Olej arganowy - zastosowanie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Olka » 24 cze 2014, o 14:17

Niedawno kupiłam czysty olej arganowy do stosowania na skórę i włosy. Zapach ma dość nieprzyjemny i jakoś nie mogę się skusić do stosowania go.
Jak używacie ten olej ? czy mieszacie z innymi olejkami ? na jakie partie ciała stosujecie ? jakie są efekty używania go ?
Olka
 

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez anett » 24 cze 2014, o 19:13

Ja mam niewielką ilość olejku (odlaną od koleżanki). Stosuję go na jedną bliznę (nie na całe ciało).
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 25 cze 2014, o 03:04

Olka napisał(a):Niedawno kupiłam czysty olej arganowy do stosowania na skórę i włosy. Zapach ma dość nieprzyjemny i jakoś nie mogę się skusić do stosowania go.
Jak używacie ten olej ? czy mieszacie z innymi olejkami ? na jakie partie ciała stosujecie ? jakie są efekty używania go ?


A jakiej firmy masz ten olejek? Ja bym na Twoim miejsu spróbowała wymieszać go ze zwykłym balsamem, a do włosów używac jak odżywki. Słyszałam dużo pozytywnych opinii o tym olejku, aż sama muszę wypróbować :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Tygrys » 27 cze 2014, o 10:22

ja kupiłam olejek arganowy z Joanny (wcześniej miałam z avonu) - stosuję go na włosy po umyciu dwie kropelki mniej więcej na końcówki włosów. Nie puszą się, są nawilżone.
z obydwu jestem zadowolona
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez misiapysia » 27 cze 2014, o 19:17

no duzo ludzi chwali ten olejek :) ja mam taki 3 w 1 z bielendy. wlasnie super ze mozna go stosowac do ciala twarzy wlosow. jesli chodzi o twarz- najlepiej na noc, u mnie na dzien pod makijaz zwyczajnie sie nie sprawdza
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 27 cze 2014, o 23:32

Tygrys napisał(a):ja kupiłam olejek arganowy z Joanny (wcześniej miałam z avonu) - stosuję go na włosy po umyciu dwie kropelki mniej więcej na końcówki włosów. Nie puszą się, są nawilżone.
z obydwu jestem zadowolona


Ale spłukujesz ten olejek, czy po prostu wcierasz w końcówki i zostawiasz? Bo chyba sa różne szkoły uzywania go :D
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Tygrys » 30 cze 2014, o 07:33

ja daję go troszkę na końcówki - tak dwie, trzy krople i wcieram i zostawiam już, nie spłukuję. Mam włosy suche na końcach i puszące się - a dzięki olejkowi mogę sobie z nimi poradzić
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 30 cze 2014, o 08:21

Tygrys, ten z Joanny, ma podobną konsystencję jak z avonu ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Tygrys » 30 cze 2014, o 08:56

tak samo mniej więcej...
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 30 cze 2014, o 10:47

W sumie mi się kończy.. to może bym sobie sprawiła...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez blondyneczka28 » 30 cze 2014, o 11:47

A mój ładnie pachnie, miałam już kilka i jeszcze się nie spotkałam z brzydko pachnącym. Ja o stosuję głównie do twarzy i na włosy. Całego ciała nie stosuję, bo mi szkoda ;p
blondyneczka28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 15:54

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 30 cze 2014, o 23:36

A ja właśnie przeciwnie - najwięcej używam olejku do ciała, smaruje i mam później taką wygładzoną skórę :) Na włosy tez jest fajny, generalnie podobno ma mnóstwo zastosowań - mojej koleżance taki z bielendy pomógł tez w czasie ciąży pozbyć się rozstępów :D
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Violet » 1 lip 2014, o 08:40

Olejku aragonowego nigdy nie używałam, znam dobre właściwości rycynowego i ze slodkich migdałów. Aż muszę sobie o nim trochę poczytać.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 1 lip 2014, o 09:35

Jeny, znów Bielenda... przez ten spam, człowieka aż odrzuca od tej firmy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez L... » 1 lip 2014, o 09:36

Ja po arganowym mam super włosy:)
L...
 

