Para polsko-chińska

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Para polsko-chińska

Postprzez anxue » 24 kwi 2014, o 22:22

Hej dziewczyny!
Od roku jestem w związku z Chińczykiem, który był wychowywany przez bardzo otwartych rodziców, dlatego nie jest to typowy chiński konserwatysta. Jednakże suma sumarum przemykają nam czasami różnice kulturowe, z którymi chyba nie do końca wiem, jak sobie radzić. Czy jest tu może inna dziewczyna, która ma chłopaka/narzeczonego/męża Chińczyka? Bardzo mi zależy na kontakcie do takiej osoby, ponieważ potrzebuje zwyczajnie pogadać z kims, kto umie postawić się w mojej sytuacji i wesprzeć dobrą radą :) Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc! :)
anxue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 22:21

Re: Para polsko-chińska

Postprzez Hadassa » 25 kwi 2014, o 09:39

co prawda nie mam faceta chińczyka ;) ale moje pierwsze pytanie, czy rozmawiacie o tych problemach ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Para polsko-chińska

Postprzez anxue » 25 kwi 2014, o 11:58

Oczywiście, że tak. To nie są jakieś niesamowicie poważne problemy, ale chciałabym zwyczajnie pogadać z kimś, kto miał podobne odczucia :) Ich mentalność i wychowanie różni się jednak od naszego, więc rozmowy z przyjaciółkami, których faceci są Polakami mało wnoszą.
anxue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 22:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]