Nie wiem co mam robić!!! :(

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez Konrad07 » 16 lut 2013, o 21:40

Mam prawie dwadzieścia lat i wczoraj mama powiedziała mi że jak nie przestanę być prawiczkiem jako nastolatek to pewnie będę nim już zawsze i że ona nie będzie trzymała mnie w domu do końca życia. Nie wiem co mam zrobić żeby poderwać dziewczynę i uprawiać z nią seks. Pomocy :(
Konrad07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 21:35

Re: Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez paula » 16 lut 2013, o 22:26

...
paula
 

Re: Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez elzbieta45 » 16 lut 2013, o 22:27

dziwie sie mamie , bo ja bym tak swojemu synowi nie powiedziała nigdy .
Wiesz jak tak mamnie zalezy to niech wynajmnie tobie Pania z agencji .
Mysle , ze przyjdzie czas i pora na to , ze znajdziesz sobie dziewczyne . I nie mysl w ten sposob aby znalesc dziewczyne i ja zaliczyc nie tedy droga w zyciu
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez kropeczka20 » 17 lut 2013, o 11:15

Zawsze powinno słuchać się rodziców, ale w tym przypadku olej to. Wogóle jak twoja mama mogła ci tak powiedzieć. Sory, ale ją jestem szczera do bólu, czy ona chce, abyś się skurwił! Nawet tak nie myśl, aby zawrócić jakieś dziewczynie głowę i ją wykorzystać i rzucić! Znajdziesz swoją miłość i dopiero zrób to. :) . A mama się nie przejmuj bo to jest0twoja sprawa. I przepraszam za ostre słowa..
kropeczka20
 

Re: Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez sarcia234 » 17 lut 2013, o 20:47

Masz bardzo bezpośrednią matkę. Może najwyższy czas jej się postawić i powiedzieć to co chcesz, bo z tego co widzę spuszczasz głowę i odchodzisz. Ja po takich słowach chyba bym wybuchła. Powiedz mamie, że masz 20 lat nie 5 i nie życzysz sobie takich uwag bo ty w jej życie nie wchodzisz z butami i oczekujesz od niej tego samego. A jeśli dojdzie do tego, że Cię wyrzuci to pokaż jej, że potrafisz zamieszkaj na tą chwilę z jakimś kolegą a jej daj czas ochłonąć. Zobaczysz, że zmieni zdanie.
sarcia234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 20:43

Re: Nie wiem co mam robić!!! :(

Postprzez Blanka89 » 20 lut 2013, o 18:34

Wydaje mi się, że Twoja mama przekracza granice intymności. Bo czym innym jest zachęcanie dziecka do większej samodzielności, motywowanie go itp a czym innym ośmieszanie, upokarzanie i wykorzysywanie intymnych spraw przeciw niemu. Powinienes otwarcie jej powiedziec ze nie ma prawa wchodzic z butami w twoje intymne zycie. Przeciez to do Ciebie nalezy decyzja kiedy i z kim i jak rozpoczniesz zycie seksualne. Mysle ze jako matka docenilabym fakt ze moje dziecko ma w sobie wartosci odpowiednie i wskakuje z byle kim do lozka. Mysle ze takie rzeczy sie ceni! Napewno jestes wartosciowa osoba i nie daj sie wpedzic w kompleksy. Jak sie zakochasz to samo przyjdzie. Nie przyspieszaj tego na sile. nie warto.
Avatar użytkownika
Blanka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 15:57
Lokalizacja: Konin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]