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 1 lip 2014, o 09:43

No wiem... Ja sama używam..
i myślałam o zakupie nowego bo mój się skończy..
i w sklepie była tylko bielenda... i przez cały spam jaki jest robiony na forach, bo to nie tylko u nas..
Człowiek nie kupi... pomijam fakt że otatnio się na coś skusiłam z bielendy i jestem nei zadowolona

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez krysia19 » 7 lip 2014, o 13:03

Ja od jakiegoś czasu coraz bardziej doceniam olejek arganowy. Zauwazyłam, że kosmetyki, które mają go w składzie są o wiele delikatniejsze, bardziej odżywcze. Tak więc doskonale pasują do mojej suchej cery i cienkich, słabych włosów (odziedziczyłam to po mamie).
Generalnie w Biedronce jest obecnie duża promocja. Można tam sobie sprawić szampon i odzywkę z linii Argan Professional z olejkiem arganowym. Każda za 9 zł. Wczoraj sobie sprawiłam . Jestem aktualnie po pierwszym użyciu i wrazenie pozytywne (chociaż ciężko jest mi pisać duże pochwały po pierwszym zastosowaniu :)). Niemniej ma się poczucie jakby myło się włosy nie szamponem drogeryjnym ale tym naprawdę wysokiej jakości - jak z salonu. Może po miesiącu opiszę resztę wrażeń.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez mamamuminka » 8 lip 2014, o 16:54

slyszalam duzo dobrych opinii o dzialaniu olejku arganowego ale powiem szczerze ze nie wiem gdzie go kupic- lepiej udac sie do apteki czy te w drogeriach tez sa ok jakosciowo?
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 4 wrz 2014, o 10:06

Olej arganowy ma bardzo wiele zastosowań i dobroczynny wpływ na nasza urodę przede wszystkim nawilża i ujędrnia skórę, działa rewitalizująco, przeciwdziała procesom starzenia się skóry, chroni naskórek przed wysychaniem, wygładza, uspokaja podrażnioną skórę, działa przeciwzapalnie, łagodzi objawy trądziku, alergii. Bardzo dobrze sprawdza się na włosach idealnie je nawilżając, z nowości mogę Wam podpowiedzieć, że teraz rimmel wypuścił na rynek maskarę do rzęs wonder'full właśnie z dodatkiem olejku arganowego w składzie.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Wisi » 4 wrz 2014, o 12:15

ja po olejku ma na prawdę genialne włosy, są takie miękkie w dotyku i puszyste:) Dziewczyny mój mąż chce zamontować SPAM. Co myślicie?

Ostatnio edytowano 4 wrz 2014, o 12:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: tak jawnego spamu dawno nie widziałam
Wisi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 12:14

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 4 wrz 2014, o 12:26

Olejek arganowy dodają teraz do wszystkiego, aż chyba lekko do przesady

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Mirella89 » 4 wrz 2014, o 13:56

Stosowałam olejek na rzęsy ale szczerze mówiąc nie widziałam żadnej poprawy:(
Mirella89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 13:11

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 9 wrz 2014, o 20:57

ale była to jakaś odżywka? Jesteś pewna że to był olejek arganowy, po nim zazwyczaj widać różnicę, jest bardzo pożądany jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez waniliowelody » 9 wrz 2014, o 21:56

Czysty olejek arganowy bądź jego dodatek do innych kosmetyków zdecydowanie odżywia rzęsy i widać ich znaczną poprawę. Ja po miesiącu używania maskary rimmel wonderfull właśnie z olejkiem widzę, że moje rzęsy są mocniejsze, mniej wypadają i jest ich zdecydowanie więcej, także może Twoja odżywka ma jakiś inny skład :)
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 10 wrz 2014, o 08:46

też jestem zdziwiona, bo olejek arganowy raczej nie pogorszyłby kondycji Twoich rzęs a wręcz przeciwnie. Sprawdź dokładnie skład odżywki i napisz co tam wyczytałaś.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron