oczyszczanie twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Jinka » 29 sty 2014, o 23:18

A słyszałyście o peelingu ziołowym Jadwiga? Świetnie oczyszcza cerę trądzikową, min. znikają zaskórniki, zmniejsza pory, ale ten zabieg robi się w gabinecie kosmetycznym.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Kornelka00 » 30 sty 2014, o 13:04

Jadwiga? nie słyszałam, ale chętnie podrążę temat.

Moje zaskórniki zmniejszyły się po mikrodermabrazji, teraz staram się regularnie używać peelingów enzymatycznych.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez rosiehw » 15 lut 2014, o 12:54

Kornelka00 a jaką robiłąś dermabrazję ? Diamentową? Też się przymierzam, ale nie wiem czy jest sens. Mam caaaałą twarz w zaskórnikach. Byłam na peelingu kawitacyjnym i nic mi nie dał...
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez misiapysia » 16 lut 2014, o 21:46

co do peelingu ziołowego Jadwiga- wiem ze kiedys byla taka polska firma kosmertyczna, ale z tego co wiem to juz nie istnieje, ale moze sie myle :)
ja uzywam peelingu morelowego z Sorayi- jets abrdzo dobry, lubie peeling ktory porzadnie sciera naskorek i ten calkowicie sie sprawdza, mam gladka skore, dzieki czemu lepiej naklada mi sie makijaz.
mikrodermabrazja bardzo pomaga w usuwaniu zarowno zaskornikow jak i wagrow na nosie- sama takie mialam a teraz jest juz zdecydowanie lepiej:)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez alejandra19 » 17 lut 2014, o 00:40

Potwierdzam!
Peelingi enzymatyczne to chyba najlepszy wynalazek wszechczasów :D
Obecnie używam Soraya 10 minut na... aksamitne wygładzenie.
I faktycznie - twarz jest jak zrobiona z aksamitu :D
alejandra19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 00:35

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Kornelka00 » 17 lut 2014, o 12:23

mikrodermabrazja diamentowa w moim przypadku :) ładnie pomogło, buźka była czystsza, ale zaprzestałam wizyt z powodu braku pieniążków.
Aktualnie mam peeling enzymatyczny z ziajki dla skóry wrażliwej, i jestem tak sobie zadowolona... Na razie i tak zaprzestałam wszelkiego rodzaju dziwactw ze względu na problemy z pryszczami (wielki powrót)...:(

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Karolcia93 » 17 lut 2014, o 14:28

A co jest waszym zdaniem lepsze, płyn micelarny do demakijażu, czy mleczko? Ja chyba wolę mleczko, bo po płynach do demakijażu często mam podrażniona skórę. Jestem ciekawa czy to normalne i czy też tak macie?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez rosiehw » 17 lut 2014, o 21:27

Karolcia93 napisał(a):A co jest waszym zdaniem lepsze, płyn micelarny do demakijażu, czy mleczko? Ja chyba wolę mleczko, bo po płynach do demakijażu często mam podrażniona skórę. Jestem ciekawa czy to normalne i czy też tak macie?


ja używam płyn micelarny zawsze do demakijażu oczu i potem twarz, ale też muszę umyć koniecznie twarz jakimś żelem z wodą. akruat teraz uzywam antybakteryjna emulsja oczyszczająca z Bielendy i jest mega. od razu mniej zaskórników się robi! a mleczka nie polecam, dla mnie jest 'za tłuste'
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez płotka » 18 lut 2014, o 21:55

robiłam peeling kawitacyjny, ale muszę spróbować mikrodermabrazji

Pozycjonowanie, strony internetowe - http://phuhartwig.pl/
płotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 21:49

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Kornelka00 » 19 lut 2014, o 11:29

A jakie wrażenia po peelingu kawitacyjnym?

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez L... » 19 lut 2014, o 16:02

do oczyszczania twarzy lubie uzywac sciereczki muslinowej i plynu liz earle.
L...
 

