ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez amelia437 » 21 cze 2013, o 11:37

Polecam Placentę oraz serię kosmetyków SP Wella , rewelacyjna odżywka tez jest z firmy Alfaparf z bambusa:)
amelia437
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 11:14

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Xemksija1 » 25 cze 2013, o 15:00

Ja używam zestawu cece med of sweden. Takie niebieskie opakowania szampon i odżywka. Włosy wydają się naprawdę być zdrowsze i wyglądają ładniej. Także mogę polecić szczerze, bo działa!

Zobacz bramy garażowe jaka fajna strona !
Xemksija1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 14:58

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez gohusia » 25 cze 2013, o 18:48

Kupiłam sobie dziś tą maseczkę do zniszczonych włosów, ktoś z Was ją zna?
Obrazek
gohusia
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez pitupitu » 27 cze 2013, o 10:21

A czy macie jakieś doświadczenia z markami aptecznymi? Ja ostatnio unikam drogeryjnych produktów i stawiam na te zdrowsze, ale dobrej odżywki jeszcze nie znalazłam. Możecie coś polecić? Może jeszcze coś na rozdwojone końcówki...
pitupitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 09:42

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez a_gatka » 30 cze 2013, o 22:03

gohusia napisał(a):Kupiłam sobie dziś tą maseczkę do zniszczonych włosów, ktoś z Was ją zna?


Kochana, z tej serii mam jeszcze szampon, maskę i serum na końcówki. Fantastyczna odżywka do włosów, zwłaszcza jeśli ktoś ma tak przesuszone i zniszczone farbowaniem i słońcem jak ja... Już po pierwszym użyciu lepiej się układały. Koniecznie wypróbuj maskę, jeśli będziesz miała okazją. Świetna! :)
a_gatka
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 3 lip 2013, o 18:06

a ja będę na dniach próbować, maseczki w sumie z olejkiem rycynowym ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez gohusia » 5 lip 2013, o 00:16

To czekamy na relację :)
gohusia
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Piratess » 5 lip 2013, o 08:43

daj info

Polecam http://www.diuna24.pl/ zobaczcie !
Piratess
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 00:34

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Sonmi » 5 lip 2013, o 14:58

Ja polecam polską markę Stapiz balsam i maseczkę z jedwabiem - można ją dostać w profesjonalnych sklepach fryzjerskich - mieszkam w Łodzi więc kupuję na Narutowicza przy Piramowicza - 1000ml za nie więcej niż 30zł

Sonmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 23:15

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez vaniliiia » 5 lip 2013, o 16:19

A ja lubię używać szamponów wraz z odżywką(2w1)
Szampon Pantene odbudowuje moje zniszczone włosy.. :)
A wcześniej używałam z serii Dove, szampon i odżywka oddzielnie. Odżywka była dodatkowo przeciw puszeniu się włosów.
I polecam bardzo odżywkę Gliss kur Schwarzkopf.. . Prześlicznie pachną włosy po niej.
Taka różowiutka, z płynną kreatyną. :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Finess_com_pl » 6 lip 2013, o 22:34

Polecam Planceta. Jednak lepiej jest rzadziej używać prostownicy, przynajmniej aoszczedzi sie na zdrowiu wlosów.

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 10:29

nie zrobiłam w końcu maseczki na włosy...
dałam po prostu sam olejek rycynowy... i poszłam do wanny..
potem niestety porządne, podwójne mycie włosów...
ale widzę, że są mieksze i delikatniejsze w dotyku,...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Drixer » 8 lip 2013, o 21:30

Maseczka z olejku rycynowego, nafty kosmetycznej, żółtka i soku z cytryny, niezastąpiona raz na dwa tygodnie, a oprócz tego odżywka z Gliss Kur do odbudowy przy każdym myciu i włosy piękne, choć prawdą jest, że przy maseczce z olejkiem trzeba później je porządnie umyć. I w czasie trzymania maseczki na głowie nie wygląda się zbyt atrakcyjnie, więc lepiej robić to w zaciszu domowym. A czy któraś coś wie na temat działania olejku kokosowego? Podobno kobiety w Indiach raz w tygodniu smarują włosy olejkiem i to jest ich sukces pięknych włosów, ale nie wiem, czy to tak samo działa na nasze włosy.

Masz dosyć regularnej depilacji? http://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lightsheer/ Sprawdź to!
Drixer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 13:42

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Maddy_lena » 9 lip 2013, o 09:50

A ja jakiś czas temu postanowiłam machnąć ręką na droższe kosmetyki i spróbować tanich polskich. Ot tak dla spróbowania. Kupiłam odżywkę marki Joanna (z serii Z apteczki babuni ;) ciekawa nazwa ) przeciw wypadaniu włosów, ze skrzypem i rozmarynem. I muszę przyznać, że jestem zadowolona. Nie żałuję. Pachnie faktycznie jak z ziołowej apteczki, ale jest wydajna i myślę, że działa. Następną kupię z Ziai, też żeby spróbować.
Maddy_lena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 12:09

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez maggietka » 11 lip 2013, o 14:44

Ja też używam odżywki z biovaxu, a dokładnie do włosów zniszczonych
Obrazek
bardzo ją sobie chwalę, włosy mam o niebo lepsze niż wcześniej :)

Ostatnio edytowano 11 lip 2013, o 15:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
maggietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez storczyk_12 » 28 lip 2013, o 21:22

pitupitu napisał(a):A czy macie jakieś doświadczenia z markami aptecznymi? Ja ostatnio unikam drogeryjnych produktów i stawiam na te zdrowsze, ale dobrej odżywki jeszcze nie znalazłam. Możecie coś polecić? Może jeszcze coś na rozdwojone końcówki...


Ja mam :) Zaczęło się od farby Biokap, byłam z niej bardzo zadowolona więc zakupiłam też szampon i odżywkę regenerującą do włosów farbowanych. Od tamtego czasu używam tych produktów regularnie i bardzo jestem zadowolona, teraz widziałam, że jakieś nowości mają więc czekam aż je spotkam w aptece!
storczyk_12
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez mohito » 30 lip 2013, o 16:58

pitupitu napisał(a):A czy macie jakieś doświadczenia z markami aptecznymi? Ja ostatnio unikam drogeryjnych produktów i stawiam na te zdrowsze, ale dobrej odżywki jeszcze nie znalazłam. Możecie coś polecić? Może jeszcze coś na rozdwojone końcówki...


kilka marek aptecznych przetestowałam i moim ulubieńcem był Biokap :) bardzo fajne produkty i ceny jak na markę apteczną dość przyjazne :) Ja uwielbiam ich szampon - świetnie, ale delikatnie oczyszcza, zapobiega przesuszaniu, a włosy są miękkie gładkie i lśniące! I można je rozczesać nawet bez odżywki!
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez weronika1983 » 30 lip 2013, o 21:57

hej ja używam dość drogiej odzywki KREASTASE Spam ale efekty są o niebo lepsze od tych pseudo odzywek z marketów kusza reklamą a efekt jest opłakany


Proszę nie spamować forum.

Ostatnio edytowano 5 sie 2013, o 10:20 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez kinga81 » 2 sie 2013, o 14:08

W większości kosmetyków nie ma co przepłacać - płacimy za markę, opakowanie i reklamę :)
Potwierdzam, ze polskie firmy mają dobre rzeczy Ziaja, Bielenda, 4 Pory Roku, Dax Cosmetix. I właśnie odżywkę Ziaji w oliwkowym opakowaniu polecam - tania a nie obciąża włosów. Używam też od czasu do czasu takiej odżywki dostępnej dla salonów fryzjerskich (dostaję od znajomej) Lady SPA Repair - ładny zapach i fajnie się rozprowadza, ale efekt podobny do Ziaji.
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 sie 2013, o 21:51

Ja nie używam żadnej odżywki do włosów, jedynie nakładam na włosy olejek arganowy. Moim zdaniem to wystarczy, włosy są ładne, błyszczące i ładnie pachną. Poza tym olejkiem arganowym można smarowac całe ciało, podobno dobrze robi na kurze łapki.
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez weronika1983 » 26 sie 2013, o 13:30

ja ostatnio kupiłam odzywkę z kerastase chrome reflect i jest po prostu mega dobra lepszej nie miałam i to dorwałam promocje po 140 zł uwiezycie ? normalna cena grupo powyzej 200 zł

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Adidasowa » 26 sie 2013, o 13:35

najlepsza w spray'u z glisskur'a... wszystkie są dobre naprawdę.... ja kupiłam 3 tyg temu na rozdwojone końcówki i po takim czasie stosowanie nie widzę już u siebie żadnego rozdwojonego włosa :D

Obrazek

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez blackeyes13 » 26 sie 2013, o 20:16

Moje włosy w ciagu dwóch lat przeszly naprawde duzo. Najpierw jasny balejaż, bardzo gesty, pozniej farbowalam wlosy na brazowo (po kilka razy) , wszystko to odbywalo sie w salonie, ale raz nalozylam farbe sklepowa Palette!!! Potem sciagalam kolor przy pomocy balejazu, pozniej nakladalam kilka krotnie rozjasniacz na calosc. Mozecie domyslic sie co dzialo sie z moimi wlosami. Do momentu sciagania raczej nie kwapilam sie na odzywki no a jak juz sciaglam kolor do poziomu 10-tego no to trzeba bylo w cos zainwestowac;) Masak Placenta uratowala moje wlosy, dzieki niej mam wlosy po za pachy:) Cena smieszna, a efekt murowany:) W polaczeniu z olejkiem arganowym firmy Lecher czyni cuda;)

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 26 sie 2013, o 21:40

jak już wspomniałaś o tej firmie... jak się mają farby Lechera ??
bo słyszałam o nich rózne opinie ....

a placenta polecana przez wiele osób i potwierdzona przez wiele osób...
musiała bym w końcu znów zamówic....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez blackeyes13 » 27 sie 2013, o 12:02

farby lechera.. no wlasnie. powiem szczerze ze po wlasnych wlosach widzac kiedys byly o niebo lepsze, teraz wlosy sa po nich byle jakie kolor tez nie za ciekawy, cena coraz wyzsza , no i trwalosc , bez szalu, po kilku myciach juz jest roznica w kolorze.. takze, szczerze mowiac lepiej zainwestowac w cos lepszego;)

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]