oziębłość w łóżku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

oziębłość w łóżku

Postprzez felicytkaa » 27 wrz 2012, o 18:41

jestem ze swoim partnerem dopiero pół roku, a już coś niedobrego dzieje się w naszej sypialni. Wcześniej robiliśmy to co drugi dzień, a czasem codziennie. Teraz, kiedy ja mam ochotę na seks, on potrafi udać głupiego na moje zaloty i iść spać. Kiedy jednak już do czegoś między nami dochodzi, robi to obojętnie i bardziej ozięble niż na początku naszego (a jakże!) związku. Ostatniej nocy nie chciało mu się nawet zdjąć koszulki. Albo kiedy ja zaczęłam pieścić go ustami (wiem, że bardzo to lubił!) dalej oglądał i komentował film, pozostając wobec mnie obojętnym. Anal, oral, przebieranki, ssm - jestem otwarta na nowości i lubię eksperymentować - nie uważam, żeby nasz seks był monotonny/nudny.
Macie podobne doświadczenia? Potraficie mi doradzić? Co złego między nami się dzieje? -.-
felicytkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 18:35

Re: oziębłość w łóżku

Postprzez lia23 » 28 wrz 2012, o 09:24

rzeczywiście takie zachowanie Twojego chłopaka jest martwiące, szczególnie na początku w związku, kiedy jest najwięcej ochoty na seks, czy Twój chłopak ma jakieś stresy?pracuje?a może ma jakieś złe wspomnienia z wcześniejszych związków?przyczyn takiego stanu może być wiele,radzę z nim szczerze porozmawiać na ten temat.
lia23
 

Re: oziębłość w łóżku

Postprzez RougeBloo » 1 paź 2012, o 08:55

felicytkaa napisał(a):Albo kiedy ja zaczęłam pieścić go ustami (wiem, że bardzo to lubił!) dalej oglądał i komentował film, pozostając wobec mnie obojętnym



O matko, no to już trochę przegięcie. Ja, żeby zwrócić na swojego pełną uwagę, nawet gdy coś ogląda, po prostu wyłączam telewizor i wcale nie muszę go zmuszać do tego, żeby się mną zajął. Kochamy się już od 1,5roku i jest coraz lepiej - potrafimy to robić nawet codziennie kiedy się widzimy.

Musisz z nim porozmawiać szczerze, spokojnie, bo to nie jest w porządku. Spytaj o co chodzi, czy już go nie pociągasz, że jest taki oschły dla Ciebie. Bez rozmowy nic nie zdziałasz.

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron