Opiekunka dla dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Opiekunka dla dziecka

Postprzez martuchnak » 20 sie 2015, o 14:06

Zatrudniacie takie, czy raczej staracie się same wszystko ogarnąć?
martuchnak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 17:46

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 14:39

Ja zatrudniałam, ale zawsze z polecenia, czyli np. koleżankę mojej mamy, opiekunkę pracującą kiedyś u mojej koleżanki. Bałabym się zostawić dziecko z obcą osobą. Teraz mój synek jest duży i chodzi do szkoły, ale opiekunki (lepsze czy gorsze) miałam, a kiedy byłam niezadowolona starałam się zorganizować pomoc rodziców i siostry. W rodzinie siła :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez EwellaEwa » 4 wrz 2015, o 13:51

My mamy od pół roku nianię, którą znaleźliśmy przez serwis. Na początku miałam obawy, ale na szczęście okazały się one bezpodstawne, bo niania bardzo dobrze się sprawuje. Wiadomo, że jest to inwestycja, ale dzięki niej właśnie mamy możliwość spokojnej pracy.

Ostatnio edytowano 4 wrz 2015, o 13:58 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
EwellaEwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 18:45

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez Melania » 13 wrz 2015, o 10:37

Na szczęście, albo i nie szczęście na razie nie mam dziecka. Aczkolwiek kiedy będę już miała to raczej nie zdecyduje się na opiekunkę. Mam dobrycch rodziców i teściów więc jestem przekonana, że gdyby zaszła tylko taka potrzeba to na pewno zaopiekowali by się dzieciaczkami. Opiekunka w dzisiejszych czasach wbrew pozorom to jest duży wydatek i nie każdego na nią stać.
Melania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 21:48

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez martyna12 » 12 paź 2015, o 22:34

u mnie były zawsze tylko z polecenia, jakoś nie musiałam nigdy szukać przez internet itp
martyna12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 19:05

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez martnalawok » 12 paź 2015, o 22:38

kto szuka opiekunki przez neta? pytasz znajomych,ktorzy korzystali z nich albo robisz wywiad srodowiskowy o niej:) to dziala zawsze

Jeśli szukasz ciekawych informacji kinowych, to możecie czytać świeże http://wypaskino.pl/category/zapowiedzi/!
Avatar użytkownika
martnalawok
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez dradziszewska » 24 mar 2016, o 15:30

Opiekunka jest dobrym rozwiązaniem ale jedynie doraźnie, pamiętajmy że ma ona za zadanie nam pomóc a nie zwolnic z obowiązków macierzyńskich, ja korzystam z pomocy opiekunki jednak jeśli jestem w domu to staram się w miarę możliwości jak najwięcej czasu poświęcić dziecku.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Opiekunka dla dziecka

Postprzez misiamisia » 3 cze 2016, o 13:17

Jeśli ktoś pracuje zawodowo a nie ma co liczyć na pomoc babci to niania jest jedynym wyjściem. Moim zdaniem to nic złego, przecież ktoś musi też utrzymać dom.

misiamisia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 cze 2016, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]