OBURZENIE

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 12 lut 2014, o 08:50

tutaj nie chodzi o krytykowanie Twojej orientacji czy cos chodzi o to ze np tak jak piszesz sa fora gdzie otwarcie mowia o srodkach higienicznych my tutaj tez mamy rozne tematy o dolegliwosciach i wogole ale nie ma potrzeby wywalac posta na ten temat jak i kiedy uzywasz bo indywidualna i prywatna sprawa kazdej kobiety.nie musisz trzymac sie 1 tematu sa rozne inne na tym forum gdzie mozna wymienic sie spostrzezeniami
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 12 lut 2014, o 22:50

SORRY.Czy ja pisalam kiedy kolwiek jak czesto zmieniam podpaski czy jakich uzywam? NIE! Napisalam poprostu ze uzywam podpasek jak kazda kobieta.I NIC WIECEJ .Wiec dlaczego wpiera mi sie cos innego.Powiem jedno.Zaluje tylko jednego.Tego ze w moim wyznaniu o sobie bylam tak szczera az do bolu.Teraz bede musiala byc bardzej powsciagliwa.POZDRAWIAM
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 13 lut 2014, o 01:01

No i właśnie o to chodzi, że w pierwszym poście od razu napisałaś takie intymne rzeczy. Nie dość że dla nas był jakiegoś rodzaju szok to Ty od razu z tym wyjechałaś. Takie rzeczy stopniuje się a nie wyrzuca wszystko od razu.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez Adidasowa » 13 lut 2014, o 02:03

Mamy nadzieję, że zrozumiałaś o co nam chodzi i więcej się sytuacja nie powtórzy:)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 13 lut 2014, o 08:56

a moja malusia prośba przestań na nas krzyczeć duzymi literami umiemy wszystkie czytac nie trzeba duzych liter a ja osobiście czuję się atakowana takim krzykiem
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 13 lut 2014, o 09:09

Równie dobrze możemy powiedzieć że my też jesteśmy obużone.... :)
jak juz ktoś wspomniał, wygląda to na zwykłą prowokację..
większość dziewczyn czy facetów, którzy się pojawiają na forum, zaczynają od zwykłego cześć, nazywam się tak,jestem stąd i zajmuję się tym..
większosć rzeczy już wychodzi w tzw praniu....

a wyrzucanie na dzień dobry dość intymnych rzeczy nie jest wg mnie i chyba większości osób w dobrym guście...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 13 lut 2014, o 09:12

jest to niesmaczne jak dla mnie i irytuje mnie fakt wielkich liter wedle mnie i mojego odczucia jest to zwykly krzyk
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 13 lut 2014, o 09:25

bo wielkie litery oznaczają krzyk, w internecie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez Kris » 13 lut 2014, o 09:29

Dobra miałem się nie udzielać w tym temacie ale już nie moge :)

Wg mnie Kolego weź się ogarnij nie jesteś kobietą i baaaaaardzo dużo Ci do niej brakuje. Czy się za to obrazisz czy nie jakoś mnie to nie obchodzi.
Po co piszesz o podpaskach czy tamponach przecież CI to wcale nie jest potrzebne. Masz fajfusa między nogami więc po co podpaska a jak Ci z niego leci to trzeba zgłosić się do lekarza. Nie wspomne już o tamponach skoro ich uzywasz to każdy wie gdzie je wkładasz. A sorki jesteś facetem więc każdy spokajrzy że włożysz go sobie w D.. a nie w nosa. A już wyobrażenie że facet sobie wkłada coś w d... jest bardzo obrzydliwe.
Tak jak dziewczyny pisały nie masz pojęcia co to miesiączka i sprawami z tym związanymi.
Co do zmiany płci to wydaje mi się że gadasz głupoty że Cię nie stać. Skoro od najmłodszych lat czułeś się kobietą to wybacz ale masz ponad 5 dych na karku więc jakbyś co miesiąć odkładał sobie trochę groszą to już dawno byś zmienił płeć. A wiem co to takiego bo w pracy jest jeden koleś w Twoim wieku co w ubiegłym roku zmienił płeć i fakt nada niema na co patrzeć ale widać żę on naprawde czuje sie kobietą. I zrobił wszystko żeby nią zostać, świadoczy o tym fakt że dopiero w tym wieku udało mu się spełnić swoje że tak powiem marzenie.

A jeżeli czytam że jak zakładałeś siosrty bielizne i czułeś podniecenie to mnie utwterdzaszw przekonaiu że to jest Twoje zwykłe zboczenie i tyle. Mam nadzieje że Twoja siostra się nigdy nie dowiedziała że zakładałeś jej majtki.

No cóż takie jest moje zdanie i go ne zmienie chociaż pewnie większość dziewczyn mnie pewnie opieprzy za moją wypowiedz :)

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 13 lut 2014, o 09:58

Kris a jednak myślę że większość dziewczyn Cię poprze a nie opieprzy bo powiedziałeś coś, czego my -delikatne stworzonka nie powiedziałyśmy :)
I dla mnie też podniecanie się damskimi ciuszkami to jest zwykłe zboczenie, bo jakby chciał być kobietą to by w damskich ubraniach czuł jakąś swogo rodzaju ulgę a nie podniecenie.
I jeszcze ten tekst że jak seks to tylko z kobietami bo mężczyźni go/ją odrzucają. No sorry, skoro jestem kobietą to mnie rajcuje seks z facetem a nie z kobietą, bo lesbijką nie jestem.
I niby jak to wygląda, przebierasz się Karina w te damskie ciuszki, zakładasz sztuczne cycki i idziesz do łóżka z kobietą? Czy idziesz jako facet? A do pracy? Chodzisz w tym stroju co na zdjęciach?
A tytuł wątku to chyba o nas.... że my jesteśmy oburzone.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 13 lut 2014, o 18:15

Przeciez nie pisalam jakiej podpaski uzywam Pisalam tylko ze ich uzywam to wszystko.Dlaczego staracie mi sie wmowic tegp czego nie pisalam?
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 13 lut 2014, o 18:25

Ty nic nie rozumiesz.... To trudno, już prościej chyba nie da się wytłumaczyć.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 13 lut 2014, o 20:08

Dziekuje.Przestaje sie wypowiadac i w ogole pisac na forum.Ja nikogo nie obrazalam.Mnie kilka razy wyzwano od zboczencow.ZALUJE tylko jednego ze tak szczerze chcialam. mowic o sobie .Widze ze nie warto nigdy byc ani czera ani zbyt wylewna.Jest mi przykro Bawcie sie dobrze.
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 14 lut 2014, o 09:07

bajłatwiej teraz sie obrazic i napisać bo ja juz nie będe pisac więcej i znów krzyczysz za co?za rady?za szczerosc??nigdy nie nalezy byc az tak dosłownie wylewnym jest tysiace inych tematow niz podpaski mozesz napisac co lubisz czego nie lubisz jakiej muzyki sluchasz jaka ksiazke czytasz?moze komus cos polecisz ciekawego a podpaski to raczej malo interesujacy temat jest.mnie osobiscie lata kolo tylka czy ty kobieta czy facet to twoja sprawa indywidualna jest.po prostu przejrzyj forum zapoznaj sie z tematami i sie udzielaj a nie uczepilas sie 1 watku tylko i wszystko si ekreci wokol jednego.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 14 lut 2014, o 10:11