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez rosiehw » 20 lut 2014, o 21:13

płotka napisał(a):robiłam peeling kawitacyjny, ale muszę spróbować mikrodermabrazji


dla mnie strata kasy. po wyjściu z gabinetu ok, cera była gładka, ale zaskórniki jak były tak są i wizualnie nie ma żadnej poprawy. Ba, robilam to jakiś miesiac temu i nie wpłynęło to w zaden sposob na kondycje mojej cery... Lepiej iść na mikrodermabrazje.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez nikita00 » 20 lut 2014, o 23:42

Mikrodermabrazja jak najbardziej polecam. Stosuję regularnie co 1,5-2 miesiące, raz na pół roku peeling kawitacyjny - gabinet Silvan Spa. Ale mikrodermabrazja chyba najlepsze efekty daje. Mam bardzo problematyczną cerę, tzn tłusta, gruba i jeszcze z naczynkami. Na co dzień stosuję Dermiki serię Pure, teraz testuję Sebumetic - ale jakoś nie jestem przekonana. Teraz przymierzam się do kuracji kwasami, ale trochę się boję. Macie jakieś doświadczenia z likwidacją blizn kwasami?
nikita00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 23:36

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez anettka » 21 lut 2014, o 00:00

A co myślicie o kwasach migdałowych? Zastanawiam się nad tym zabiegiem.

anettka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 23:53
Lokalizacja: Chorzów

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez kasia2600 » 21 lut 2014, o 12:46

Ja też wole mleczko.

Może to kwestia przyzwyczajenia i tego co stosują przyjaciółki. Nie wiem.

Nie stosował innych rzeczy.
kasia2600
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 sty 2014, o 14:29

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez misiapysia » 22 lut 2014, o 09:14

zdecydowanie bardziej wole plyn micelarny do demakijazu niz mleczko. jak zmywalam twarz mleczkiem to czulam sie jakbym scierala makijaz kremem nivea a wszystkie wiemy ze sa one tluste i geste. bleh. czulam sie brudna jakas.
co do peelingu kawitacyjnego- jako zabieg wykonywany samodzielnie nie wiem czy daje jakies efekty, dla mnie to wyglada jak jeżdżenie szpachelką po twarzy :D ten peeling mam wykonywany po mikrodermabrazji, wiec mysle ze dopiero w polaczeniu z jakims jeszcze zabiegiem daje efekty. np. moja kosmetyczka poleicla mi peeling kawitacyjny+ ampulka z kwasem+algi na lato jako zabieg nawilzajacy. wiec jesli juz to warto polaczyc peeling kawitacyjny z jakims innym zabiegiem w zaleznosci od potrzeb naszej skory. jesli chcesz oczyszcic cere- zdecydowanie polecam mikrodermabrazje a potem peeling kawitacyjny
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez rosiehw » 22 lut 2014, o 21:00

anettka napisał(a):A co myślicie o kwasach migdałowych? Zastanawiam się nad tym zabiegiem.


podbijam! tez sie przymierzam, ale slyszalam pozytywne i negatywne opinie. korzystał ktos?
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez nikita00 » 3 mar 2014, o 14:26

rosiehw napisał(a):
anettka napisał(a):A co myślicie o kwasach migdałowych? Zastanawiam się nad tym zabiegiem.


podbijam! tez sie przymierzam, ale slyszalam pozytywne i negatywne opinie. korzystał ktos?


Dziewczyny, to dzielę się "na gorąco":) W piątek byłam u mojej kosmetyczki w Silvan Spa, i jak wcześniej pisałam po raz pierwszy zdecydowałam się na kwasy. Najpierw mikrodermabrazja, potem maseczka odkażająca, a następnie kwas migdałowy 40% z Neoglisa. Na koniec złota maska algowa. Tak do soboty, czyli do 24 godzin skóra była mocno zaczerwieniona, jak Apacz wyglądałam:) ale uprzedzałam mnie o tym kosmetyczka. Nic nie robiłam z twarzą, prócz tonik. Wieczorem maseczka uspokajająca i nawilżająca z Reviderm, dostałam próbkę. I w niedzielę buźka piękna! Jest gładka, blizny wygładzone, żadnych zaczerwienień, no i piękny zdrowy kolor. Migdałowy kwas jest bardzo delikatny, więc spokojnie na pierwszy raz go wybierać warto. Glikolowe są mocniejsze i z nimi już trzeba uważać.
nikita00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 23:36

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Kornelka00 » 3 mar 2014, o 14:28

nikita00 napisał(a):
rosiehw napisał(a):
anettka napisał(a):A co myślicie o kwasach migdałowych? Zastanawiam się nad tym zabiegiem.


podbijam! tez sie przymierzam, ale slyszalam pozytywne i negatywne opinie. korzystał ktos?


Dziewczyny, to dzielę się "na gorąco":) W piątek byłam u mojej kosmetyczki w Silvan Spa, i jak wcześniej pisałam po raz pierwszy zdecydowałam się na kwasy. Najpierw mikrodermabrazja, potem maseczka odkażająca, a następnie kwas migdałowy 40% z Neoglisa. Na koniec złota maska algowa. Tak do soboty, czyli do 24 godzin skóra była mocno zaczerwieniona, jak Apacz wyglądałam:) ale uprzedzałam mnie o tym kosmetyczka. Nic nie robiłam z twarzą, prócz tonik. Wieczorem maseczka uspokajająca i nawilżająca z Reviderm, dostałam próbkę. I w niedzielę buźka piękna! Jest gładka, blizny wygładzone, żadnych zaczerwienień, no i piękny zdrowy kolor. Migdałowy kwas jest bardzo delikatny, więc spokojnie na pierwszy raz go wybierać warto. Glikolowe są mocniejsze i z nimi już trzeba uważać.



A że tak zapytam - jaką masz cerę? czy miałaś jakieś pryszcze czy tylko zaskórniki?

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez nikita00 » 5 mar 2014, o 13:47

Kornelka00 napisał(a):A że tak zapytam - jaką masz cerę? czy miałaś jakieś pryszcze czy tylko zaskórniki?


Mam cerę tłustą, bardzo grubą, tylko zaskórniki i blizny po trądziku. Mi kosmetyczka tłumaczyła, że migdałowe kwasy można nawet na bardzo delikatną cerę - oczywiście wtedy jest znacznie krótszy czas ich działania. Tak czy siak, polecam!
nikita00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 23:36

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez 1mpresja » 6 mar 2014, o 13:36

nikita00 napisał(a):
Kornelka00 napisał(a):A że tak zapytam - jaką masz cerę? czy miałaś jakieś pryszcze czy tylko zaskórniki?


Mam cerę tłustą, bardzo grubą, tylko zaskórniki i blizny po trądziku. Mi kosmetyczka tłumaczyła, że migdałowe kwasy można nawet na bardzo delikatną cerę - oczywiście wtedy jest znacznie krótszy czas ich działania. Tak czy siak, polecam!


Tez polecam. Byłam na zabiegu z użyciem tego kwasu i podpatrzyłam, że kosmetyczka używała jakichś preparatów z Bielendy. Można je gdzies dostać, w jakiejś drogerii, wiecie może?
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Karolcia93 » 8 mar 2014, o 22:26

Tak, ja ostatnio kupiłam sobie w Rossmanie olejek do kąpieli aromatheraphy z bielendy :) było też sporo innych kosmetyków tej firmy. Do twarzy używałam chyba kiedys tej firmy kremu do cery naczynkowej i bardzo fajnie radził sobie z ukryciem moich zaczerwienień.
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez majasosna » 22 paź 2014, o 09:57

Do oczyszczanie twarzy świetne są naturalne algi- ja kupuje algi w sklepie internetowym z mikroorganizmami- robię sobie z nich maseczki na twarz- mam po n9ch, gładką, oczyszczoną, promienną cerę- polecam :)
majasosna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 09:50

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez zuzia12 » 26 paź 2014, o 16:15

Drogie koleżanki tematem oczyszczania twarzy i jej pielęgnacji interesowałam się przez spory okres czasu. Dzięki czemu przeczytałam na ten temat świetny artykuł wrzucę go tutaj liczę, na to że modelator przymknie trochę oko przecież to nie spam tylko chęć pomocy koleżankom z forum. Pozdrawiam!
SPAM

Ostatnio edytowano 26 paź 2014, o 19:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: och i 3 posty i każdy ze spamem
zuzia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 21:36

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 12:52

Z kwasami lepiej nie eksperymentować samemu. Kosmetyczka doradzi najlepszy i dobierze odpowiednie stężenie. Należy uważać z dobieraniem samemu bo można poparzyć sobie skórę.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]