ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez zajkajulia » 11 gru 2013, o 15:37

Włosy w czasie zimy potrzebują specjalnej pielęgnacji.
Zobacz jak dbać o włosy SPAM
Warto też wypróbować olej kokosowy SPAM
ma on właściwości nabłyszczające i odbudowujące.

Ostatnio edytowano 11 gru 2013, o 15:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zajkajulia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 16:02

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez malinka 61 » 11 gru 2013, o 18:45

Za miesiąc napisze wam jak działa ta maseczka Biovax , rozpoczęłam kurację , ale na efekty trzeba oczywiście poczekać ,włosy są ładne , mięciutkie , ja olej kokosowy długo stosowałam :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez aldonka87 » 12 gru 2013, o 01:29

Jeśli chodzi o olej kokosowy, to dla mnie najlepszy jest pure fiji. Teraz w dodatku jest promocja -20% na wszystko, na ich stronce ;)
aldonka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 04:00

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 12 gru 2013, o 09:47

Malinka, koniecznie, bo jestem ciekawa efektów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez McGilbert1821 » 17 gru 2013, o 13:21

Ja polecam Oilmedica Olej kokosowy + 8 olejów :) wspaniała dawka witamin i odżywienia dla włosów:)
Avatar użytkownika
McGilbert1821
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez malinka 61 » 23 sty 2014, o 18:52

Po prawie dwóch miesiącach stosowania BIOVAX muszę stwierdzić że jest jak dla mnie bardzo dobra , włosy prawie mi przestały wypadać , więc dalej będę ją stosowała , trochę zaczęły mi się przetłuszczać ale najważniejsze że już są mocniejsze . :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Motylek » 23 sty 2014, o 19:22

Polecam odżywkę Lavera do zniszczonych włosów z różą, olejami z awokado i makadamia - świetnie nawilża włosy, w dodatku zawiera dużo naturalnych wyciągów i olejków roślinnych, nie zawiera parabenów ani silikonów :)
Motylek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 15:55

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Adwokatka1 » 27 sty 2014, o 15:04

olejek rycynowy i jajko to najlepszy sposób. Super odżywia włosy, moim zdaniem to najlepszy sposób.

Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Agito.pl » 28 sty 2014, o 13:15

Polecamy odżywkę do włosów Matrix Total Results Moisture. Jest to doskonały produkt, dzięki któremu włosy stają się silne, jedwabiste w dotyku i mocno nawilżone. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie i jest wydajny. Ułatwia też rozczesywanie włosów.
Agito.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 13:08

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez mirka1025 » 27 lut 2014, o 18:36

Ja używam Loreal Intense Repair. Do bardzo bardzo zniszczonych włosów fryzjerka polecała Cement z serii Kerastase. Ale po nim włosy nie są błyszczące i gładkie, więc trzeba stosować dodatkowe odżywki.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Lilianna » 28 lut 2014, o 23:57

Na moje włosy działa szampon i odżywka timotei. Również niestety widać suszenie na nich, więc używam serii zdrowie i odżywienie. Sprawdza się.
Lilianna
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 17:22

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez misiapysia » 2 mar 2014, o 08:55

Ja używałam kiedyś odżywek z Biowaxu i byly bardzo super. Co prawda trzeba troche posiedziec z nimi przed zmyciem, ale fajnie wygladzaly wloski- mimo tego ze stosowalam maske na wypadanie wlosow :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez jowitka.b » 2 mar 2014, o 15:16

Lilianna napisał(a):Na moje włosy działa szampon i odżywka timotei. Również niestety widać suszenie na nich, więc używam serii zdrowie i odżywienie. Sprawdza się.


żeby odżywka miała jeszcze dogłębniejsze działanie warto ją pozostawić na włosach pod ręcznikiem około godziny a potem dokładnie spłukać. Sprawdzałam właśnie z odżywką o której mówisz i świetnie sprawdza się też jako maska.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Kornelka00 » 3 mar 2014, o 14:23

Biowax, zdecydowanie! Typ numer jeden. A że akurat się skończył, to używam odżywek z firmy BYPHASSE - też w porządku jeśli chodzi o pielęgnacje. Najlepsza jest taka z dodatkiem jajka (nabłyszcza :woman: )

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Karolcia93 » 10 mar 2014, o 00:11

A mi mama mojego chłopaka bardzo poelcała, zebym wypróbowała naftę kosmetyczną do włosów... Dosyć dziwne miałam skojarzenia jak to usłyszałam,ale może kiedyś dam się przekonać i wypróbuję, bo ciekawa jestem czy naprawdę działa...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez rosiehw » 10 mar 2014, o 22:27

Karolcia93 napisał(a):A mi mama mojego chłopaka bardzo poelcała, zebym wypróbowała naftę kosmetyczną do włosów... Dosyć dziwne miałam skojarzenia jak to usłyszałam,ale może kiedyś dam się przekonać i wypróbuję, bo ciekawa jestem czy naprawdę działa...


ale robisz z tej nafty maseczke i potem zmywasz czy jak dokladnie?
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez linkinpark » 14 mar 2014, o 19:10

ja uzywam wcierkę jantar, i jem belisse
Avatar użytkownika
linkinpark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 15:25

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Karolcia93 » 14 mar 2014, o 22:02

rosiehw napisał(a): ale robisz z tej nafty maseczke i potem zmywasz czy jak dokladnie?


jeszcze nie próbowałam tego, ale dowiem się dokładnie jak się "zabieg" wykonuje i dam znać:)
Ja na razie testuje kosmetyki do włosów z błotem, szampon i odżywkę z Bielendy, na razie bardzo fajne efekty, włosy już mi się tak nie przetłuszczają... :)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez 1mpresja » 16 mar 2014, o 23:35

O, jeśli chodzi o Bielendę to ja mam to błoto do włosów i jestem mega zadowolona :) Włosy są gładkie, wydają się mocniejsze i zdrowsze.

A co do nafty - jakoś bym się bała, że później ten jej zapach zostanie na włosach :(
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Paolcia » 18 mar 2014, o 17:48

Ja zamówiłam na Allegro Olej Kokosowy nierafinowany tłoczony na zimno,słoiczek 450ml najlepsza odżywka,miałam włosy w strasznej kondycji ,w ciągu tyg 3 razy rozjaśnione, w ciągu miesiąca 3 razy kładziona farba.Włosy są teraz nawilżone, łatwo się rozczesują,dodatkowo używam tego oleju jako kosmetyk do ciała oraz twarzy, niesamowicie nawilża a skóra staję się jak u niemowlęcia.Jak dla Mnie rewelacja,i spora oszczędność. ]:-)
Avatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 581
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez rosiehw » 18 mar 2014, o 22:24

1mpresja napisał(a):O, jeśli chodzi o Bielendę to ja mam to błoto do włosów i jestem mega zadowolona :) Włosy są gładkie, wydają się mocniejsze i zdrowsze.

A co do nafty - jakoś bym się bała, że później ten jej zapach zostanie na włosach :(


a błoto długo się zmywa? :P czy musisz potem jeszcze szamponem myć?
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Filiz » 26 mar 2014, o 19:42

Xemksija1 napisał(a):Ja używam zestawu cece med of sweden. Takie niebieskie opakowania szampon i odżywka. Włosy wydają się naprawdę być zdrowsze i wyglądają ładniej. Także mogę polecić szczerze, bo działa!


Witam,
też jestem wierna cece med tym bardziej, że pojawiła się nowa udoskonalona linia ich kosmetyków Cece MED Prevent Hair Loss. Jest rewelacyjny:) Odkryłam ich produkty podczas mojego odchudzania, gdy wraz z kilogramami traciłam włosy. Ostatnio miałam dużo stresu w pracy i jeszcze przesilenia wiosenne spowodowało, że moje włosy zaczęły znowu tracić formę, wiec wracając do sprawdzonego ratunku cece MED zauważyłam nowość w ich ofercie, a mianowicie ampułki do skóry głowy i suplement diety Hair Complex, muszę przyznać, że są rewelacyjne po kilku zastosowaniach moje włosy wyglądają jak z reklamy:)
Polecam Wam dziewczyny gorąco ampułki:)

Ostatnio edytowano 27 mar 2014, o 10:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Filiz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:14

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Karolcia93 » 30 mar 2014, o 22:55

rosiehw napisał(a):a błoto długo się zmywa? :P czy musisz potem jeszcze szamponem myć?


Najpierw szamponem myjesz, najlepiej z tej samej serii, wtedy masz mocny efekt:), potem nakładasz błoto na wilgotne włosy i po około 10 minutach zmywasz. polecam to błotko, włosy po nim już mi sie tak nie przetłuszczają:)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez lulumiranda » 14 kwi 2014, o 18:02

Ja ostatnio razem z suplementem diety stosuję odżywkę Cece Med Prevent Hair Loss i muszę przyznać ,że jest bardzo dobra. Jakiś miesiąc temu zauważyłam, że zaczęły mi mocniej wypadać (głównie pod wpływem nieodpowiedniej diety niestety...) tak więc postanowiłam działać. Odżywka jak i suplement razem jak widzę dają bardzo dobre efekty. Włosy przestały tak bardzo wypadać. Już nie widzę kosmyków na szczotce i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :) Mam dość ładną czuprynkę i szkoda byłoby ją stracić.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez rosiehw » 23 kwi 2014, o 11:44

ja 2 razy w tygodniu klade maske z błota na wlosy. kupilam ja z bielendy. ladnie wygladza wlosy i lepiej mi sie po niej ukladaja :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]