Olej arganowy - zastosowanie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 11 wrz 2014, o 23:50

waniliowelody napisał(a):Czysty olejek arganowy bądź jego dodatek do innych kosmetyków zdecydowanie odżywia rzęsy i widać ich znaczną poprawę. Ja po miesiącu używania maskary rimmel wonderfull właśnie z olejkiem widzę, że moje rzęsy są mocniejsze, mniej wypadają i jest ich zdecydowanie więcej, także może Twoja odżywka ma jakiś inny skład :)


A jak nakładasz olejek na rzęsy? Czy używasz specjalnej odżywki arganowej?
U mnie najlepsze efekty widzę nakładając olejek na końcówki włosów, przez co łatwiej mogę je rozczesać... mam taki 3 w 1 w sprayu bielendy i czasem rozsmarowywuję go też na ciele
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez mamamuminka » 12 wrz 2014, o 11:54

dziewczyny ile powinien mniej wiecej kosztowac taki prawdziwy olejek arganowy? w drogeriach kremy z olejkiem sa w dosc umiarkowanych cenach, a slyszalam ze prawdziwy olejek arganowy jest bardzo drogi... czy to prawda?
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 13 wrz 2014, o 16:00

prawdziwy olejek arganowy jest dość drogi, moja koleżanka jak była w Maroku na wakacjach to przywiozła mi stamtąd krem z olejkiem arganowym no i nieco się różnił jakością od tych dostępnych w polskich drogeriach niby też z olejkiem arganowym w składzie. Póki co mam maskarę z dodatkiem olejku arganowego i z tego kosmetyku jestem zadowolona.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Lagenko_pl » 15 wrz 2014, o 14:04

Ja stosowałam go do brwi oraz oczywiście na włosy- zresztą muszę przyznać,że kapitalnie działa i stopniowo potrafi odbudować strukturę włosów,to bardzo fajna odżywka za małe pieniądze.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 17 wrz 2014, o 07:51

no właśnie dziewczyny piszą tutaj o tuszu do rzęs z olejkiem arganowym strasznie ciekawa jestem tego tuszu i sama chciałabym go wypróbować, żeby sprawdzić jak wpłynie na moje rzęsy.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez RoseNails_pl » 22 wrz 2014, o 12:42

A jak dokładnie się nazywa,jakiej firmy? Bo szczerze mówiąc to nie spotkałam się z takim tuszem,zawsze olejek kupowałam osobno. Podaj więcej szczegółów.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 22 wrz 2014, o 15:46

widziałam dzisiaj w TV reklamę tuszu do rzęs z olejkiem arganowym i wydaje mi się ze chodzi o maskarę rimmel wonder'full.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 22 wrz 2014, o 15:52

jałowa napisał(a):prawdziwy olejek arganowy jest dość drogi, moja koleżanka jak była w Maroku na wakacjach to przywiozła mi stamtąd krem z olejkiem arganowym no i nieco się różnił jakością od tych dostępnych w polskich drogeriach niby też z olejkiem arganowym w składzie. Póki co mam maskarę z dodatkiem olejku arganowego i z tego kosmetyku jestem zadowolona.


jałowa napisał(a):no właśnie dziewczyny piszą tutaj o tuszu do rzęs z olejkiem arganowym strasznie ciekawa jestem tego tuszu i sama chciałabym go wypróbować, żeby sprawdzić jak wpłynie na moje rzęsy.


jałowa napisał(a):widziałam dzisiaj w TV reklamę tuszu do rzęs z olejkiem arganowym i wydaje mi się ze chodzi o maskarę rimmel wonder'full.



jeny kobieto, czytaj co piszesz bo zaraz bana dam, bez ostrzeżeń za kryptoreklamę i to strasznie nieudaną. I to jeszcze prawie post pod postem

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez tumisa » 28 wrz 2014, o 01:45

Ja dodaję do odżywki do włosów parę kropel 8-)
Avatar użytkownika
tumisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:32

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 wrz 2014, o 10:52

Olejek arganowy pozyskiwany jest z nasion drzewa arganowego. To kosmetyk i środek leczniczy. Ma działanie odżywcze oraz odbudowujące. Zostawia skórę bardziej nawilżoną i aksamitną. Pomaga usunąć mniejsze przebarwienia, znamiona, itp. Wygładza zmarszczki i odmładza skórę. Wiele kobiet używa olejku arganowego do wzmocnienia włosów oraz nadania im większego połysku.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Laneve_pl » 30 wrz 2014, o 12:37

Olejek arganowy podobnie jak rycynowy ma szerokie zastosowanie,w szczególności jeżeli chodzi o pielęgnację i odżywienie naszych włosów czy rzęs,warto nakładać go systematycznie a będą efekty.
Laneve_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 16:06

