Opalanie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Opalanie

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 16:54

Znacie jakiś dobry krem, balsam po opalaniu?
Lub sposób by nie złaziła skóra w miejscach opalonych ?
Panna_M
 

Re: Opalanie

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 18:55

jak już oparzysz skórę,tzn"spieczesz się na raczka" to mimo tego że nabierze ona brązowego koloru to i tak potem zejdzie:( najlepiej unikać zbyt częstych"kąpieli słonecznych" prowadzących do poparzenia.jeżeli zaś chodzi o kosmetyk do opalania, zależy on od typu karnacji,firma nie ważna, ważny faktor jaki jest na nim:) a po opalaniu każdy dobry,a najlepiej podobno na "raczka" zsiadłe mleko:P
Luśka
 

Re: Opalanie

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 12:55

Dzięki. Bo wróciłam z Mazur i mi schodziła skóra, nie lubię tego jak ona odłazi. Zamierzam znowu w najbliższym czasie się poopalać, z tym że chce uniknąć schodzenia skóry. W poniedziałek pochodzę po aptekach i drogeriach :)
Panna_M
 

Re: Opalanie

Postprzez Jennie » 25 lip 2009, o 10:11

Ziaja - świetnie działa i bosko pachnie :)
Ale dobre są też spraye chłodzące po opalaniu z Avonu.
Jennie
 

Re: Opalanie

Postprzez jagoda » 25 sie 2009, o 12:28

ja i tak zawsze raczka spiękę ale dobry peeling na odłążącą skórkę i pomaga ale potem znów jestem jak zawsze śnieżnobiała :(
jagoda
 

Re: Opalanie

Postprzez Anka24 » 26 sie 2009, o 11:05

bo tak to zwykle wszystko się kończy jak przesadzi się z opalaniem! ja się balsamowałam dzień w dzień a skóra i tak się zbuntowała i co?? zeszła oczywiście! za rok kupuje większy faktor bo nie ma co narażać skóry. A wy jaki zwykle używacie?
Anka24
 

Re: Opalanie

Postprzez magda-s85 » 25 lut 2010, o 18:09

Ja bardzo sobie chwalę balsam kojąco-chłodzący po opalaniu Flosleku. Naprawdę przynosi ulgę, gdy przesadzę ze słońcem :) używam go już od kilku lat.
magda-s85
 

Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez Jadzia » 12 gru 2010, o 01:58

Kochane ,jako że z solarium korzystam raz ,góra dwa w roku ,postanowiłam ostatnio wypróbować chusteczki samoopalające Onyx. Mam dość spływających balsamów z twarzy i smug ,więc te chusteczki były strzałem w 10 :)
Opalenizna jest subtelna, jeśli ktoś lubi mocniejsza to może uzyć drugiej chusteczki. Opalenizna utrzymuje się kilka dni ,po czym można ją poprawić . Jestem bardzo zadowolona, ponieważ chusteczki te nie podrażniają i nie uczulają ,przynajmniej mojej twarzy. Polecam.
Jadzia
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez wioloo » 27 gru 2010, o 14:22

My nie próbowaliśmy jeszcze chusteczek samoopalających, ale mogę powiedzieć, że świetny jest spray do opalania eva sun. Według mnie łatwiej go rozprowadzić niż balsam i mamy wówczas równą ładną opaleniznę :-)
wioloo
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez babyisback » 29 gru 2010, o 16:54

a równo pokrywają? tzn nie ma żadnych smug? :-D to chyba lecę do drogerii!!
drogi to interes ? :happy
babyisback
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 17:18

Samoopalacze na pewno są zdrowsze od solarium, ale jeszcze nie trafiłam na taki, który równo pokrywałby całą skórę. Ewentualnie to ja nie umiem go rozprowadzać. Zawsze pozostają smugi, co wygląda mało estetycznie. Także zdrowe, czy nie, jednak wolę solarium ;)
aura
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez kika75 » 21 lut 2011, o 17:09

samoopalacze jak dla mnie to nie za bardzo zawsze pozostaja jakieś zacieki i kolor jest bardzo taki nijaki ja wolę iść na opalanie natryskowe robiłam to juz przed sylwestrem w salonie futuro w wawie i wyszło super a na pewno jest zdrowsze niż solarium.
kika75
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez superpiekara » 1 mar 2011, o 13:56

ja używałam tego balsamu brązującego od dove i byłam z niego zadowolona w miarę. ale ogólnie to wole jak już to pójść do solarium, przynajmniej jest pewność ze opalenizna będzie równomierna, a po za tym samoopalacze zostawiają takie plamy na ubraniach i wygląda to okropnie i czasem ciężko to zmyć. a najlepsze moim zdaniem i tak zawsze będzie naturalne słońce :D
superpiekara
 

Re: Zdrowe opalanie-samoopalacze

Postprzez dzo » 1 mar 2011, o 14:07

używałam kiedyś takich chusteczek samoopalających i nie powiem fajne były tylko trzeba było umiejętnie rozetrzeć bo plamy później były przeokropne :geek:
samoopalaczy jako takich nie stosuję obecnie w ogóle, na solarium mi się chodzić nie chce :?

czekam na lato i będę się smażyć na słońcu :twisted:
dzo
 

Re: Opalanie

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:26

Pantenol - genialny środek znany od wieków. Dostępny w każdej aptece, tani i solidny :D
mikiqu
 

