Okna do domu

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Okna do domu

Postprzez Hivaa » 2 sty 2023, o 11:44

Możecie mi polecić jakąś firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobry wybór jeśli chodzi o okna do domu i tego również kompleksowo rolety, albo jakieś żaluzje? Zależy mi na dopasowaniu koloru do elewacji więc jak możecie to dajcie znać jakąś firmę, która robi okna w wielu kolorach.
Hivaa
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 09:47

Re: Okna do domu

Postprzez Rutoka » 3 sty 2023, o 11:22

Polska firmą, która produkuje okna jest między innymi Euro Okno z Suwałk - eurookno . pl Doświadczony producent, który ma na swoim koncie świetny wybór okien, gwarantuje również wykonanie montażu, posiada swoje ekipy montażowe, które mogą się tym zająć.
Rutoka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 14:49

Re: Okna do domu

Postprzez TynkaSch » 14 cze 2023, o 15:10

Ja sama jestem w trakcie poszukiwania okien dachowych jak tutaj https://bemar.pl/ Zależałoby mi na dobrym montażu. Nie mam doświadczenia w tego typu pracach więc szukam jakiejś sprawdzonej firmy.
TynkaSch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2021, o 18:08

Re: Okna do domu

Postprzez Joana » 26 sie 2023, o 17:29

Gwarancja dobrej ajkości to Fakro. Mam okna z serii Innoview. Są idealne. Aluminiowa powłoka z zewnątrz, która chroni i izoluje, drewno w środku zapewnia super wygląd. Okna solidne i bezpieczne. Warto zapoznać się z ofertą firmy
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45

Re: Okna do domu

Postprzez PoczatekKoniec » 6 wrz 2023, o 12:29

Słyszałem, że GFO samodzielnie produkuje swoje produkty, co może wpłynąć na jakość i kontrolę nad procesem produkcji. Cena pewnie też jest dzięki temu niższa. Tutaj www-facebook-com/gdanskafabrykaokien możesz też poczytać coś więcej. Nieraz ogłaszają tam promocje, teraz na wrzesień też jakaś była.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32

Re: Okna do domu

Postprzez freya » 25 wrz 2023, o 22:04

Bardzo dobrej jakości okna i drzwi ma w ofercie Wiśniowski. Jak chcesz się nimi cieszyć przez długie lata to postaw na tego producenta bo jest bardzo polecany przez użytkowników
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Okna do domu

Postprzez ursacheba » 9 kwi 2024, o 21:50

Drzwi od Wiśnioeskiego ok, ale okna to brałbym z Oknoplastu. Ciekawsze modele i lepsze parametry. W każdym razie w Sampre mają i jedno i drugie, wiec można też podumać na miejscu co lepsze.
ursacheba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 gru 2023, o 20:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]