Nie wiem co mam robić. Jak mu wytłumaczyć?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co mam robić. Jak mu wytłumaczyć?

Postprzez werka420 » 20 lip 2017, o 15:03

Miałam od 3 lat szczęsliwy związek...piszę miałam, bo od 2 tygodni nie mam...Nigdy w życiu nie zdradziłam swojego faceta, bardzo go kocham. Weszłabym za nim do Wisły. To miłość mojego życia. 2 tygodnie temu jego kolega znalazł moje zdjęcie na jakimś BADOO. Byłam bardzo zdziwnion ponieważ nigdy nie zakładałam tam konta. Mój chlopak, kiedy sie o tym dowiedział oskrażył mie o zdrade, o umawianie sie przez badoo na seks i pisanie z innymi. Nigdy nie miala miejsca taka sytuacja. 2 dni probowalam to wyjasnic, poszperałam troche i na roznych stronach wyczytałam, że przez facebooka, konto może załozyć sie tam samo, jednakże nigdy w zyciu nie dostałam zadnej wiadomości z tego portalu, ale niestety moj chlopak mi nie wierzy. Tam bylo wlasnie moje zdjecie profilowe z facebooka. Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.

Macie jakies pomysły jak mu udowodnić, że nic mu nie zrobilam i co zrobić by mi wybaczył? Chciałam zrobić mu obiad niespodzianke, w trakcie gdy on bedzie w pracy pojechac do niego i wszystko zorganizować, wysprzzatac mieszkanie itd, ale nie wiem co robic, jest wsciekly i mowi, że nie chce mnie znać. Proszę doradzcie mi co robić. Najbardziej boli mnie to, że mi nie wierzy chociaż nic mu nie zrobiłam. Może macie inny pomysł jak udowodnić, ze nie kłamie.
werka420
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 15:02

Re: Nie wiem co mam robić. Jak mu wytłumaczyć?

Postprzez redorange666 » 20 lip 2017, o 17:28

Zostawić w spokoju. Jeżeli nic nie zrobiłaś to albo zmadrzeje albo ma tak zryty beret przez zazdrość ze każdy powód był dobry aby zerwać.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie wiem co mam robić. Jak mu wytłumaczyć?

Postprzez Fenek86 » 21 lip 2017, o 01:14

Dokładnie zostaw to. Olej po prostu i nie płaszcz się przed nim. Jak chłopak mądry to zrozumie.
Keep calm jak to mówią
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]