No a gdyby Ciebie ktos wyzwal od zboczencow? Byloby Ci przyjemnie? Jak bys sie czula. :) Ja nikogo na tym forum nie wyzwalam i nie mam zamiaru.To moze trzeba byloby to tez usxanowac i mnie nie wyzywac? Ja sie nie uczepilam jednego watku.Napusalam tylko ze uzywam podpasek.Krotka wzmianka .A wy scie zrobily afere ze ja tylko pisze o tym.Czy pisalam jakich podpasek uzywam? Nie.Czy pisalam jak czesto je zmieniam ? Nie.Wiec nie wiem o co chodzi o ta krotka wzmianke ?Naprawde to Wy podniecacie temat .J.Ja tez myslalam ze skonczymy z tym tematem bo mam juz tez tego dosyc.Napisalam krotka wzmianke ze uzywam i koniec a Wy robicie z tego afere Bog wie jaka.Uwazam ten temat za zamkniety .Nie chce juz wiecej o tym mowic.Bo widze ze wszytko obroclo sesprzeciwko mnie .Zebym wiedala ze to taka bedzie z tego afera w ogole tego tematu bym nie podejmowala. :ok:
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 14 lut 2014, o 10:17

Ale sorry jezeli chcesz być kobietą... to może byś przyjęła zwrócenie uwagi...
nikt nie chciał Ciebie obrażać czy coś...
tylko powiedziano co robiłaś nie tak.... a Ty juz się kłócisz...
no to skoro ciągniesz temat ... to w końcu ktoś nie wytrzymał...
jak wspominałam tranwestyci są nowością..
i w takich kwestiach powinno się zachować delikatność....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 14 lut 2014, o 11:20

Czemu Ty jako moderatorka jakp ta ktora tak broni regulaminu nie zwrocisz uwagi czy nie wybanujesz KRIS ktora wprost krzyczy i mnie wyzywa od zboczencow.Czyli.ktos ma przywileje a mnie za dwa krotkie slowa by sie zjadlo.!Regulamin okresla zadnych wyzwisk obelg itd.Czy ja kogos wyzwalam?Kogos wyzwalam od zboczencow? Chyba nie?Prawda?Wiec ja tez nie chce zeby "ktos" mnie wyzywal.Widocznie KRIS ma problem ze soba.
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 14 lut 2014, o 11:44

Po pierwsze Kris to nie ona tylko 100% facet i w końcu ktoś miał odwagę powiedzieć Ci coś, czego my się nie odważyłyśmy. Bo my chciałyśmy delikatnie to wytłumaczyć a Ty nie rozumiesz i jak ktoś Ci powiedział to dosadnie to Ty dalej niczego nie rozumiesz. I nikt nie nazwał Cię wprost zboczeńcem tylko że zakładanie damskiej bielizny i podniecanie się tym to jest zboczenie. Bo to sorry ale dla mnie też jest zboczenie.
To w takim razie faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 14 lut 2014, o 12:53

Aha.Rozumiem.Czyli wszyscy transwestycii transseksualisci sa zboczencami tak ? Czyli DRAG QUEEN TEZ SA ZBOCZENCAMI.Pieknych rzeczy sie dowiaduje.Ate stu procentowy facet jak twierdisz nie ma prawa.nikogo wyzywac.Zboczencami sa dlam nie pederasci pedaly .A temu swojemu 100% facetowi powiedz ze nie zycze sobie zeby wyzywal mnie od zboczkow bo sam nim jest a za obrazenoe mnie spitkamy sie w sadzie.Na to jest paragraf.Mam zapisane wszystkie Jposty na ktorych zostalam obrazona.POZDRAWIAM
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 14 lut 2014, o 13:56

Radzę Ci uważnie i ze zrozumieniem przeczytać jeszcze raz dokładnie wszystkie posty i wyciągnąć z nich wnioski. I nikogo tu sądem nie strasz bo Cię sąd wyśmieje.
A po drugie to nie jest mój facet bo ja mam męża.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 14 lut 2014, o 14:48

Zacznijmy od tego, że Kris od samego początku przestrzega regulaminu.
Jego pierwszy wybryk i jak najbardziej zwrócę mu uwagę.
I nie należy mu się za to ban. Zgodnie z regulaminem jest on od 3 ostrzeżeń.

