Organizacja wieczoru panieńskiego

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez Żela » 2 kwi 2013, o 17:00

Za dwa miesiące moja przyjaciółka wychodzi za mąż. Jestem jej świadkową i chciałabym zorganizować wieczór panieński.
Wraz ze świadkiem pana młodego dogadaliśmy, że oba wieczory odbędą się w jednym lokalu (którym owa przyjaciółka jest właścicielką). Lokal podzielony jest na dwie strefy (dół i góra) więc nie będzie wielkich niezręczności.
Jednak oprócz pomysłu z lokalem nie mam nic więcej w głowie. Chciałabym, żeby młoda zapamiętała ten wieczór na długi czas. Jednak wiąże się to także z kosztami, wiadomo.
A moje niestety są dość ograniczone. Nie pracuję, uczę się. Hmmm.. może macie jakieś pomysły? Byłyście w podobnej sytuacji? Czekam na odpowiedzi ;)
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez brunecia » 3 kwi 2013, o 11:51

Robisz zrzutę ze wszystkimi zaproszonymi dziewczynami wcześniej i kombinujecie. na allegro jest mnóstwo różnych kompletów do panieńskiego, zawierają różne zabawy oraz zadania które mloda ma wykonac :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez Żela » 3 kwi 2013, o 12:19

Hmm... zrzuta? czy tak wypada?
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez KruczoCzarna » 3 kwi 2013, o 12:57

Oczywiscie! Na każdym panieńskim, na jakim byłam, skłądałam się na prezent, alkohol w lokalu itp. Jeśli nie wyliczysz ceny z kosmosu, a bedzie to np. 50 zł na osobę, to każdy się zgodzi :)
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez brunecia » 4 kwi 2013, o 14:04

kochana, to nie ameryka gdzie tylko swiadek placi za impreze :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez roxxy681 » 4 kwi 2013, o 14:44

Organizowałam już 2 panieńskie i 3 mam w planach, jak będziesz miała jakieś pytania to wal!:D
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez tasiaka » 5 kwi 2013, o 12:02

też miałam okazję organizować wieczór panieński. i absolutnie nie masz obowiązku wszystkiego sponsorować, proszę Cię :) możesz ogłosić zrzutę + bonus czyli na przykład jedna przynosi sałatkę, druga ciasto, trzecia koreczki cokolwiek.
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez Żela » 5 kwi 2013, o 12:27

Przeglądałam allegro i widziałam kilka fajnych gadżetów na wieczór panieński. Jakieś szarfy, balony, słomki peniski ( :diabel ). Myślę, że nie będzie tego jakiś wielki koszt więc chyba mogłabym to zorganizować sama. A co do jedzenia- dobry pomysł, napiszę do każdej z dziewczyn czy mogłaby coś wziąć. Alkohol będzie na miejscu, więc nie ma się czym martwić.
Alee.. macie dziewczyny pomysł na coś wyjątkowego? jakieś gry? zabawy? Patrzyłam na te karty o których wspominałyście, ale to raczej nie wypali bo przeznaczone są bardziej do wyjścia klubowego, a my będziemy w lokalu same plus panowie u góry.
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: Organizacja wieczoru panieńskiego

Postprzez xena » 10 cze 2013, o 20:36

Zauważyłam że we Wro jest teraz modna na wieczory panieńskie. Gdy wyjdzie się na miasto w sb to mam 100% pewność że spotkam taką grupkę pań z rogami na głowie :) Jeżeli chodzi miejsca to http://www.kawiarniaolenka.pl jest często wybieranym lokalem.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]