On unika seksu, boi się, nie chce...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

On unika seksu, boi się, nie chce...

Postprzez kate345 » 16 lip 2017, o 13:17

Cześć,
jestem ze swoim chłopakiem już ponad rok. Bardzo chciałabym zacząć z nim uprawiać seks - czasami u mnie nocuje, ale nigdy nie doszło do zbliżenia. Dodam, że oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi. Wiem, że panicznie boi się on ciąży (jesteśmy na studiach), dlatego poszłam do ginekologa po plastry i je stosuję. Jednak on dalej nie chce.
Ostatnio dosyc mocno się o to pokłociliśmy i w trakcie kłótni przyznał sie, że kiedyś ze swoją byłą dziewczyną prawie wpadli i dlatego ma uraz. Padły słowa, że mi chodzi tylko o bzykanie i żebym sobie poszła do innego który mnie wyrucha, bo on sie boi i nie zamierza. I to jest cytat. Mi naprawde nie chodzi o seks, bo kocham go bardzo, ale uważam, że to naturalne w związku o takim stażu.
Dziewczyny, co robić? Mam juz dosyć tych awantur. Jak mówię, że plastry to 99% to on twierdzi, że on ze swoim pechem będzie tym 1%.
Co zrobiłybyście na moim miejscu?
joanka997 jest teraz online
kate345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lip 2017, o 13:16

Re: On unika seksu, boi się, nie chce...

Postprzez Matyldzia » 18 lip 2017, o 16:08

nie ma sie co dziwic ze sie chlopak boi... moze dodatkowe zabezpieczenue w postaci gumek pomoze? ja plastrom tez nie ufam, stosowalam przez jakis czas i ciagle byly problemy z okresem i bóle piersi, teraz biore tabletki belara i mam spokoj.. porozmawiaj z nim jakie zabezpieczenie da mu pewnosc... moze tez boi sie plastrow bo sie odkleja czy cos a tabletkom zaufa?
Matyldzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 16:06

Re: On unika seksu, boi się, nie chce...

Postprzez sajrinka » 18 lip 2017, o 17:13

Jest wiele metod zabezpieczeń - połączenie ich zmniejsza ryzyko "wpadki" (np. plastry plus gumka), dodatkowo warto obserwować się i znać swój cykl. Ale Ty to pewnie wiesz, natomiast mam wrażenie, że Twój partner po prostu z jakiegoś powodu szuka wykrętów. Jest wiele sposobów na bliskość i okazanie jej w sposób fizyczny - pieszczoty, seks oralny. Tego też nie robicie? Jeśli potwierdzisz to znaczy, że problem jest w czymś innym, nie w unikaniu wpadki. A jeśli po prostu tylko ;) nie odbywacie stosunku - cóż, na siłę nikogo nie zmusisz. Nie powinien jednak tak się do Ciebie odnosić z tego powodu, bo Twoja potrzeba jest naturalna i zrozumiała.

Avatar użytkownika
sajrinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2017, o 11:08

Re: On unika seksu, boi się, nie chce...

Postprzez mafis » 1 mar 2024, o 14:49

przecież może zabezpieczyć sie gumką. Ja myślę że on może mieć jakiś problem z popędem albo erekcja i dlatego tak kręci. Moja rada że możesz spróbować z takimi kapsułkami z proszkiem dla mężczyzn - prosent 600. Po tym wynalazku mój misio odstawił wieczorne granie na komputerze i zamiast tego zajmuje się tylko mną - oczywiście jak mi się zachce :fallinlove
mafis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2024, o 14:38

Re: On unika seksu, boi się, nie chce...

Postprzez WolnaAborcjaPL » 7 mar 2024, o 12:38

Musicie poważnie porozmawiać o tym... Bo nie może być tak, żeby jedna strona odmawiała drugiej. Związek to również kompromisy.

:pisze: https://wolnaaborcja.pl/ - miejsce przyjazne dla wszystkich Kobiet! :kwiatek
Avatar użytkownika
WolnaAborcjaPL
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 mar 2024, o 12:31
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]