Niemęczące pozycje miłosne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez natalkaDawidka » 30 mar 2014, o 21:15

Jakie polecacie pozycje dla niezbyt "ruchliwych" osób? Chodzi o to, że zwykle kochamy się na misjonarza, bo tak jest najprzyjemniej. Jest to niestety bardzo męczące dla mojego partnera, przez co zaczął on się powoli zrażać do seksu. :( Kiedy ja jestem na górze, nie mam najmniejszych szans na dojście, czasem nie jest mi nawet przyjemnie, bo nie mogę przestać się skupiać na tym, jak bardzo bolą mnie nogi. W rezultacie seks na jeźdźca jest po prostu odbębniany ("Niech on wreszcie dojdzie, bo zaraz mi nogi odpadną"). Pozycja na pieska jest ok, chociaż też nie mam szansy dojść. Jakie więc pozycje polecacie takie, byśmy się za mocno nie zmęczyli i mieli oboje przyjemność z seksu?
natalkaDawidka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 20:41

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez redorange666 » 30 mar 2014, o 21:35

Pozycja na łyżeczkę... Ty do niego plecami, pół łyżeczka Ty na plecach on z boku wchodzi w Ciebie i ma dostęp do Twojego ciała i może Cie wszędzie pieścić - wada nie będzie się całować.
A tak mówiąc szczerze.. to seks jest właśnie po to aby się zmęczyć... i mieć to wspaniałe uczucie po... tylko trzeba Cwiczyć.

No i jeszcze jedno... własna wyobraźnia pomaga w urozmaicaniu pozycji.

Jeszcze jedna mi przyszła do głowy. Ty na plecach na skraju łózka on klęczy przed tobą... super doznania dla Was obojga a on ma dodatkowe wrażenia wzrokowe. :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez Aniaaaaa » 13 kwi 2014, o 09:54

Nie być zmęczoną po seksie to co to za seks ja nie wiem . Dla mnie seks to uczucie przyjemność i nigdy nie mam tak jak Ty że myśle o bolących nogach . Jak sie kochamy u nas w sypialni to boli na drugi dzień ale coś innego ;)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez Adidasowa » 13 kwi 2014, o 11:26

Ja tam też się lubię zmęczyć. Seks jest przypisany do tego by się zmęczyć sobą, wtedy jest fajnie :D

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez Aniaaaaa » 14 kwi 2014, o 19:40

Adidasowa napisał(a):Ja tam też się lubię zmęczyć. Seks jest przypisany do tego by się zmęczyć sobą, wtedy jest fajnie :D



Dokładnie tak jak Adasiowa piszesz :) Nic dodać nic ująć :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez MłodaŻona20 » 18 kwi 2014, o 10:45

To jak go męczy na misjonarza to może wcale się nie kochajcie bo z tego co piszesz to wynika że onby chciał mieć najlepiej a Ty się dopasuj do niego, tak? Jeśli tak to powiedz mu że Ty chcesz taką pozycjęa jak nie to nie będzie w ogóle seksu.
Jeśli chodzi o męczenie się to poćwiczcie razem albo tylko Ty przed seksem np. przysiady, skłony, pajacyki tak nie za długo by się trochę rozruszać ale nie zmęczyć.
Nawet jeśli Cię będzie bolało to i tak jest to przyjemny ból. Mnie na przykład boli brzuch teraz bo wczoraj trochę zaszaleliśmy z moim mężem ale to jest pozytywny ból jak tak powiem(choć trochę utrudnia) :ok: :D
MłodaŻona20
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 13:44

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez marysia88 » 25 kwi 2014, o 13:22

Seks bez zmęczenia, to jak ćwiczenia bez potu... Po co robić skoro nie ma efektu?
Dla mnie seks to pot, łzy (szczęścia) i czysta przyjemność. Może warto zadbać o kondycję? Bo takie odbębnianie seksu tylko po to, aby był jest bez sensu... Zawsze możecie zainwestować w kamasutrę, choć ostrzegam - to nie są niemęczące propozycje...
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26

Re: Niemęczące pozycje miłosne

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 25 kwi 2014, o 16:27

Zgadzam się,tutaj jedno jest połączone z drugim i nie da się po prostu nie zmęczyć,ale zobaczmy jakie daje to szczęście i przyjemność więc coś za coś:) Wtedy wydziela sie mnóstwo endorfin.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]