Odzyskałam go ale nie wiem na jak długo

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Odzyskałam go ale nie wiem na jak długo

Postprzez aneta » 11 gru 2012, o 17:46

Witam
mam pewien problem byłam z facetem 2,5 roku rozeszliśmy się najpierw mi bardzo ulżyło, ale później poczułam że go naprawdę kocham i nie chce aby odchodził. Teraz wiem że bardzo go kocham. Bywało różnie między nami tym bardziej że on jest o 5 lat młodszy, on czuł się stłamszony a ja ograniczana i nie doceniana. Teraz on twierdzi że my po prostu nie możemy być razem bo to i tak nie wyjdzie, mówi o jakiejś blokadzie którą ma teraz do mnie, to nie wyjdzie z jego strony, ja też ją miałam ale jakoś mi minęło. Rozmawiałam z nim żeby spróbować jeszcze raz bo przecież się kochamy i może nam się uda jak obydwoje się postaramy. Dla świętego spokoju powiedział dobrze, ale czy to ma sens?
Czy ja się nie ośmieszam? On ma 24 lata ja 29, może on jest za młody.
Czy może chcę do niego wrócić tylko dlatego że tkwi we mnie drzazga odrzucenia i to tak bardzo boli bo przecież byłam dla niego do niedawna najważniejsza a teraz on się tak oddala ode mnie szorstko, może właśnie to mnie tak boli.
Proszę o radę. Zawsze byłam bardzo silna, stanowcza a teraz się czuję jak rozgnieciony pomidor i nie wiem jak się pozbierać.
Jak już się zgodził zemną jeszcze raz spróbować to jak go zatrzymać na dłużej, jak go przekonać że to naprawdę ma sens o ile go w ogóle ma.
aneta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 17:22

Re: Odzyskałam go ale nie wiem na jak długo

Postprzez Masjaa » 12 gru 2012, o 11:59

Do tanga trzeba dwojga... siłą chcesz go zmusić żeby wrócił ?? jeżeli faktycznie obydwoje podjęlibyście decyzję, że chcecie jeszcze raz spróbować to ok ale z tego co piszesz on wyraźnie jest na nie... skoro rozstaliście się był ku temu powód. przemyśl czy tak naprawdę aż tak chcesz z nim być ? może to reakcja na samotność...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Odzyskałam go ale nie wiem na jak długo

Postprzez Paaaula300 » 12 gru 2012, o 12:47

Według mnie zawsze warto spróbować. Jeśli to prawdziwa miłość to czemu by nie :)

Izolować to można druty ale izolacja fundamentów to już magia …
Avatar użytkownika
Paaaula300
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 12:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników