Krem BB

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem BB

Postprzez weronik_rt » 25 mar 2013, o 21:35

Używacie kremu typu BB ?
Co o nich sądzicie i które najlepiej się u was sprawdzają ? :)
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36

Re: Krem BB

Postprzez Susaneczka » 1 kwi 2013, o 00:52

Cześć powiem szczerze, że nie znalazłam w polskiej ofercie kremu BB który nie byłby dla mnie za ciemny. Szczególnie Garnier paskudnie utlenia mi się na buzi. Sprawdziłam milion próbek, bo myślałam że kremy BB będą moim hitem na lato bo nie znoszę uczucia czegokolwiek na twarzy gry jest gorąco. Niestety...

Avatar użytkownika
Susaneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 03:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krem BB

Postprzez drzemag » 1 kwi 2013, o 22:12

Ja kupiłam na próbę Maybelline i niestety mnie nie powalił. Właściwie to nie widzę różnicy po i przed posmarowaniem się tym kremem.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Krem BB

Postprzez a_gatka » 1 kwi 2013, o 22:16

Oj.. serio? Aż taką jasną masz buzię? No to faktycznie niefajnie, że nie znalazłaś nieodpowiedniego dla siebie :( Ja dla odmiany jestem z BB z Garniera bardzo zadowolona. Mam ciemną karnację z pierwszymi zmarszczkami (niestety!) i w moim przypadku BB okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Wyrównuje koloryt, kryje pory i zmarszczki jakoś mi tak.. nikną :) Pomijam takie oczywistości, jak witaminki czy lekka konsystencja. Naprawdę jestem zadowolona. Twoja negatywna opinia zaskoczyła mnie, bo moja siostra też używa BB z Garniera, tylko w wersji dla skóry tłustej i mieszanej i to ona mnie zainteresowała tymi kremami, bo bardzo sobie chwaliła. Mam nadzieję, że i Tobie uda się znaleźć coś dobrego!
a_gatka
 

Re: Krem BB

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 2 kwi 2013, o 09:30

Ja też mam BB z Garniera ale szału nie ma... Przypomina bardzo fluid i jest niestety bardzo ciemny. Nie powiem bo ładnie się wchłania i po kilku godzinach zlewa ze skórą ale nie zwala z nóg.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Krem BB

Postprzez gohusia » 3 kwi 2013, o 22:17

A mnie powiem szczerze zwalił z nóg, bo wreszcie przy moim ciągłym zabieganiu i ciągłym braku czasu na dokładny makijaż on sprawdza się rewelacyjnie. Raz dwa i czuję że już jestem pomalowana. Przy trójce małych dzieci wyszykować się do pracy to nie lada wyzwanie.
Ja mam ten do skóry mieszanej w kolorze chyba ciemniejszym ale głowy nie dam urwać.
gohusia
 

Re: Krem BB

Postprzez kita99us » 5 kwi 2013, o 12:36

Ja używam kremu BB z Rimmela: http://www.silver-fashion.pl/pl/p/Rimmel-BB/2160 Rewelacja i niedrogi.

Avatar użytkownika
kita99us
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 cze 2012, o 11:09

Re: Krem BB

Postprzez anot80 » 5 kwi 2013, o 15:49

Polecam BB z Rimmela jest niedrogi i ma ładny odcien ten medium skład też raczej bez substancji zapychających:) szkoda ,ze BB są tylko dla cer bez krostek;p

bo warto korzystać z życia..... A do tego pyszna dieta z dostawą http://www.dietapremium.pl/artykuly/1/bezplatna-dostawa.html i będzie git majonez ;P
anot80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:28
Lokalizacja: Zabrze

Re: Krem BB

Postprzez gohusia » 8 kwi 2013, o 13:56

Ja mam ten do skóry mieszanej w kolorze chyba ciemniejszym ale głowy nie dam urwać.


Jednak jestem bez głowy :) mam do cery jasnej. Naprawdę super kryje, to co trzeba. Jak na codzienny makijaż nic więcej mi nie trzeba.A co jeszcze jest w nim fajne... zapach. powalający :D
gohusia
 

Re: Krem BB

Postprzez a_gatka » 8 kwi 2013, o 20:21

Cynamonka, ale taki krem nie ma "zwalać z nóg", ani zastępować fluidu. Jego zadaniem jest poprawiać koloryt skóry, pielęgnować ją, wygładzić optycznie, zamaskować np. pory, poprawić taki ogólny look, ale na pewno nie spełnia funkcji takich jak fluid czy puder. Co masz na myśli mówiąc "zwala z nóg"? Być może Twoje oczekiwania nie do końca są zbieżne z przeznaczeniem takiego kremu?
a_gatka
 

Re: Krem BB

Postprzez weronik_rt » 8 kwi 2013, o 21:01

Dziękuje za propozycje kremów bb. ;)
Postawiłam na wypróbowanie garnier bb, jak się sprawdzi dam znać za jakiś czas, bo na chwile obecną stosuje go niecały tydzień, a to troszkę za mało aby ocenić.
Na dzień dzisiejszy powiem tylko tyle, że na razie nie jest źle, a nawet dobrze :))
Jeśli chodzi o cerę to mam jasną i dla mnie ten ich odcień light jest odpowiedni. :D
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36

