Podejrzewam męża o zdradę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez karmen111 » 25 maja 2012, o 13:56

Witam wszystkich
Bardzo proszę o opinię ponieważ sama nie wiem co mam o tym myśleć.
Jestem kilka miesięcy po ślubie, bardzo kochamy się z mężem. Postanowiliśmy założyć rodzinę i jestem w 4 miesiącu w ciąży. Zawsze mu ufałam i nigdy go nie sprawdzałam pod tym względem. Ostatnio coś mnie jednak podkusiło i weszłam na jego profil na nk. Dotarłam do wiadomości trzy miesiące przed ślubem, w których pisał z jakąś znajoma o swoich spotkaniach, że nie mógł dotrzeć, bo wyskoczył mu wyjazd służbowy. Faktycznie wtedy wyjeżdżał. Zostawił jej nowy nr telefonu (jego prywatny), aby się z nim skontaktowała, jak będzie znowu w mieście. Pisała co u niego nawet nie wspomniał, ze jest zaręczony, że za trzy miesiące ślub. Kompletnie nic. Wspomniał o jakiś remoncie, który zresztą dawno skończył w mieszkaniu. Zrobiłam mu z tego powodu awanturę, nie znam jej i nigdy nic mi o niej nie wspominał. Stwierdził, że jestem niepoważna, nigdy mnie nie zdradził nawet nie miał takiego zamiaru i że nie ma mnie za co przepraszać. Pewnie tak było, ale po co coś przed sobą ukrywać, dlaczego miał zamiar, a nawet mogł się spotkać z tą kobietą w tajemnicy przede mną? Może to ja jestem nienormalna,bardzo mi przykro z tego powodu.
karmen111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 13:53

Re: Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez Nala » 25 maja 2012, o 14:38

Witaj :)
Na początki gratuluje ciąży!
A co do Twojego zmartwienia... Nie jestem pewna czy masz powody do zmartwień. Właściwie nic takiego nie zrobił, może to naprawdę zwykła znajoma? A dlaczego nie powiedział? Może po prostu zapomniał? Może ona nie jest dla niego nikim ważnym i zwyczajnie nie myślał o niej? Ale nie będę go broniła, solidarność solidarnością! Także uważam, że nie powinnaś się martwić, ale raz na jakiś czas możesz skontrolować sytuację jeśli nie czujesz się pewnie :)
Nala
 

Re: Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez mycha25 » 25 maja 2012, o 15:24

Ja też uważam że nie masz jakichś konkretnych podstaw do tego by go podejrzewać i niepotrzebnie się stresować.W tych wiadomościach nie było przecież nic co wskazywałoby na to że coś między nimi było lub jest.Nie ma co panikować ale jeśli tak się tym przejmujesz to troszkę kontroli nie zaszkodzi :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez Monexis » 25 maja 2012, o 22:34

Mysle że mozesz byc spokojna, ale nie przestawaj byc czujna. Sam fakt ze pisal z inna kobieta jest delikatnie irytujacy. Nie wynika z tego dialogu nic złego, ale nie mozna też tolerowac takiego typu zachowan. Nastepnym razem staraj sie nie ujawniac mu ze odkrylas cos takiego bo jezeli taka sytuacja sie powtorzy to moze zacierac slady. Obserwuj jego reakcje jego sposób zachowania ale zachowaj zdrowy rozsadek. Pamietaj ze jestes w cudownym stanie i staraj sie nie denerwowac :kiss2 .
Monexis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 01:33

Re: Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez Kleo » 27 maja 2012, o 21:40

W ciąży nieco inaczej przeżywamy różne rzeczy i może Twój stan wpływa też na to jak postrzegasz męża? Przede wszystkim spokojnie z nim rozmawiaj bo nerwy i stres na pewnonie służą maluszkowi:) Gratulację dziecinki:)
Kleo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:15

Re: Podejrzewam męża o zdradę

Postprzez qiqolina » 31 maja 2012, o 15:37

W sumie argumentów żadnych nie masz poza tym, że miał się z kimś spotkać, a się nie spotkał i że mówił tej osobie o remoncie - ja na Twoim miejscu byłabym raczej spokojna...

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Oli