Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez siemienna » 17 kwi 2011, o 18:31

witam,
portrzebuję lekkiego wsparcia, szukam dobrego ortopedy dziecięcego. Nie jakiegoś buraka, z którymi miałam już kilkakrotnie do czynienia, tylko kompetentnego lekarza. Prosiłabym o jakieś opinie- informacje
siemienna
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez nasztos » 1 sie 2011, o 11:54

Dość popularny jest dr Więcek, przyjmuje dzieci i dorosłych. Osobiście nie byłam, ale koleżanka z córką była bo mała miała problem ze stópkami. Uspokoił ją, wytłumaczył wszystko dokładnie co i jak, ogólnie stwierdziła, że jest bardzo kompetentny i nie wystraszył dziecka, a chyba to dla Ciebie bardzo ważne. W na jego stronie są informacje o tym gdzie i kiedy przyjmuje, zadzwoń i dowiedz się szczegółów. Jakbyś miała więcej pytań to daj znać, podpytam się wtedy koleżanki o więcej szczegółów.
nasztos
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez siemienna » 26 sie 2011, o 09:39

W zasadzie byłam już z dzieckiem u ortopedy, niestety był dość niesympatyczny. Najprawdopodobniej niedługo będę szła jeszcze do jakiegoś, także przyda mi się Twoja opinia. Leczenie ortopedyczne dzieci to delikatna rzecz, trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Niestety nie wszyscy biorą to pod uwagę. A mogłabyś mi jeszcze powiedzieć w którym miejscu przyjmuje?
siemienna
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez Awsomegirl » 30 lis 2011, o 11:02

Ten Więcek rzeczywiście jest bardzo polecany szczególnie tutaj w Krakowie, on przyjmuje na pewno w Nowej Hucie i na Prądniku Białym , tutaj jest jego strona , z numerami telefonów i miejscami gdzie przyjmuje http://www.praktyka.org/Praktyka_Lekarska_Rafa_Wiecek/
Awsomegirl
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez Hania26 » 7 lut 2012, o 15:12

też słyszałam same dobre opinie o dr Więcku, jak szukalam lekarza dla mojego pierwszego dziecka. Drugiemu od maleńkości kupuje specjalistyczne buty, żeby dbac o prawidłowy rozwoj stopek http://www.memoinfo.pl/ :) i poza wizytą kontrolną nie musze wiecej z nim przychodzić :)
Hania26
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez ladyblues » 17 lut 2012, o 11:30

ja byłam u niego z moją siostrzenicą na usg bioderek i rzeczywiście był bardzo fachowy, do tego ma bardzo dobry sprzęt i jest bardzo dokładny
ladyblues
 

Re: Ortopeda dziecięcy Kraków albo okolice- POMOCY

Postprzez annawu » 8 mar 2014, o 13:09

Moja siostrzenica ma bardzo poważną skoliozę która cały czas się powiększała. Siostra bała się że będzie potrzebna operacja. Zresztą nawet teraz nie jest wykluczona. Do czego zmierzam, mianowicie w takich przypadkach bardzo ważna jest rehabilitacja, odpowiedni zestaw codziennych ćwiczeń, oczywiście regularnie basen. Ważny jest też odpowiedni ortopeda który potrafi indywidualnie podejść do każdego dziecka. Moja siostra miała szczęście i trafiła na takiego lekarza na mianowicie na panią dr Barbarę Jasiewicz. Jeśli szukacie kontaktu do niej to znajdziecie go tutaj

Ostatnio edytowano 8 mar 2014, o 18:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
annawu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2014, o 12:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]