nietypowa sprawa

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

nietypowa sprawa

Postprzez malaslaba » 2 sie 2012, o 23:43

dziękuję za rady

Ostatnio edytowano 10 sie 2012, o 14:07 przez malaslaba, łącznie edytowano 1 raz
malaslaba
 

Re: nietypowa sprawa

Postprzez ladyD22 » 3 sie 2012, o 05:43

Z mojego punktu widzenia raczej wolala bym sie spotkac na bezpiecznym gruncie wiesz nie znasz faceta na tyle dobrze zeby mu zaufac w 100% pisanie sms czy rozmowy to nie jest poznawanie siebie. Fajnie ze sie zaangarzowalas ale skoro on ciagle czasu nie ma to jak to sobie wyobrazasz? zastanow sie czy chcesz jechac skims kogo wogole nie znasz. Zadecyduj tak aby bylo dobrze :) pozdrawiam
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: nietypowa sprawa

Postprzez mycha25 » 3 sie 2012, o 17:33

Ja bym raczej była ostrożna.Nie znasz go właściwie a masz z nim jechać na jakiś zlot,będą tam zapewne jego znajomi.Nie wiesz co to za facet.Na pierwsze spotkanie to jednak lepiej umówić się gdzieś gdzie będziesz bezpieczna.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: nietypowa sprawa

Postprzez Tinuviel » 3 sie 2012, o 23:21

Popieram, ja też bym była ostrożna. Wiesz, nie chcę wpędzać Cię w jakąś paranoję, ale też warto się zastanowić czy faktycznie jest taki zapracowany... Jak dla mnie to trochę brzmi jakby miał dziewczynę, albo żonę... Ale to tylko pewnie taka moja ostrożność co do facetów ;-) Ja bym jednak doradzała spotkania w bezpiecznych miejscach. Dopiero jak go poznasz na żywo lepiej to wtedy można razem pojechać na jakieś zloty/imprezy/spotkania ;-) Pamiętaj, że nikt nie ustrzeże Cię lepiej niż Ty sama! ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]