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 8 paź 2014, o 21:02

warto szukać kosmetyków które wpływają na poprawę naszego wyglądu, ale trzeba szukać intensywnie i weryfikować co jest dla nas najlepsze.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez a_gatka » 9 paź 2014, o 10:41

Mnie na przykład argan ładnie pogoił blizny na buzi. Ale miałam oryginalny, przywieziony z Maroka.
a_gatka
 

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 10 paź 2014, o 21:51

a to nie wiedziałam, zawsze wydawało mi się, że olejek arganowy ma najlepsze zastosowanie przy pielęgnacji włosów czy rzęs ale nie ze może pomóc wygładzić blizny.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez hania » 12 paź 2014, o 20:22

ja stosuję olejek arganowy na końcówki włosów oraz na twarz agtan face oil z kwasem hialuronowym z bielendy. Według mnie w obu przypadkach sprawdza się super. Włosy są miękkie w dotyku i nie są posiepane ,natomiast twarz jest lepiej nawilżona i wygląda dużo świeżej.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 12 paź 2014, o 23:48

hania napisał(a):ja stosuję olejek arganowy na końcówki włosów oraz na twarz agtan face oil z kwasem hialuronowym z bielendy. Według mnie w obu przypadkach sprawdza się super. Włosy są miękkie w dotyku i nie są posiepane ,natomiast twarz jest lepiej nawilżona i wygląda dużo świeżej.


Ja też używam olejku arganowego do pielęgnacji włosów- mam taki w sprayu z bielendy, chyba 3 w 1. Bardzo go lubię, i uzywam już 2 buteleczkę, teraz w Rossamnie jeszcze sa na niego promocje :D
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 14 paź 2014, o 21:08

olejek arganowy jest bardzo pożądany jeśli chodzi o pielęgnację włosów, ja zawsze stara wybierać takie kosmetyki.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 19 paź 2014, o 23:09

Ja tego olejku arganowego 3 w 1 używam nie tylko do pielęgnacji włosów, ale też psikam go na całe ciało, bo świetnie nawilża i często zastępuje mi zwykły balsam do ciała :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez blueskay » 21 paź 2014, o 17:54

a jaki masz zapach? bo chyba jest ich kilka.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez e-kosmeo_pl » 23 paź 2014, o 12:24

Można używać tych olejków 3w1 ,ale można też nakładać oddzielnie po umyciu,podobnie jak jedwab aby uzyskać połysk i ładny zapach włosów. Sama czeto go stosuję i jestem zadowolona.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez kies » 24 paź 2014, o 08:30

Ja jedyne co miałam to olejek do opalania z olejem arganowym, słyszałam o jego zbawiennych właściwościach, ale jakoś nie miałam przyjemności bardziej go poznać.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez zuzia12 » 26 paź 2014, o 16:12

Jeśli chodzi o sam olejek arganowy, Ja kiedyś kupiłam Joanny i się niestety na nim przejechałam nie jest takiej jakości jakiej oczekiwałam i też cena nie powala. Ja kupuję od dłuższego czasu ten: SPAM Mogę z pełną odpowiedzialnością go polecić. Jest w dość przystępnej cenie i jak na razie najlepszej jakości jaki do tej pory spotkałam.
Jeśli chodzi o używanie to, Ja nie spłukuję go po wtarciu w końcówki po prostu go zostawiam uważam, że wtedy jego działanie jest o wiele wiele lepsze.
PS: Wiem, że zapach jest dość nieprzyjemny, ale czego się nie robi by być chodź troszkę piękniejszą :)

Ostatnio edytowano 26 paź 2014, o 19:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zuzia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 21:36

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 31 paź 2014, o 23:04

oj zastosowanie ma ogromne no ale chyba najlepiej działa na nasze włosy i skórę :) u mnie pięknie doprowadził włosy do równowagi, były przesuszone i strasznie połamane a teraz pięknie lśnią i są dużo mocniejsze. a mam też fajną maskarę z olejkiem arganowym wonderfull i z rzęsami też działa cuda :)
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Anastazja099 » 2 lis 2014, o 01:26

Ja zabezpieczam sobie zawsze końcówki, żeby się nie rozdwajały ;)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez pawel.mat33 » 5 lis 2014, o 18:26

Dobrą alternatywą dla olejku arganowego jest macadamia hair - konrad czyli wyciąg z orzecha macademia, który pomaga odżywiać włosy, wpływa na łatwe układanie się. Przy używaniu można zauważyć też zwiększoną żywotność włosów i większy blask.


Prosze nie spamowac

Kupiłem babci noże ceramiczne na urodziny.
pawel.mat33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 13:38
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]