Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez młody9 » 14 wrz 2015, o 11:01

Zdecydowałem się napisać o tym na forum dla kobiet, dlatego że myślę, że Wy będziecie potrafiły wyjaśnić mi bardzo dziwną sytuację - niewłaściwe, moim zdaniem, zachowanie kelnerki.
Byłem wczoraj z wycieczką na obiedzie w restauracji. Ładny zapach, dobre polskie jedzenie i przystępne ceny. Tylko długo czekalismy na podanie do stolików, bo lokal choć nieduży to pełen ludzi, a kelnerka tylko jedna, choć w sumie to i tak nieźle dawała sobie radę. Patrząc na nią można było stwierdzić ,że coś jest nie tak, bo często przykucała, kuliła się.
Po zjedzeniu obiadu poszedłem do męskiej toalety, ale była zajęta wiec czekałem przed drzwiami. Wtedy usłyszałem krzyk z zaplecza - 'no możesz teraz pójść, ale szybciutko!'- i kelnerka doszła do drzwi damskiego wc, ale też był zajęty. Ciągle przed nim przykucała. Ledwo otworzyły się drzwi męskiego wc a kelnerka wyprzedziła mnie mówiąc - 'bardzo pana przepraszam i dziekuje' - i weszła przede mną pochylona zataczając ostentacyjnie pupą. Czekałem więc dalej, przeciez nie pójde do damskiego:) Kelnerka wyszła dopiero po kilku minutach i ku mojemu zaskoczeniu wyszła bez rajstop -z gołymi nogami, a było to juz popołudnie i wcale nie było tak ciepło, bo znacznie mniej niż 20 stopni. Dla mnie bardzo dziwne, że dziewczyna-kelnerka weszła do męskiego wc i to jeszcze przede mną- czekającym w kolejce facetem, który zresztą jest klientem-gościem i to weszła TYLKO po to żeby zdjąć sobie może minutę szybciej (niż w damskim) rajstopy.
młody9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 10:53

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez młody9 » 14 wrz 2015, o 22:39

Czy ktoś, myślę że najlepiej jakaś dziewczyna, spróbuje wyjaśnić mi tę dziwną sytuację?
młody9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 10:53

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez Hadassa » 15 wrz 2015, o 07:45

Ale nie rozumiem co tu tlumaczyc i czym sie tak przejmujesz

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez młody9 » 15 wrz 2015, o 11:12

Hadassa napisał(a):Ale nie rozumiem co tu tlumaczyc i czym sie tak przejmujesz

Jestem po prostu zdziwiony dlaczego kelnerka wcisnęła się przede mną do męskiego wc! i jeszcze tak zataczała wtedy tuż przede mną pupą. Co ona mogła chcieć mi przez to okazać?
młody9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 10:53

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez Hadassa » 15 wrz 2015, o 11:26

Nic. Ze bardzo chce do toalety

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez młody9 » 15 wrz 2015, o 18:20

Hadassa napisał(a):Nic. Ze bardzo chce do toalety

Nie bardzo rozumiem co mogła chcieć i dlaczego w związku z tym wyszła bez rajstop. Nie miała też oczka w rajstopach, dokładnie widziałem, bo miała czarne rajstopy i dość krótką spódniczkę. Poza tym było dość chłodno.
młody9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 10:53

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez BlackWolf » 15 wrz 2015, o 19:40

Naprawdę ciężka sprawa.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez Czarna » 7 paź 2015, o 09:08

Już prawie miesiąc po temacie, chłopaka pewnie na forum nie ma, ale co tam, uśmiałam się :) Co też ludziom po głowie chodzi, że zastanawiają się nad takimi pierdołami i jeszcze szukają odpowiedzi na babskich forach :)
Chłopie, co Ty właściwie sobie pomyślałeś? Że to było z jej strony zaproszenie na toilet sex i plujesz sobie w brodę, bo nie skorzystałeś? Nie, nie było. Kelnerka była zalatana z powodu wielu gości, a bardzo chciało jej się siku. Ponieważ ma szefa tyrana, bała się pójść sama z siebie do toalety widząc, jaki jest tłok na sali. Gdy już nie mogła wytrzymać, zdobyła się na odwagę i poprosiła szefa o przerwę na kibelek. Ponieważ damski był zajęty, a wcześniej zwolnił się męski, wepchnęła się przed Ciebie, gdyż w przeciwnym razie zapewne by popuściła. Dobiegając do kibelka, w pośpiechu ściągając energicznymi ruchami rajstopy, poszło jej oczko. Stąd wyszła bez rajstop. Czy teraz zagadka jest dla Ciebie rozwiązana?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez Natalcia1995 » 25 paź 2015, o 21:44

Srać się babce chciało! A rajstopy zdjęła bo je troszkę pobrudziła :P

Obrazek
Natalcia1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2014, o 13:23

Re: Niespodziewane zachowanie kelnerki w restauracji

Postprzez BlackWolf » 31 paź 2015, o 01:20

Natalcia1995 napisał(a):Srać się babce chciało! A rajstopy zdjęła bo je troszkę pobrudziła :P

Padłam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron