nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez KwiatekNaŁące » 11 maja 2014, o 21:14

Witam dziewczyny;-)
Mam taki problem,bardzo błachy ale jednak problem;-)
Jestem osobą bardzo zakąpleksioną,przeciętnej urody...Zazdroszcze kobietkom zadbanym,tyle,że ja nie umiem i jakoś nie mam zapału,żeby zabrać się za siebię...
żałuje na ciuchy,mój styl mojemu mężowi sie raczej nie podoba.Problem jest chyba w tym,że brakuje mi konsekwencji.Najgorsze,est to,że wygodnie mi w tym co mam ale chciałabym wyglądać atrakcyjnie...Troge nakręciłam,ale mam nadzieję,że zrozumiecie;-) :witch
KwiatekNaŁące
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:56

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez a_gatka » 11 maja 2014, o 21:18

A z czego ten brak zapału wynika tak naprawdę? Bo z tego co napisałaś, to chciałabyś, ale Ci się nie chce... - dobrze zrozumiałam?
a_gatka
 

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez KwiatekNaŁące » 11 maja 2014, o 21:25

no chyba dobrze to ujełaś;-)
KwiatekNaŁące
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:56

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez Jamelia » 11 maja 2014, o 22:10

ale przecież jesli nosisz dzinsy to wystarczy typowo kobieca bluzeczka "falbaniasta"z dekoldem i już będzię kobieco i atrakcyjnie. do tego makijaż, tapir na głowie jakiś koralik na szyję i cud malina :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez Karolcia93 » 12 maja 2014, o 00:28

Właśnie, wystarczy odrobina wysiłku, i od razu można wyglądać dużo lepiej. A malujesz się na co dzień? :)
I skoro mówisz, że Twój styl nie podoba się Twojemu mężowi, to weź go kiedys na zakupy i niech Ci pokaże w czym chciałby Cie zobaczyć... Myślę, że dla obojga z Was będzie to miłe doświadczenie, a przy okazji powiększysz trochę swoją szafe:)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez polenka » 12 maja 2014, o 00:37

A ja miałam keidys podobny okres w życiu. nic mi się nie chciało, nie mówiac już o jakimś większym makijażu, czy ładnej bluzce.
człowiek po prostu budzi się rano i stwierdza, że źle się czuje we własnej skórze - po co miałby o siebie dbać?
prawda jest taka, że dopiero dostałam po tyłku, zorientowałam się że wszystko mi się rozpada - praca nie taka, mąż niezadowolony, relacje z ludźmi tragiczne... i tu nie chodzi o wygląd tylko o wszystko wokół. bo wygląd to tylko wypadkowa tego jak się czujesz aktualnie w swoim życiu...
ja zaczęłam od ćwiczeń - pokazałam sama sobie ile potrafię, znalazłam swoje własne hobby, mąż zaczął na mnie patrzeć z podziwem, nawet jak byłam w dresie i staniku sportowym. znajomi się znaleźli - na sportowym forum, potem na siłowni. zaczęłam czuć że żyję... teraz - wcześniej się budzę, mam czas żeby zrobić super mejkap, ubieram się w bardziej obcisłe bluzki, rurki, czasem obcasy - chcę pokazać wszystkim wokół że jestem szczęśliwa :)

moim zdaniem - powinnaś znaleźć coś swojego, jakieś hobby, jakiś cel w życiu - jeśli będziesz podchodziła do tego ambitnie, będziesz też chciała zmienić swój wygląd - to jest proste :)

PS. nie ma czegoś takiego jak kobiety przeciętnej urody... idealnie dobrany makijaż, dobrze wyregulowane brwi, dobra fryzura, odpowiedni kolor włosów, zrobione paznokcie, czerwona szminka - i każda kobieta będzie piękna :) serio!
Avatar użytkownika
polenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 00:27

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez Hadassa » 12 maja 2014, o 08:32

Wydaje mi się że nie trzeba dużo wysiłku...
dokładnie, zmienić odrobinę bluzkę, buty ;)
może nawet zacząć od tuszu do rzęs ;) i stopniowo coś dodawać..
a przede wszystkim, przestać żałować na siebie pieniędzy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez a... » 12 maja 2014, o 08:43

Przede wszystkim ważne by dbac o siebie na co dzień. Nie ważne czy siedzimy w domu czy wychodzimy. Nie ubierajmy się niechlujnie, w wyciągniete, dziurawe brzydkie ciuchy. Umalujmy sis. Ważne byśmy rownież w domu lubiły swoje odbicie w lustrze. To niby takie nic, a działa. No i tak jak dziewczyny piszą, robić to dla siebie. Może jakieś domowe spa, żeby poczuć przyjemnosć z tego dbania o siebie? A moe właśnie kosmetyczka?
a...
 

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez Jagoda123 » 14 maja 2014, o 11:13

Myślę, że jak zrobisz się na bóstwo i zobaczysz jak świetnie wyglądasz zaczniesz bardziej dbać o siebie na co dzień ;)
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez princesssssQa » 14 maja 2014, o 12:08

Jakich ubrań masz najwięcej w szafie?
Avatar użytkownika
princesssssQa
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:55

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez MERYWOLKA » 14 maja 2014, o 13:16

źle sie z tym czujesz - czyli problem juz zdiagnozowany, teraz pora wziąc sie do roboty i jeśli nie duży skok to chociaz małe kroczki, ładny ciuch, nowa szminka, lakier na paznokciach, 5 minut wieczorem wystarczy, zebys sobie posmarowała twarz ładnie pachnącym kremem, wierz mi że to poprawia nastrój!!!
MERYWOLKA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 16:02

Re: nie dbam o siebie i jest mi z tym zle

Postprzez Cesme » 19 sty 2022, o 14:02

Hej, super pytanie - ja chodzę na psychoterapię, spaceruję, oddycham świadomie. Od jakiegoś czasu próbuję jogi, ćwiczę z Chodakowską. Odstawiłam nabiał i pszenicę - jestem pod opieką dietetyk. Uwielbiam książki Agnieszki Maciąg, więc w weekendy potrafię cały dzień spędzić na czytaniu - do tego lubię gotować, wtedy usuwam niepotrzebne myśli i skupiam się na tym co tu i teraz. Dużo jeszcze przede mną, ale wykonałam krok milowy w kierunku miłości do siebie, swojego ciała i życia.

Z zabiegów polecam infuzje tlenową:
https://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/

Na stronie jest opisane jak wyglada zabieg.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]