Okres czy ciążą?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Okres czy ciążą?

Postprzez madziula123 » 25 lut 2013, o 14:48

Witam,
Mam takie problem , dzisiaj pojawiło się u mnie krwawienie tylko że to dopiero 22 dzień cyklu , nigdy tak wcześnie nie dostawałam okresu , boję się bo wcześniej współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia z tym że to był seks przerywany , chłopak wyszedł ze mnie przed wytryskiem . Czy to jest możliwe żebym już dostała okres czy powinnam zacząć się bac ?
madziula123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 14:42

Re: Okres czy ciążą?

Postprzez halka90 » 25 lut 2013, o 23:34

Głupota... dlaczego bez zabezpieczeń? Czy chłopak nie wiem, że przed wytryskiem wydziela się z członka wydzielina, która może zawierać śladowe ilości plemników?

Trzeba segregować śmieci - to jest pewne. Niestety, większość z nas w domu ma tylko jeden pojemnik na śmieci do którego wrzucane są wszystkie rodzaje śmieci. Odwiedzając sklep z pojemnikami na śmieci które możesz zakupić przez internet, możesz zaopatrzyć się w różne pojemniki na śmieci na różne typy odpadów. Nie ma co zwlekać ;)
halka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:28

Re: Okres czy ciążą?

Postprzez Irina » 25 lut 2013, o 23:36

Bać to byś się mogła gdyby spóźniał CI się okres, jeśli pojawiło się krwawienie, to na pewno nie jesteś w ciąży.
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]