Nie Kocham , powrót do byłego

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie Kocham , powrót do byłego

Postprzez LittleAngel26 » 18 paź 2022, o 13:07

Część Kochane ,
Nie bardzo mam komu się wygadać na ten temat mianowicie byłam z facetem 3 lata był moim narzeczonym , była między nami nuda , seks raz w miesiącu. W moim życiu pojawił się 5 lat młodszy chłopak był totalna odwrotnością dużo seksu , zabawy , odeszłam do niego zostawiając byłego , niestety nie kocham go dla mnie to była zabawa , zauroczenie , coś nowego ,dla niego niestety to miłość, a jesteśmy razem 3 miesiące nawet nie mam ochoty już na seks z nim ,ani inne buziaki. Wszystko teraz jest na dobrej drodze abym wróciła do swojego poprzedniego feaceta , którego zrozumiałam że kocham i doceniam wszystko co straciłam . Jak powiedzieć temu że go nie kocham? Nie wiem , kurcze. Wiem możecie mnie krytykować ale przez to wszystko rozumiem ile straciłam i jak dobrze nam znowu się z byłym rozmawia i spędza czas.
LittleAngel26
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 paź 2022, o 13:02

Re: Nie Kocham , powrót do byłego

Postprzez dorociazrt » 20 paź 2022, o 08:27

Czasem takie sytuacje się zdarzają... Człowiek docenia dopiero po stracie. Jeżeli kochasz byłego i on też Ciebie kocha to nie zastanawiaj się tylko wróć do niego. Licz się z tym, że zaufanie Twojego byłego zostało mocno nadszarpnięte i może minąć wiele czasu zanim je odbudujesz. A z obecnym porozmawiaj szczerze. Prawda nawet najboleśniejsza jest lepsza niż kłamstwo.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron