nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez beataa35 » 25 mar 2012, o 13:10

2 miesiace temu wyszlam z wiezienia. Ciezko jest mi sie odnalezc. Chcialabym ulozyc sobie zycie na nowo, ale nie wiem czy uda mi sie zwiazac z jakims mezczyzna.
beataa35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 13:05

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez dzo » 25 mar 2012, o 14:50

myśl pozytywnie !! a na pewno się uda :)

nie musisz się każdemu na wstępie chwalić, że byłaś w więzieniu ;)
dzo
 

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez beataa35 » 25 mar 2012, o 15:18

Ale przeciez predzej czy pozniej bede musiala mu powiedziec. Jestem atrakcyjna i nie mam problemow ze zdobywaniem facetow, ale boje sie, ze moja przeszlosci moze odstraszyc mojego potencjalnego wybranka.
beataa35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 13:05

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez dzo » 25 mar 2012, o 15:27

prędzej czy później tak ale co na wstępie chcesz się tym chwalić ??

poza tym każdy ma jakąś tam przeszłość i jeśli facetowi się spodobasz i będzie mu na Tobie zależało to nawet taka wiadomość nie powinna być dla niego żadnym problemem

no chyba, że zamordowałaś kogoś z zimną krwią i dlatego byłaś w więzieniu :) to by zmieniło postać rzeczy :)
dzo
 

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez beataa35 » 25 mar 2012, o 15:47

Nie zamordowalam nikogo, tylko boje sie, ze porzadny, ulozony facet z jakas pozycja nie bedzie chcial sie zwiazac z kobieta po wyroku.
beataa35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 13:05

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez dzo » 25 mar 2012, o 15:49

najważniejsze żebyś miała pozytywne nastawienie i nie myślała właśnie w ten sposób ;)

a wszystko się ułoży :)
dzo
 

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez mika537 » 26 mar 2012, o 19:35

nie rozdrapuj tego, co było kiedyś. to już przeszłość nie możesz żyć dniem wczorajszym, bo przegapisz jutro. glowa do gory! ludzie popelniaja bledy by mogli się na nich uczyć. skup się na tym, co będzie, nie na tym co było!:) musisz myslec pozytywnie, a co do facetow to milosc jest silniejsza, jezeli bedzie mu na tobie zalezalo, nie bedzie go obchodzilo kim bylas ale kim jestes teraz dla niego, glowa do gory!:)
mika537
 

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez finezja » 27 mar 2012, o 18:34

Zgadza się głowa do góry wszystko się ułoży.Zawsze zwycięża miłość.
finezja
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 15:47

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez mycha25 » 30 mar 2012, o 22:57

Myślę że na początek powinnaś poukładać sobie wszystkie inne sprawy a potem na spokojnie rozejrzeć się za jakimś sensownym facetem. Na pewno prędzej czy pózniej pojawi się ktoś kto Cię pokocha ze wszystkimi Twoimi wadami(nie mówię że je masz ;) ) i z Twoją przeszłością. Na pewno ułożysz sobie życie i będziesz szczęśliwa. Tego Ci życzę. A można wiedzieć za co siedziałaś? Z góry przepraszam za wścibstwo i oczywiście nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz. Pozdrawiam

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez GorzkaPomarancza » 12 kwi 2012, o 09:22

Nie tak wszystko odrazu. Musisz poczekać i dać sobie czas. Nawet się nie odwrócisz, a już kogoś będziesz miała. Jestem tego pewna, że znajdziesz kogoś i już będzie Ci znacznie łatwiej. Trudno pewnie przestawić się w tryb życia na wolności, ale co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Trochę czasu i cierpliwości, a będzie wszystko ok :) :)

Andrzejek :*:*:* od 18.11.2011. Kocham Cię Tygrysku Kochany :*:*:*:*:*
Avatar użytkownika
GorzkaPomarancza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 08:05

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 09:22

Wybacz mój nietakt i bezpośredniość. Za co siedziałaś ?
no.nie.wiem
 

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez nightlife » 17 kwi 2012, o 07:26

Nie przejmuj się, i nie myśl tak. Takie myślenie to najgorsze bo można zrobić samej sobie. Uważam, że powinnaś związać się z facetem i porozmawiać z nim o Twojej przeszłości, jeśli nie zrozumie i Cie zostawi, to nie jest wart. :)

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez Monexis » 24 maja 2012, o 11:49

Każda z Nas ma wady... każda z Nas ma przeszłość.
Nie wymarzemy jej ale jedno możemy zrobić - zadbać o to żeby przyszłość była lepsza.
Zacznij od poukładania sobie wszystkiego. Zastanów się jakiego partnera byś chciała, który wydałby się idealny. Staraj się kierować rozsądkiem. Jeżeli zauważysz że dopadło Cię uczucie do męzczyzny,a tym mężczyzną okaże się inteligentny wykształcony z dobra pozycją Pan nie analizuj czy jestes dla niego czy nie.
Pozwól na to uczucie ale nie zastanawiaj się na tym jak zareaguje jak przedstawisz mu swoja przeszłość. Nie spiesz sie, poznawaj go powoli ,a gdy poczujesz że nadszedł właściwy moment na wyjawienie prawdy to mu to oznajmij. Musisz byc przy tym bardzo spokojna i pewna siebie. On nie może zobaczyc że jestes tym faktem przerażona. Najważniejsza jest szczerość im szczerzej przedstawisz sytuacje tym wieksze sa szanse na powodzenie.
Piszesz że jestes atrakcyjna kobieta, to bardzo dobry znak, widze że jest pewność siebie a ta zaleta jest ogromnie ważna. Tylko kobiety pewne siebie odnoszą sukces. Nie brakuje Ci nic co maja inne kobiety i nigdy w ten sposób nie myśl. Przeszłość staraj się zamknąć i nie pozwól żeby kiedykolwiek i w jakiejkolwiek sytuacji przeszkodziła Ci w budowaniu przyszłośći.
Monexis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 01:33

Re: nie moge sie odnalezc po wyjsciu z wiezienia

Postprzez mirellapsw » 25 maja 2012, o 12:27

Jeśli będzie się z Tobą dobrze czuł, rozumiał itp. to ekscesy z przeszłości nie będą mu przeszkadząc :)

http://www.lestyle.pl - fajna i tania odzież dla każdej z nas :)
Avatar użytkownika
mirellapsw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 11:04
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]