peeling do ciała

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

peeling do twarzy

Postprzez akjam89 » 27 lip 2010, o 11:57

Hej dziewczyny, jaki polecacie peeling do twarzy?

Ostatnio koleżanka poleciła mi peeling z nantesa, podobno bardzo fajnie oczyszcza twarz i niweluje blizny. Używałyście go może?
akjam89
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez babinka » 28 lip 2010, o 13:57

Jeszcze nie- napisz jak się sprawdza:) Ja w domu robię sobie peeling własnym sumptem-oliwa z oliwek, sól morska, pół łyżeczki soku z cytryny. Zdaje sobie jednak sprawę,ze takie peelingi to nie zastąpią tych profesjonalnych w salonach kosmetycznych:) I wbrew pozorom nie jest to duży koszt np w Amaya peeling kawitacyjny( lekko złuszcza) kosztuje 130 złotych. Czy któraś z was robiła sobie taki zabieg?
babinka
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez Paulina13 » 2 sie 2010, o 14:12

ja natomiast używam peelingu Dax Cosmetics, kupuję go w małych i poręcznych saszetkach, używam na zmianę-raz grubo a raz drobnoziarnistego. Według mnie są świetne!
Paulina13
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez akjam89 » 4 sie 2010, o 10:48

Ja nigdy jeszcze nie robiłam sobie sama w domu, bo nie chce mi się w to babrać:) heh

No a kupiłam w końcu ten nantes i muszę powiedzieć, żę bardzo fajny. Ładnie pachnie, bardzo dobrze wygładza skórę.
Poczytałam trochę więcej o kosmetykach tej firmy i dowiedziałam się, że są oparte na nanotechnologii - czyli małych cząsteczkach wody - przez co szybciej niż zwykłe się wchłaniają i działają na skórę od wewnątrz! Wg nich sprawia to, że są skuteczne i bardzo efektywne;)

Narazie 2 razy stosowałam peeling. Jestem b.zadowolona :swing zobaczymy co bedzie dalej :P
akjam89
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez kika75 » 6 sie 2010, o 16:55

tak raz a może co dwa tygodnie peeling z esencja liliową z mary cohr usuwa marty naskórek a po nałozeniu żel zamienia sie w oliwkę dzieki czemu skóra jest promienna i świeża.
kika75
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez Lusiek276 » 7 sie 2010, o 21:28

Ostatnio używam enzymatycznego Anti Acne Flosleku. Jest fajny, nie wysusza, dobrze oczyszcza. Skóra ma po nim ładny, zdrowy wygląd i jest gładka :)
Lusiek276
 

Re: peeling do twarzy

Postprzez wsi3 » 16 sie 2010, o 18:22

ja używam programów pielęgnacyjnych eva natura - połączenie maseczki z peelingiem. Super sprawa w zaciuszu swojego domu.
wsi3
 

peeling kawitacyjny

Postprzez kika75 » 29 wrz 2010, o 02:48

ayurveda center w warszawie poleca zabieg peeling kawitacyjny -odżywcza kuracja twarzy i dekoltu obecnie trwa na ten zabieg promocja kto robił z was taki zabieg i jak go ocenia
kika75
 

Re: peeling kawitacyjny

Postprzez Naturalna » 14 paź 2010, o 14:12

Dość długo robiłam peeling kawitacyjny.
Raz- dwa razy na miesiąc.
Efekty były... hm, niestety takie sobie.
Od jakiegoś czasu moja kosmetyczka posiada cudowne urządzenie, które z tego co mi wiadomo (a nie znam się za bardzo ;) ) łączy laser z kwasem hialuronowym. Trochę na ten temat poczytałam w internecie, a tę stronkę treść zmieniona przez moderatora
poleca właśnie moja kosmetyczka. Tam kupiła też to urządzenie i mówi, że było bardzo opłacalne. Polecam Wam dziewczyny! Zapytajcie swoje kosmetyczki.

proszę nie spamować
Naturalna
 

Re: peeling kawitacyjny

Postprzez mamba » 15 paź 2010, o 21:15

Wiem, że trzeba zrobić kilka zabiegów, żeby zauważyć porządne efekty, ale zwykle po jednym zabiegu widzi się chociaż 'coś'. Ja niestety nic nie zauważyłam :x .
Zdecydowanie bardziej polecam peeling kwasem migdałowym. Już po pierwszym zabiegu skórę miałam gładką! Robiłam zabieg tydzień temu i nadal utrzymują się efekty gładkiej,czystej skóry.
mamba
 

peeling do ciała

Postprzez kika75 » 20 lis 2010, o 18:48

mój to z mary cohr peeling z bambusa i papai delikatnie złuszcza skórę całego ciała wygładza szorstkie miejsca jest rewelacyjny a wasz sprawdzony peeling do ciała jaki i dlaczego ???
kika75
 

Re: peeling do ciała

Postprzez albina » 1 gru 2010, o 13:25

mój ulobiony to firmy abacosun brasil spa peeling cukrowy,dlaczego? bo ma super zapach owoców egzotycznych ,zmiękcza i wygładza skórę ma właściwości też odżywcze
albina
 

