Nie wiem co robić

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co robić

Postprzez Malgorzatamalgorzata » 10 mar 2019, o 01:41

Zacznę od tego ze 5 msc temu poznałam faceta - na początku byłam nastawiona bardzo spokojnie , z pewna granica gdyż miałam za sobą nieudany związek , pisaliśmy, rozmawialiśmy , spotykaliśmy się jak tylko było to możliwe ... niestety nie wiadomo skad przestał się odzywać - nie odpisywał , jeśli rozmawialiśmy to bardzo krótko , potrafił nie odzywać się od kilu dni do 2 tyg . W listopadzie spotkaliśmy się - on trochę napierał na bliskość ja jednak od początku postawiłam pewne zasady - ze ja chce go poznać jako człowieka , spotykaliśmy się jak tylko było to możliwe , ze spotkania na spotkanie coraz lepiej się rozumieliśmy o byliśmy coraz bliżej aż w listopadzie po spotkaniu znów przestał się odzywać - napisał w grudniu przed świetami po czym na moja wiadomość nie odpisał ... odezwał się w styczniu (pod koniec (spotkaliśmy się ) byliśmy bardzo blisko ! Inteerssowal sie moimi planami , zapraszal na swoje przedsięwzięcia artystyczne ,W którymś momencie pomyslalam ze jestem dla niego rozrywka ale słuchając jego wypowiedzi i tez zachowanie przeczyło ... w którymś momencie zrobiło mi się głupio ze posądzam go o nielojalność ... w styczniu po spotkaniach pisaliśmy właściwie dzień w dzień noc w noc i tak przez cały luty ... pod koniec lutego podczas jednej zrozmow napisał mi ze ma do mnie zaufanie i ze jestem inna i ze nigdy w życiu tak nie miał ze może dzielić się tym co czuje ... i to była wiadomość ostatnia właściwie przed milczeniem . Później po kilku dniach napisałam do niego pierwsza bo stwierdziłam ze przecież trochę się już znamy , byliśmy blisko wiemy o sobie trochę wiec mg napisać pierwsza - zapytałam czy wszystko ok - odpisał ze ok i ze ma w domu gości - napisałam mu żeby się odezwał jak będzie mógł bo ja porostu nie chce się narzucać ale ze czekam i jeszcze zapytałam czy ok ... a dodam ze na początku znajomosci ustaliliśmy ze wszystko co się buduje to na szczerości i jak były momenty ze nie odpisałam bo porostu miałam wyciszony telefon to napisał ze nie chce czuć się jak natręt bo ja baaardzo na niego działam i jestem cudowna .
Dziś mamy marzec , napisałam do niego ostatnio cześć , nie odpisał , odczytuje nie odpisuje , nie odbiera -nie wiem co mam robić bo zaczęło mi na nim zależeć ! Gdyby to była początkowa faza znajomosci jaka było to dałabym spokój a teraz nwm czy się odzywać , czy czekać na jego ruch , czy on się odezwie ?????
Napiszcie proszę
Malgorzatamalgorzata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2019, o 01:21

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Jamelia » 23 mar 2019, o 21:37

No cóż, odpowiedz sobie na pytanie czy gdyby Ci na kims mocno zalezalo tak jak to bys zapewne tej osobie oznajmiła to czy jednocześnie fundowałabyś tej osobie takie dni cichacza? Albo sama nie czuła wzmożonej potrzeby kontaktu z tą osobą?
Myślę, że nie powinnaś się wkręcać w tą relacje bo chłopak potrafi czarować i.wie co kobieta chce usłyszeć tyle że w czynach na dłuższą mete wychodzi szydło z worka.. co sama zresztą widzisz.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]