Wracając do Twojej osoby. Pomyślałaś np że sama możesz kogoś obrazić, urazić, bądź odstraszyć od swojej osoby ?
Na dobrą sprawę większość postów z tego tematu mogę potraktować jako skargę na Ciebie.

Straszysz sądem ? A kto mówi, że Kris ma problemy z sobą? To też jest obrażanie.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 14 lut 2014, o 17:39

no widze ladne kwiatki sie porobily ech boze sad??no tunchyba by mial niezly ubaw nie sadzisz?ty zalozylas watek ty podsycilas sprawe a jak ktos powiedzial prosto z mostu to najlatwiej do sadu pojsc a jak przegrasz?i kris ci zalozy sprawe o pomowienia uwazajj bo mozesz sie nie wyplacic za cos takiego do konca zycia.uwazasz nas za dziwnych powinnas sie liczyc ze tranzwestyta to dla szarego czlowieka cnowe zjawisko jest nie ma forum zaenegondla takich ludzi jak ty?zebys nie czula dyskryminacji?zawsze mozesz otworzyc wlasne forum dla tranzwestytow i tam mozesz pisac o czym chcesz to ty ustalisz kiedy ban i komu sie nalezy
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 14 lut 2014, o 21:56

Tak?czy ja kogos nazwalam zboczencem?Nie!Wiecie co powiem wam jedno koncze pisac na tym forum bo widze ze Wy wszyscy nie dorosliscie do tego aby zyc w XXI wieku.Jak sie slyszy inne kraje toleruja transwestytow transseksualistow .Toleruja ich normalnie. Tylko u nas .No coz wiocha.A co do sadu to napewno ja bym wygrala sprawe bo nikpgo nie wyzwalam od zboczencow.Takich ludzi w cywilizowantch krajach tak sie nie nazywa.Bo to jest normalne.Przechowuje te wszystkie posty na ktorych bylam wyzwana od zboczencowno .POZDRAWIAM
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 14 lut 2014, o 23:41

KONCZAC!Rozmawialam ze swoim.prawnikiem.Kazdy(a) osoba ma prawo na kazdym forum mowic o sobie w jaki sposob chce.Ale nikt ABSOLUTNIE NIKT nie ma prawa na ogolnym forum nazywac tej osoby zboczencem ze wzgledu na swoje upodobania i preferencje seksualne .Kazdy ma prawo pisac na forum bez wzgledu jakie ma preferencje seksualne .NIKT NIKOGO nie ma prawa wyzywac obrazac za jego swiatopoglad wyznanie czy preferencje seksualne.Kodeks karny.Wiec podjelam decyzje o wniesieniu sprawybdo saadu o zniewazenie mnie nazwanie zboczencem czy nazwanie mojego nawyku zboczeniem na forum publicznym zboczeniem przez KRIS .Nie uzywakam slow ovrazliwyxh nikogo nie obrazalam .
Mam skopiowane wszystkie posty Waszych postow oraz KRIS wiec nie probujcie ich skasiwac bo to nic nie da Jutro wysylam do sadu skarge za obraze mniebna forum "babskiesprawy"przez KRIS wraz z dolaczonymi.postami obrazajace mnie i moje preferencje seksualne na forum internetowym.WYLOGOWUJE SIE.
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Adix257 » 15 lut 2014, o 07:55

Kolego stanik80 przewertowałem wszystkie posty i stwierdziłem że Nasz kolega Kris chyba jednak cię nie obraził w żaden sposób. Może powiem tak: w świetle osób heteroseksualnych to co robisz jest niemoralne i kolega Kris stwierdził że to co robisz czyli przebieranie w faceta w damskie ciuszki jest zboczeniem. Nigdzie nie padło zdanie "stanik80 jesteś zboczeńcem". Więc radzę Ci żebyś przyhamował swoje emocje i troszeczkę się zdystansował. Naucz się przyjmować krytykę bo życiu nie każdy będzie się z tobą zgadzał

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kdonna08