Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez amelka2692 » 16 sty 2014, o 00:50

Jestem ze swoim chlopakiem dopiero 10 m-cy na poczatku mialam straszne watpliwosci zeby cos z tego wyszlo poniewaz mial opinie strasznego podrywacza i zawsze jego związki szybko się kończyly jednak zastrzegal sie ze juz z tego wyrosl i chcialby sie ustatkowac. Sprobowalam i jest Nam naprawde dobrze On o wszystkim mi zawsze mowi, zaufalam mu i widze ze mu bardzo zalezy tylko ostatnio zobaczylam cos niepokojacego. Pierwszy raz wzielam jego tel do reki i cos mnie pokusilo zeby sprawdzic jego wiadomosci :oops: i zobaczylam wiadomosci od jakies dziewczyny ktora pisala ze chcialaby sie z nim spotkac i zeby im sie udalo odpowiedziach na szczescie nie znalazlam nic podobnego z jego strony ale nie napisal jej nic o mnie i mial do niej pretensje ze nigdy nie dotrzymuje slowa. Nie wiem jak mam to rozumieć :( Boje sie poruszyć z nim ten temat i nie wiem czy bardziej boje sie tego ze dowiem się czegoś nieodpowiedniego czy tego ze będzie na mnie zly za grzebanie w prywatnych rzeczach :( Pomózcie mi proszę! :( nie mam pojęcia jak to rozumieć i co dalej z tym zrobić...
Avatar użytkownika
amelka2692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:34

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez Hadassa » 16 sty 2014, o 09:41

no cóż... czasem lepiej nie wiedzieć... niż wiedzieć...
może pora z nim porozmawiać...
przyznaj sie do tego że widziałaś ta wiadomość i z nim o tym pogadaj...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez amelka2692 » 16 sty 2014, o 10:35

To prawda... czasem lepiej nie wiedzieć. Tylko co jeśli On nadal jest taki jaki był przed tym jak się związaliśmy?? Boję się, że mi powie ze to było dawno i nie prawda i te wiadomości nic nie znaczą tylko po to żeby się jakoś usprawiedliwić a tak naprawde nie jest...
Avatar użytkownika
amelka2692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:34

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez Hadassa » 16 sty 2014, o 10:38

wiesz... jeżeli nie skończył ze swoim poprzednim życiem, to chyba zecydowanie powinnaś o tym wiedzieć...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez amelka2692 » 16 sty 2014, o 10:46

Tylko kto by się do tego przyznał... Wiem że mu na mnie zależy. Bardzo długo się starał o to żebym dała mu szansę i uwierzyła w to że się zmienił... Ale stare koleżanki i tak się odzywają i nie wiadomo czy dla niego to takie obojętne... najgorsze jest to że pewnie żadnej o mnie nie powiedział i nie wiedzą że kogoś ma to normalne że beda pisać dalej...
Avatar użytkownika
amelka2692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:34

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez Hadassa » 16 sty 2014, o 11:13

więc tym bardziej potrzebujecie szczerej rozmowy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez Carina » 16 sty 2014, o 11:34

Pamietaj ze lepsza gorzka prawda niz slodka niewiedza,..bo bd cie dreczyla i w koncu wybuchniesz.Porozmawiaj z nim.Zagraj w otwarte karty...i zobacz jak zaeraguje.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez berta23 » 16 sty 2014, o 21:38

Szczera rozmowa tu tylko pomoze. Boisz się, że będzie zły za to, że przeczytałas jego wiadomość... Ale tak jak Dziewczyny piszą wyżej, jeśli on naprawde nadal kręci z wieloma dziewczynami to po co Ci ktos taki na dłuższą metę? Może warto poznać prawdę właśnei teraz... Tłumienie tego w sobie na pewno Ci nie pomoże, bo teraz będziesz jeszcze bardziej podejrzliwa i będzie Cię to zżeralo od środka... Może warto otwarcie porozmawiać?

Where you invest your love, you invest your life...
Avatar użytkownika
berta23
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 12:58

Re: Nie wiem co robić! :( pomocy !!

Postprzez amelka2692 » 17 sty 2014, o 19:44

Macie racje porozmawiam z nim jak tylko będę miała okazję... Lepiej teraz póki nie będzie za późno... Dziękuję Wam za rady :)
Avatar użytkownika
amelka2692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron