Nie wiem co mam zrobic.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez whitequeen » 28 sie 2012, o 17:14

Cześć dziewczyny ! ;)

Za dwa tygodnie idę z moim chłopakiem na wesele do jego rodziny, której w ogóle nie znam i nie widziałam na oczy. Na wesele jedziemy z jego rodzicami, droga będzie trwała parę godzin bo to w ogóle w innym mieście. Mój chłopak daje pieniądze, a ja miałam zamiar kupić kwiaty. No, właśnie. I tu moje pytanie. Przecież jak będziemy jechać tyle godzin to nie bardzo będzie gdzie te kwiaty trzymać żeby się nie poniszczyły itd.. ( wiecie o co chodzi). I czy macie pomysł co mogę kupić zamiast kwiatów ? Myślałam o jakiś bombonierkach czy coś.. ale to mi się nie wydaje odpowiednim prezentem. Nie wiem co mam robić, tym bardziej, że to moje drugie wesele dopiero.

Pomożecie? ;)
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez nina19 » 28 sie 2012, o 17:21

A nie możesz kupic kwiatów na miejscu? :)
nina19
 

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez whitequeen » 28 sie 2012, o 17:28

Nie mogę nino bo my tam przyjedziemy w dzień ślubu więc pewnie nie będzie czasu, a poza tym nie znamy miasta i może się okaże, że to gdzieś daleko czy coś .. I będzie klapa. Sama rozumiesz, różnie bywa. ;) Ja jestem taką osobą gdzie wolę mieć wcześniej wszystko dopięte na ostatni guzik. ;)
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez nina19 » 28 sie 2012, o 17:35

No tak rozumiem. :)
To może jakiś mały upominek ?

A może coś z alkoholi? Jakieś dobre wino czy cuś. :)
Ja dwa lata temu dałam album. :P

edytujemy swoje posty
nina19
 

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez seniorita » 28 sie 2012, o 18:47

Ja myślę, że jakieś dobre winko będzie ok albo ewentualnie czekoladki. Byłam już na jednym weselu gdzie Państwo Młodzi zażyczyli sobie wino zamiast kwiatów, a teraz wybieram się na kolejne gdzie moja kuzynka czyli przyszła Pani Młoda od razu zapowiedziała, że zamiast kwiatów chcą winko albo coś na słodko. Myślę, że takie podarki stają się teraz coraz bardziej popularne. Ja sama wolałabym dostać np. wino niż kwiaty które szybko uschną i nic z nich nie będzie :)
seniorita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lis 2011, o 21:13

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez stokrotka1011 » 28 sie 2012, o 19:01

Wino, coś z alkoholi ale też fajny jest duży miś pluszowy, na prawie każdym weselu na którym byłam ktoś dawał pluszaka sporych rozmiarów i był trafiony prezent

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez whitequeen » 29 sie 2012, o 12:24

Dzięki dziewczyny. ;) !
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez promenadaslonca » 30 sie 2012, o 15:46

ja bym sprawdziła w necie kwiaciarnie w tym mieście, zamówiła wiązankę przez internet, podjechała odebrała i już...
promenadaslonca
 

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez babeczka » 29 paź 2012, o 12:06

Zawsze możecie wyjechać wcześniej,wtedy będziecie mieli czas na odwiedzenie kwiaciarni. Maskotka, czy alkohol ,jako prezent na ślub, coś nie bardzo pasuje, chociaś sama maskota może,ale uważam, że najodpowiedniejsze byłyby jednak kwiaty, bo prezent i tak jakiś macie.? - to tak na przyszłość.Bo zapewne jakoś wybrnęliście z tego kłopotu? Pochwal się.:)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Nie wiem co mam zrobic.

Postprzez brunecia » 30 paź 2012, o 08:30

Też bym dała jakiś dobry alkohol albo ekskluzywne czekoladki.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]