Re: peeling do ciała

Postprzez miszka » 13 sty 2011, o 14:24

Ja lubię peeling pomarańczowy z Joanny i równie ładnie pachnący tym razem brzoskwiniowy z Marizy :)
miszka
 

Re: peeling do ciała

Postprzez kredka » 14 sty 2011, o 14:38

Ja używam scrubu do ciała Bielendy z serii Bawełna i nie zamierzam zmieniać. Ogólnie bardzo lubię robić peeling ciała, bardzo przyjemne, a jednocześnie pielęgnuje ciało.
kredka
 

Re: peeling do ciała

Postprzez Paulina13 » 14 sty 2011, o 17:53

Ja do mycia ciała używam peelingu Flosleku z serii Slimeline (jest to seria antycellulitowa). używam go 2 razy w tygodniu. Ładnie pachnie i jest przyjemny w stosowaniu.
Paulina13
 

Re: peeling do ciała

Postprzez kaska8787 » 7 lut 2011, o 12:32

a ja zalewam wrzątkiem kawę, dodaję parę kropli cytryny i od razu po takim pilingu skóra jest gładka! tylko lazienka zawsze pelna kawy... :)
kaska8787
 

Re: peeling do ciała

Postprzez sandrulla09 » 7 lut 2011, o 16:06

kaska8787 napisał(a):a ja zalewam wrzątkiem kawę, dodaję parę kropli cytryny i od razu po takim pilingu skóra jest gładka! tylko lazienka zawsze pelna kawy... :)



podpisuje się pod tym ;)
używam też peelingu z Joanny kiwi, truskawka, brzoskwinka. :)
sandrulla09
 

Re: peeling kawitacyjny

Postprzez Anna » 13 lut 2011, o 20:01

witajcie dziewczyny:)
peeling kawitacyjny jest świetnym zabiegiem jeśli cera nie jest mocno zanieczyszczona, wtedy efekty są widoczne od razu i można cieszyć się piękną oczyszczoną twarzą. Jeśli jednak twarz jest mocno zanieczyszczona, albo są stany ropne warto wpierw skonsultować się z dermatologiem czy nie trzeba tych zmian leczyć farmakologicznie i jego zapytać czy i kiedy można oczyścić twarz u kosmetyczki.
Dobre gabinety kosmetyczne współpracują z dermatologiem aby pomoc i pielęgnacja twarzy Klienta była kompleksowa.
Anna
 

Re: peeling kawitacyjny

Postprzez miszka » 10 mar 2011, o 16:11

Też wykonywałam peeling kawitacjny i byłam bardzo zadowolona, szczególnie po pierwszym razie! szok, że skóra może być aż tak gładka:)
miszka
 

Re: peeling kawitacyjny

Postprzez superpiekara » 14 mar 2011, o 12:04

w ogóle długo zastanawiałam się na czym to polega, bo słyszałam od wielu osób że zabieg daje efekty i w końcu znalazłam informacje na ten temat treść zmieniona przez moderatora i postanowiłam, że spróbuję sobie.


proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: peeling do ciała

Postprzez superpiekara » 14 kwi 2011, o 15:28

do twarzy używam już od jakiegoś czasu morelowego peelingu St ives do cery trądzikowej i jak dla mnie jest rewelacyjny, zaś do ciała to różnie, teraz mam peeling do ciała Avon i Farmony granat i meksykańska pitaia - świetna seria zapachowych peelingów i bardzo fajnie działa:)

treść zmieniona przez moderatora

po raz n-ty proszę żeby nie spamować !!!
superpiekara
 

Re: peeling do ciała

Postprzez apollo » 15 kwi 2011, o 17:43

Jeśli chodzi o peeling do ciała to moim lubionym produktem jest Gel Scrub od DR.KRAUT. Kupuję go w granicach 60-70 złotych. Wydaje mi się, że to dobra cena jak na peeling. Jeszcze inny fajny peeling, który testowałam to FRIDGE - 1.6 face peeling. Tylko w tym przypadku cena jest już troszeczkę wyższa.
apollo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez dzo » 15 kwi 2011, o 18:46

apollo napisał(a):Kupuję go w granicach 60-70 złotych. Wydaje mi się, że to dobra cena jak na peeling.


rzeczywiście dobra :lol: :lol:

chyba by mnie musiało nieźle prądem kopnąć żeby tyle za peeling dać :lol:
dzo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez apollo » 18 kwi 2011, o 17:59

dzo - DR.KRAUT to solidna marka. Peeling peelingowi nie równy. Ja przyjmuję zasadę kupowania kosmetyków z wyższej półki, ale za średnie ceny i taki jest właśnie DR.KRAUT. Spróbuj, a na pewno poczujesz różnicę ;-)
apollo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez dzo » 18 kwi 2011, o 19:55

z chęcią jak będę miała kiedyś pieniędzy jak lodu to spróbuję ;) ;)
dzo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]