Partner Policjant

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Partner Policjant

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 11:20

Założyłam konto na tym forum własnie po to żeby z Wami po rozmawiać na ten temat. Jestem ciekawa ile z Was żyje z Panem policjantem na co dzień. Jak to jest? Czy to prawda, ze zaczynając prace w Policji oni się zmieniają: zdradzają, są bardziej nerwowi? Mój narzeczony własnie kończy kurs przygotowawczy i już od stycznia zacznie normalna służbę. Jak na razie nie widzę zmian ale obawiam się tego. Teraz jest naprawdę cudownym człowiekiem ale już za chwile Nasz ślub co będzie jeśli się zmieni? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach.
Konkordia
 

Re: Partner Policjant

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 11:27

A czy Twój facet jest nerwowy czy wybuchowy ??
Nie wiem czy słyszałaś o pewnym stereotypie męża policjanta :?
W pracy wzorowy służbista i obywatel a w domu bokser żony. I prawda jest taka że takiemu się do tyłka nikt nie dobierze bo to przecież policjant :?

Ale to nie jest żadna reguła na to że każdy taki jest więc bez obaw ;) ;)
dzo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 11:43

Właśnie słyszałam o wielu stereotypach o tym, że zdradzają, że bija swoje zony itp. Mój narzeczony jest raczej człowiekiem spokojnym opanowanym ale chciała bym się dowiedzieć czy to się zmieni czy zaczynając służbę policjanci się zmieniają
Konkordia
 

Re: Partner Policjant

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 11:45

Być może się zmieni :? Tego nikt Ci nie zagwarantuje, bo każdy facet jest inny. Jeden się zmieni pod wpływem pracy i kolegów a inny nie.
dzo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 13:20

Wiadomo każdy jest inny zobaczymy jak to będzie :)
Konkordia
 

Re: Partner Policjant

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 13:24

No dokładnie :) A długo jesteście już ze sobą ?
dzo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 13:58

W Nasza 4 rocznice bierzemy ślub czyli za 6 m-c :) Nie jest ani długo ani krótko :D
Konkordia
 

Re: Partner Policjant

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 14:34

Fajnie tak w rocznicę 8-)

4 lata no w sumie trochę już jest 8-) ale co to jest w porównaniu z całym życiem 8-) 8-)
dzo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez oOosylwiaoOo » 28 wrz 2011, o 21:02

To macie za sobą już dość duży "Staż" :) Myślę, że nie powinno być źle. Znam jedną taką parę, w której mąż jest policjantem i nie ma żadnych takich niedomówień:)
Prawda jest taka, że nie powinien się zmienić:)

Życzę Wam powodzenia:)Szczęścia i dużo dużo miłości:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 22:51

Ta w rocznice :D Narzeczony wymyślił termin żeby kolejnej daty nie musieć pamiętać ;)
Cztery lat to nie dużo i nie mało wiadomo całe życie przed nami ale nie da się przewidzieć jak to będzie :)
Konkordia
 

Re: Partner Policjant

Postprzez oOosylwiaoOo » 29 wrz 2011, o 20:11

Konkordia napisał(a):Ta w rocznice :D Narzeczony wymyślił termin żeby kolejnej daty nie musieć pamiętać ;)
Cztery lat to nie dużo i nie mało wiadomo całe życie przed nami ale nie da się przewidzieć jak to będzie :)


Dokładnie:) Nie da się przewidzieć jak będzie:)
A gdybyś zrezygnowała ze związku mogłabyś mieć później wyrzuty sumienia, że jednak nie spróbowałaś.
Ja tam jestem dobrej myśli:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez Awoqa » 10 paź 2011, o 14:49

Nie chciałabym psuć Ci nastroju, lecz moja kumpela była w podobnej sytuacji i niestety jak skończył szkółkę to zrobił się prawdziwym potworem, bił, poniżał i śledził na każdym kroku.
Nie chciałabym generalizować, lecz takie rzeczy się podobno zdarzają, choć miłość potrafi wygrać ze wszystkim, :]
Awoqa
 

Re: Partner Policjant

Postprzez oOosylwiaoOo » 10 paź 2011, o 19:08

Awoqa napisał(a):Nie chciałabym psuć Ci nastroju, lecz moja kumpela była w podobnej sytuacji i niestety jak skończył szkółkę to zrobił się prawdziwym potworem, bił, poniżał i śledził na każdym kroku.
Nie chciałabym generalizować, lecz takie rzeczy się podobno zdarzają, choć miłość potrafi wygrać ze wszystkim, :]


Ale to zależy:) Bo nie zawsze tak musi być:) Są osoby, które nawet po takiej szkole są nadal sobą:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Partner Policjant

Postprzez reffina » 12 paź 2011, o 12:51

Zgadzam się z Awoqa, nie wszyscy ale znaczna ich część. Sama nigdy nie byłam z policjantem ale naoglądałam się takiego związku w moim otoczeniu i powiem tak: Dziękuje bardzo
reffina
 

Re: Partner Policjant

Postprzez grebna » 12 paź 2011, o 15:07

Mam dwie koleżanki, które żyją w związkach z policjantami. W zasadzie jedna żyła: 3 miesiące przed ślubem się rozstali, ale pan policjant ślub wziął w planowany dzień, tyle że z kimś innym. A druga koleżanka ma męża policjanta i jest im dobrze, chociaż sama czasem mówi, że ma obawy, że coś może się zmienić - tak to już jest. Ale nie ma chyba reguły, trzeba umieć oddzielić tę ciężką pracę od życia i będzie ok. Szybko zauważysz czy coś się zmienia.

Zapraszam na blog parentingowy.
grebna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]