Re: Krem BB

Postprzez allison » 8 kwi 2013, o 23:33

Ja jestem bardzo zadowolona z Garniera do cery mieszanej i tłustej. Z powodzeniem zastąpił podkład. Zużyłam właśnie jedną tubkę i na pewno znowu go kupię (chyba, że znacie jakiś inny krem BB to mieszanej skóry, który jest w niskiej cenie?).
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Krem BB

Postprzez Emcia » 9 kwi 2013, o 13:35

anot80 napisał(a):Polecam BB z Rimmela jest niedrogi i ma ładny odcien ten medium skład też raczej bez substancji zapychających:) szkoda ,ze BB są tylko dla cer bez krostek;p

Też właśnie testuję ten krem. :) Ogólnie jestem zadowolona, ale jak mi się skończy to przetestuję inne kremy BB dla porównania, żeby wybrać najlepszy. :)
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Krem BB

Postprzez Gabriell » 9 kwi 2013, o 14:46

Garnier, nie polecam. Bardzo słaby efekt..
Gabriell
 

Re: Krem BB

Postprzez a_gatka » 5 maja 2013, o 18:10

A o którym efekcie mówisz? Producent obiecuje ich pięć i w mojej ocenie, dotrzymuje słowa.
a_gatka
 

Re: Krem BB

Postprzez jasama » 9 maja 2013, o 21:06

Ja wypróbowałam trzy: z Garniera- jako pierwszy, później kupiłam eveline i ostatnio miałam próbkę z Nieva. Pierwszy najlepszy do jasnej cery. Eveline do jasnej jest bardzo ciemny, Nivea tak ładnie się nie zlewa z kolorem twarzy, a Garniera jest dla mnie idealny
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Krem BB

Postprzez gohusia » 17 maja 2013, o 13:29

Ja kupiłam dziś sobie kolejne opakowanie BB Garnier ale do cery ze zmarszczkami :) Wieku jakiegoś poważnego nie mam ale jednak pierwsze, te mimiczne się już pojawiają więc napewno sobie nie zaszkodzę. Pierwsze co dziś dostrzegłam.. zapach - pięknie pachnie! fajnie się rozprowadza. ma ciut inną konsystencję od tego co cery tłustej i mieszanej. Za jakiś czas wpadnę tu i powiem Wam się się sprawdził. Po pierwszy razie, dzisiejszym jak najbardziej fajny krem.
gohusia
 

Re: Krem BB

Postprzez docha » 20 maja 2013, o 10:02

ja mam garniera do tłustej i mieszanej, jedyny matujący jaki znalazłam, ale tak na prawdę matujący, na długo, a nie na kwadrans po nałożeniu ;) jestem z niego bardzo zadowolona, kiedyś przed każdym wyjściem z domu nakładałam podkład, puder, róż itd. Jakiś rok temu, albo dwa, latem tak się odzwyczaiłam, że teraz mam wrażenie, że z tym wszystkim wyglądam dziwnie i nienaturalnie (zakrywa mi to piegi ;)), także na co dzień bb wystarcza, a pełny makijaż zostawiam na większe wyjścia.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 25 sty 2014, o 21:24

Kupiłam z vipery... jakas porcelanowa twarz, ale dla mnie był jak zwykły fluid....
ale Garnier, wg mnie rewelacja... mam ten 5 w 1 ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez OlaMola » 27 sty 2014, o 14:09

Stosujecie fluid na krem BB, czy stosujecie go zamiast fluidu?
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 27 sty 2014, o 14:17

ja osobiście stosuję zamiast...
by tylko wyrównać koloryt skóry...
chyba nie ma sensu stosować i jedno i drugie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez Agito.pl » 28 sty 2014, o 13:44

My polecamy krem BB Vichy Idealia. Kosmetyk posiada dwa odcienie (jaśniejszy i ciemniejszy), ktore można dobrać do kolorytu swojej skóry. Krem ma właściwości poprawiające koloryt skóry
rozświetlające oraz wygładzające. Redukuje także przebarwienia oraz chroni przed negatywnym działaniem promieni UVA/UVB - ma filtr SPF 25.
Agito.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 13:08

Re: Krem BB

Postprzez salamandrra » 29 sty 2014, o 13:52

Ja mam krem BB z Oriflame i nawet daje radę, na lato był jak znalazł :) W zimie natomiast używam cięższych podkładów.

salamandrra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 13:43

Re: Krem BB

Postprzez babiczkazchrzanowa » 29 sty 2014, o 23:23

Ja polecam krem BB z Pupy - trochę drogi (ok. 70zł), ale wydajny. Lepszy jakościowo niż Vichy i zdecydowanie lepszy od Garniera. Równie dobry, a cenowo bardziej przystępny, Nivea w takim białym opakowaniu. Ale Pupa bezkonkurencyjna :)
babiczkazchrzanowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 23:16

Re: Krem BB

Postprzez Karolcia93 » 15 lut 2014, o 20:14

A oprócz Garniera jaki byście poleciły krem BB na lato? chodzi mi o jakieś tańsze niż za 70 zł ;-) Bo nie lubię w lato używać podkładu, a fajnie byłoby jednak ładnie wyglądać na wakacjach... Widziałam ostatnio w sklepie kremy to twarzy CC. Wiecie czym one się różnią od tych BB? :)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]