Nieszczęsne boczki!!!

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez Ola Lala » 2 lis 2012, o 14:02

Witajcie dziewczyny!
Szczerze mówiąc podoba mnie się moja figura, ale mam problem z boczkami. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Nie jest to brzuch tylko tłuszczyk z boku brzuszka na tym samym poziomie. Nie są wielkie, ale chciałabym aby ich nie było... Pomóżcie mi i poradźcie jakieś SKUTECZNE ćwiczenia. Chodzę z facetem na siłownię, ale to nie wystarcza. Chyba nie wykonuję tych ćwiczeń co powinnam.
Ola Lala
 

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez brainiac36 » 2 lis 2012, o 20:13

dołączam się, mam ten sam problem...
brainiac36
 

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez soniaaa » 3 lis 2012, o 14:31

Drogie Panie najlepszy na ''boczki'' jest ORBITREK ! Pracujesz całym ciałem,a efekty widać ;) oczywiście na orbitrek nie można przeznaczyć 5minut.. ale 30,45 minut.
Naprawdę Polecam :)
soniaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 13:59

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez brainiac36 » 3 lis 2012, o 15:17

jak znajdę czas (czyli po półmeku) żeby zapisać się na siłownię, to na pewno zacznę na tym ćwiczyć :)
z tego, co widziałam ceny w internecie, to raczej za drogie dla mnie :)
brainiac36
 

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez Karamba16 » 15 lis 2012, o 22:50

Moi rodzice mają Orbitrek ( mama sobie fundnęła) więc czasem u nich korzystam.Przyznam że nieźle daje w kość i nie trzeba nawet na nim ostro ćwiczyć;)

Co oznacza skrót BPM?
Avatar użytkownika
Karamba16
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 01:08

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:14

Ola Lala napisał(a):Witajcie dziewczyny!
Szczerze mówiąc podoba mnie się moja figura, ale mam problem z boczkami. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Nie jest to brzuch tylko tłuszczyk z boku brzuszka na tym samym poziomie. Nie są wielkie, ale chciałabym aby ich nie było... Pomóżcie mi i poradźcie jakieś SKUTECZNE ćwiczenia. Chodzę z facetem na siłownię, ale to nie wystarcza. Chyba nie wykonuję tych ćwiczeń co powinnam.



Najlepsza i sprawdzona metoda na boczki to hula hop z masażerem. Można kupić na allegro lub w większości sklepów sportowych. Na początku będziesz miała dużo siniaków, ale efekty są tego warte.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Nieszczęsne boczki!!!

Postprzez Barbara Karol » 19 gru 2012, o 15:51

Natalia Sabała napisał(a):
Ola Lala napisał(a):Witajcie dziewczyny!
Szczerze mówiąc podoba mnie się moja figura, ale mam problem z boczkami. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Nie jest to brzuch tylko tłuszczyk z boku brzuszka na tym samym poziomie. Nie są wielkie, ale chciałabym aby ich nie było... Pomóżcie mi i poradźcie jakieś SKUTECZNE ćwiczenia. Chodzę z facetem na siłownię, ale to nie wystarcza. Chyba nie wykonuję tych ćwiczeń co powinnam.



Najlepsza i sprawdzona metoda na boczki to hula hop z masażerem. Można kupić na allegro lub w większości sklepów sportowych. Na początku będziesz miała dużo siniaków, ale efekty są tego warte.


Potwierdzam. Sama w przeciągu miesiąca straciłam 5 cm w pasie.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], mroczna14, Tarnowiak