Re: Opalanie

Postprzez dzo » 13 cze 2011, o 15:34

mikiqu napisał(a):Pantenol - genialny środek znany od wieków. Dostępny w każdej aptece, tani i solidny :D


do tanich to on raczej nie należy :?
dzo
 

Re: Opalanie

Postprzez selena » 16 cze 2011, o 21:34

A znacie jakieś domowe sposoby na poparzenie słoneczne? Słyszałam, że kefir jest dobrym sposobem, jednak nie wiem czy byłabym w stanie trzymać coś takiego na plecach ;) Jednak chyba lepiej jest nie przesadzać z opalaniem niż potem cierpieć.
selena
 

Re: Opalanie

Postprzez mikiqu » 7 lip 2011, o 21:38

dzo napisał(a):
mikiqu napisał(a):Pantenol - genialny środek znany od wieków. Dostępny w każdej aptece, tani i solidny :D


do tanich to on raczej nie należy :?

ja kupuję pantenol w piance za ok.10zł, to chyba niedrogo :roll:

Zresztą po ostatnim oparzeniu kończę z opalaniem :P to jest jednak masakra dla tak wrażliwej i bladej skóry. Od dziś tylko opalanie natryskowe. Szybko i bezboleśnie :D

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
mikiqu
 

Re: Opalanie

Postprzez certyfikowane_piekno » 8 lip 2011, o 13:27

Masz rację, uważaj na opalanie nic tak nie szkodzi skórze jak nadmiar słońca, w razie poważnego oparzenia lub przebarwień skóry najlepiej skonsultuj się z lekarzem medycyny estetycznej, o skórę trzeba dbać!
certyfikowane_piekno
 

Re: Opalanie

Postprzez ewcio » 22 paź 2011, o 23:42

Dziewczyny a co proponujecie na skórę po solarium? Moja pierwsza wizyta nie skończyła się dobrze i czuję dość uciążliwe pieczenie :/ używam zwykły balsam do ciała ale może jest coś lepszego i skuteczniejszego?
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03

Re: Opalanie

Postprzez oOosylwiaoOo » 23 paź 2011, o 12:17

ewcio napisał(a):Dziewczyny a co proponujecie na skórę po solarium? Moja pierwsza wizyta nie skończyła się dobrze i czuję dość uciążliwe pieczenie :/ używam zwykły balsam do ciała ale może jest coś lepszego i skuteczniejszego?


Właśnie mam ten sam problem co Ty... kosmetyczka mi poleciła masło kakaowe z firmy Ziaja, podobno miało to wszystko złagodzić i utrzymać ładnie opaleniznę, ale to nic mi nie pomaga :/

Zna ktoś jakiś lepszy sposób?
oOosylwiaoOo
 

Re: Opalanie

Postprzez ewcio » 8 lis 2011, o 17:26

ooo widzisz! zwykłe balsamy, owszem napewno nawilżą skórę (czy utrzymaja opaleniznę nie wiem)bo stosuje je codziennie ale gorzej z regeneracja naskórka...i mimo, że minęło już trochę czasu od wizyty w solarium moje plecy wciąż nie wyglądają najlepiej...chyba pojdę do apteki, po coś bardziej specjalistycznego.
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03

Re: Opalanie

Postprzez Tusia » 12 lis 2011, o 18:15

oOosylwiaoOo napisał(a):Właśnie mam ten sam problem co Ty... kosmetyczka mi poleciła masło kakaowe z firmy Ziaja, podobno miało to wszystko złagodzić i utrzymać ładnie opaleniznę, ale to nic mi nie pomaga :/

Zna ktoś jakiś lepszy sposób?


Ziaja moim zdaniem w takim wypadku niestety ale jest do niczego. A dziewczęta nie próbowałyście najprostszego sposobo, ale moim zdaniem bardzo skutecznego a mianowicie panthenolu ? Jeszcze teraz jest taki w sprayu, więc i podraznienia dodatkowego przy rozprowadzaniu być nie powinno.
Tusia
 

Re: Opalanie

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 lis 2011, o 20:49

Tusia napisał(a):
oOosylwiaoOo napisał(a):Właśnie mam ten sam problem co Ty... kosmetyczka mi poleciła masło kakaowe z firmy Ziaja, podobno miało to wszystko złagodzić i utrzymać ładnie opaleniznę, ale to nic mi nie pomaga :/

Zna ktoś jakiś lepszy sposób?


Ziaja moim zdaniem w takim wypadku niestety ale jest do niczego. A dziewczęta nie próbowałyście najprostszego sposobo, ale moim zdaniem bardzo skutecznego a mianowicie panthenolu ? Jeszcze teraz jest taki w sprayu, więc i podraznienia dodatkowego przy rozprowadzaniu być nie powinno.


Ostatnio spróbowałam i powiem Ci, że jest trochę lepiej :) Musze dłużej stosować panthenol, to może problem całkowicie zniknie:) Dzięki za informację:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Opalanie

Postprzez ewcio » 13 lis 2011, o 18:54

Ziaja moim zdaniem w takim wypadku niestety ale jest do niczego. A dziewczęta nie próbowałyście najprostszego sposobo, ale moim zdaniem bardzo skutecznego a mianowicie panthenolu ? Jeszcze teraz jest taki w sprayu, więc i podraznienia dodatkowego przy rozprowadzaniu być nie powinno.[/quote]


hmmm moze to i dobry sposob ale czy mozna go stosowac codziennie?? np. jako balsam?
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron