nowa dieta ! efekty po tygodniu

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez kasia88 » 5 sty 2013, o 23:25

Witam drogie Panie !

Mamy rok 2013 nowe postanowienia zapewne ma kazda z Nas... Jednym z takich postanowien z cala pewnoscia bedzie zgubienie kilku kilogramow z naszego cialka ;) czy to dla samej satysfakcji czy dla naszego partnera ale glownie dla Nas samych..

Swieta spedzilam na wyjezdzie w cieplych krajach a jak wiemy szwedzki stol i jedzenie hotelowe kusi i powiem szczerze nie oszczedzalam sie ;)

Po powrocie z blogiego relaksu postanowilam cos zrobic ze swoim cialem i dlatego przedstawiam wam Diete ktora moze kazda z was we wlasnym zakresie stosowac bez zbednych ograniczen w domu ;)

Tutaj macie link do mojego poradnika w ktorym wszystko jest krok po kroku przedstawione wraz z efektami widocznymi juz po 1 tygodniu stosowania sie do poradnika
--->
zapraszam !

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:49 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
kasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:23

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Joanna1322 » 6 sty 2013, o 11:11

Super że przynosi Ci to efekty. Jeśli trafi się na coś odpowiedniego to od razu czujemy rezultaty. Ja jednak korzystam z innego sposobu.

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez elzbieta45 » 6 sty 2013, o 11:21

Ja sie nie odchudzam i nie wierze w zadne diety , to tylko nasz umysł tak dziala . ze widzimy ze chudniemy . Mi nigdy nie przeszkadzała moja figura i na tym punkcie nie mam kompleksow . Mimo ze do chudych nie naleze . szkoda zdrowia i czasu na odchudzanie i odmawianie sobie przyjemnosci zycie jest za krotkie aby na odchudzanie tracic czas . Ale tym co sie odchudzaja to zycze powodzenia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez ewa22 » 7 sty 2013, o 15:30

sprawdzone wstaw sobie implant zembowy - 3 tygodnie nic twardego same zupki i jogurty dieta cud tylko kosztowna ;)

ewa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 15:25

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez mr.healthy » 8 sty 2013, o 16:43

Po tygodniu dieta działa głównie dlatego, że tracisz wodę z organizmu.
Ale powodzenia, zobaczymy za dwa miesiące, co się dzieje dalej. ;)

Avatar użytkownika
mr.healthy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 16:22

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez 456 » 8 sty 2013, o 18:10

Jogurty -fakt. :) Schudłam na nich 14kg.
Ale i tak jestem zdania, że najlepiej i najszybciej chudnie się ćwicząc.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez FabrykaFormy » 4 lut 2013, o 14:28

Wraz z nastaniem Nowego Roku wielu z nas postanawia zmienić coś w swoim życiu. Bardzo często jest to dieta, nawyki żywieniowe albo aktywność fizyczna. Po miesiącu od rozpoczęcia odnowy naszego stylu życia warto przeanalizować osiągnięte efekty oraz zastanowić się, co możemy poprawić, aby utrzymać założone sobie postanowienie noworoczne.
Często już na wstępie za wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. O ile pierwsze efekty zbyt restrykcyjnej diety mogą przyjść szybko, to równie prędko może zaskoczyć nas efekt jojo. W wielu przypadkach za duże wymagania nie pozwalają nam dotrwać do końca z naszymi postanowieniami, skutkiem czego zniechęcamy się, brakuje nam dalszej motywacji, a w najgorszym wypadku – rezygnujemy z podjętego planu.
W takich sytuacjach zbawienna może się jednak okazać pomoc dietetyka, który nie tylko doradzi, w jaki sposób odżywiać się racjonalnie, lecz także przygotuje indywidualnie dobrany jadłospis. Decydując się na konsultację u eksperta zyskujemy pewność, że dieta zostanie dobrana optymalnie do naszych potrzeb i możliwości. Czasami warto więc sięgnąć po dodatkowe wsparcie, aby konsekwentnie realizować nasze postanowienie i osiągnąć założony cel.

Fabryka Formy Centrum Fitness
FabrykaFormy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 14:26

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez bettti86 » 5 lut 2013, o 10:17

ja nie ćwiczę, ale od stycznia stosuję dietę 1200 kalorii i już schudłam 3,5 kg ;) jem co chcę, ale nie przekraczam tej wartości kalorycznej, do tego pije dziennie minimum 1,5 litra wody mineralnej i chyba to przynosi efekty
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:40

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu:
Obrazek

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:50 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Brak opcji img, załącznika
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Eleonorcia221 » 15 lut 2013, o 22:32

nowa dietka swoją drogą, a pielęgnacja skóry podczas odchudzania kolejną. pamiętajcie żeby się smarować, bo skóra podczas odchudzania jest w specjalnej potrzebie. polecam preparaty marki guam, które można kupić na spam czy też spam. Są one powszechnie używane w gabinetach kosmetycznych i wypróbowane na wielu wielu kobietkach. sama miałam żel wyszczuplający i jestem zadowolona:)

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:51 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Eleonorcia221
 

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Anka24l » 15 sie 2013, o 22:16

Nie wierzę w diety cud. Jedynie co mogą spowodować to wyniszczenie organizmu. Odchudzanie jak najbardziej, ale z głową
Anka24l
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 21:58

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Floopyy » 23 wrz 2013, o 14:40

Zdrowe podejście do życia to podstawa. Pamiętaj że odchduzasz się dla siebie... więc jak się masz głodzić to lepiej się nie odchudzaj bo to odbije się w dalszym życiu.

Floopyy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:33

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez malinka 61 » 20 lis 2013, o 12:07

JA już w żadne diety cud nie wierzę , przetestowałam wiele , żadne suplementy nie przyniosły zadowolenia , lubię sobie pojeść i wtedy jestem szczęśliwa , :D :D :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez MarianAna » 20 lis 2013, o 13:18

Pewnie każdy tak ma, że lubi podjeść problem się pojawia, gdy mamy przez to poważne komplikacje. Mam znajomą, która całe życie była smukła, ale nie żałowała sobie z jedzeniem, okazało się, że od kilku lat jej organizm ma problemy z przemianą materii i tyje w zawrotnym tempie.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:08

Dieta w tydzień...urocze
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Mariolkaboz » 10 lut 2014, o 11:38

Przez tydzień to można jedynie oczyścić organizm, ale z pewnością nie uda Ci się schudnąć. Można jedynie zmusić organizm do wzmożonego wysiłku.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 11:42

Powiedziałabym, że nawet nie oczyścić się... U mnie kuracja trwała 3 miesiące. Aby schudnąć, brałam foreverslim, rozsądnie się odżywiałam, jak również dużo ćwiczyłam. I to jedyna słuszna droga do normalnego wyglądu. Żadna inna metoda trwałych efektów na pewno wam nie przyniesie.
apollo
 

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Mariolkaboz » 18 lut 2014, o 13:31

No nie wiem. Przez tydzień jeśli jest odpowiednio wykonywane oczyszczenie organizmu, to bez problemu może nam się to udać.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez apollo » 26 mar 2014, o 11:40

Po tygodniu można schudnąć kg, 2 kg, ale nie więcej - większa utrata wagi będzie zwyczajnie kompletnie nienaturalna, tak więc jednocześnie nie będzie zbyt dobrym pomysłem. Bo chyba nie chcecie, aby wasze odchudzanie skończyło się jojo!
apollo
 

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez klaryssa » 31 mar 2014, o 02:50

nie wiem, czy taka dieta 1200 kcal jest zdrowa. nie wygląda mi to za dobrze. jestem zwolenniczką wszystkiego co dobre i zdrowe. ponad miesiąc temu zaufałam diecie herbalife, bo mogłam dostosować program odchudzania i odżywianie do potrzeb swojego organizmu. dietetyczka ustaliła mi godziny i sposób przyrządzania posiłków. dobra dieta to prosta i skuteczna dieta :)
klaryssa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 02:43

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez anika37 » 31 mar 2014, o 14:48

:papa:
anika37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 21:37

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez apollo » 1 kwi 2014, o 10:31

Żadna dieta redukująca do tego stopnia ilość dziennych kalorii nie jest dobra. Może na nasze zdrowie wpływać wyłącznie negatywnie - raczej nie tego potrzebujecie, prawda? Dieta powinna być racjonalna, powinna eliminować stopniowo wybrane produkty. Tutaj nie chodzi o zmianę na chwilę, wy macie zmieniać styl życia na stałe!
apollo
 

Re: nowa dieta ! efekty po tygodniu

Postprzez Mariolkaboz » 2 kwi 2014, o 11:57

Tak żadna dieta nie pozwoli nam schudnąć w 100% nie ma takiej opcji. Warto jednak poczytać o odchudzaniu za sprawą ruchu, suplementów oraz innych metodyk. Można schudnąć jednak wymaga to od nas dużej samodyscypliny.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron