pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Elza52 » 20 lip 2022, o 18:46

Ja sobie chwalę multipeptydowe serum shot od eveline. Buteleczka bardzo wydajna, serum szybko się wchłania i naprawdę działa
Obrazek
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez zosiasamosia » 22 gru 2022, o 16:36

W takim wypadku najlepiej stosować pod makijaż dwuskładnikowa pielęgnację - najpierw serum w te suche miejsca, a później krem już na całą twarz i na to makijaż. Mi się najlepiej sprawdza zestaw z Bielendy z linii Beauty Ceo, serum nawilżające i krem + tonie nawilżający (to takie 2w1). Kosmetyki są lekkie, szybko się wchłaniają i mocno nawilżają. Może wypróbuj takiego zestawu?
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:20

Na moją bardzo suchą cerę bardzo dobrze działa krem Apis normalizująco-nawadniający booster - https://apis-sklep.pl/7065-ideal-balanc ... p-565.html. Zawiera naturalne olejki, które regenerują, nawilżają skórę, łagodzą podrażnienia. W dodatku bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż - co dla mnie jest dużą zaletą.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Klaudina » 23 lut 2023, o 00:12

Amalaya_7 napisał(a):U mnie rewolucję wprowadził żel z aloesem Floslek, skóra w końcu nie przypomina papieru ściernego.


Floslek ma dobre kosmetyki. Przy suchej skórze u mnie sprawdza się nocna maska sphere z witaminą C.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez bojowniczka » 24 lut 2023, o 00:18

a bielenda albo dermedic? to sa fajne nie drogie naturalne produkty
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez olcia.a » 24 lut 2023, o 15:21

ja używam cerave z spf50 i basiclab na noc. a do tego kwas migdałowy 2 razy w tygodniu na noc
olcia.a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 13:41

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez szczocinka » 25 lut 2023, o 20:26

bojowniczka napisał(a):a bielenda albo dermedic? to sa fajne nie drogie naturalne produkty


no dermedic tak ale bielenda to nie ma wielu produktow do wyboru w sklepach
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez bojowniczka » 27 lut 2023, o 11:41

w sklepach bywa roznie ale na necie wszystko zamowisz :) ja na notino biore bo tam przy zakupach za 100zl jest darmowa dostawa a i wybor bardzo duzy
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez lesley » 24 mar 2023, o 02:36

Myślę, że warto odwiedzić gabinet kosmetyczny zwłaszcza jeśli chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i czuć się niesamowicie we własnej skórze. W rzeczywistości, należy również sprawdzić gabinet kosmetyczny warszawa , ponieważ oferują szeroki zakres usług, które zaspokajają wszystkie potrzeby urody.
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:25

Olejek busajna fajny jest na suchą skórę twarzy, przy okazji i pozbyc się zmarszczek pomaga
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez czarnuszka111 » 28 kwi 2023, o 22:05

Wypróbuj krem nawilżająco-kojący Aloe Organic z Eveline. On z jednej strony ma lekką żelową konsystencję i szybko się wchłania, a z drugiej uczucie nawilżenia pozostaje na długo.
czarnuszka111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sty 2021, o 22:02

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Snown » 5 wrz 2023, o 12:03

Dzięki tej stronie www-rheasklep-pl/httpswwwrheasklepplsense-skora-reaktywna-c-1-25html-c-1_25.html przeprowadzisz samodzielnie selekcję kosmetyków do cery wrażliwej i reaktywnej właśnie z podziałem na terapie dzienne, nocne, ochronę przed słońcem i wiele innych. Jeżeli często dotyka Cię uczucie pieczenia to wypróbuj kwas hialuronowy i właśnie wegańskie składniki aktywne, certyfikowane od tej marki.
Snown
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Betka00 » 9 wrz 2023, o 14:47

Na suchą cerę i na odbudowę barierę hydrolipidową skóry polecam ceramidy. Są w tym najlepsze. Orientana ma super serum z ceramidami Reishi (to seria odmładzjąca- krem na dzień i na noc też są boskie ^^)
Betka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 kwi 2021, o 15:14

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez malwiniak » 26 paź 2023, o 00:10

Bielenda ma świetne kosmetyki do twarzy fajnie ujędrniające. Uwielbiam linie Blue Matcha
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez gaggatka » 26 lis 2023, o 23:47

Zerknij sobie na kremy z Eveline. Mają teraz promocje z okacji Black Friday. Oni mają bardzo fajną pielęgnację: sera, kilka linii z witaminą C, ekstra nawilżające... Jest w czym wybierać :)
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Nateczka » 28 lis 2023, o 23:52

Świetna jest ta linia z Bielendy Beauty Molecules, mam od nich ten symbiotycny ultranawilżający krem, mega jest
Nateczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 lis 2023, o 23:27

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:48

Super jest ta linia z witaminą B12 z Bielendy, dla mnie super jeśli chodzi o pielęgnację twarzy
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Odelie » 27 mar 2024, o 13:44

A ja już w sumie wyrosłam z kupowania kosmetyków najtańszych. Kiedyś liczyło się dla mnie kupowanie z promocji i jak najwięcej. Obecnie nie robię sobie już takiej krzywdy na twarzy i wybieram kosmetyki dobre składem a nie tanie....Wolę sobie kupić jeden dobry kosmetyk niż 5, z których sprwadzi mi się może 1 na 5.
Kosmetyki naturalne od Iossi bardzo dobre jakościowo i formuły są starannie tworzone. A ja już w sumie wyrosłam z kupowania kosmetyków najtańszych. Kiedyś liczyło się dla mnie kupowanie z promocji i jak najwięcej. Obecnie nie robię sobie już takiej krzywdy na twarzy i wybieram kosmetyki dobre składem a nie tanie....Wolę sobie kupić jeden dobry kosmetyk niż 5, z których sprwadzi mi się może 1 na 5.
Kosmetyki naturalne od Selvert bardzo dobre jakościowo i formuły są starannie tworzone. https://sklep.kosmoprof.pl/
Ogolnie bardzo lubie ich krem z witaminą C, fajnie nawilża, mało który krem pozostawiał u mnie tak łądną i nawilżoną skórę.
Plus ich olejek do mycia twarzy, do którego długo sie przekonywałam bo nie wyobrażałam sobie mycia twarzy za pomocą oleju. Po któymś jednak wpisie na blogu o azjatyckiej pielęgnacji skóry postanowiłam go przetestować. I miłe zaskoczenie, znacznie skuteczniejsze oczysszczenie niż stosowanym przeze mnie do tej pory płynie micelarnym. Skóra nie jest tak wysuszona
Ogolnie bardzo lubie ich krem z witaminą C, fajnie nawilża, mało który krem pozostawiał u mnie tak łądną i nawilżoną skórę.
Plus ich olejek do mycia twarzy, do którego długo sie przekonywałam bo nie wyobrażałam sobie mycia twarzy za pomocą oleju. Po któymś jednak wpisie na blogu o azjatyckiej pielęgnacji skóry postanowiłam go przetestować. I miłe zaskoczenie, znacznie skuteczniejsze oczysszczenie niż stosowanym przeze mnie do tej pory płynie micelarnym. Skóra nie jest tak wysuszona
Odelie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez mandzia » 30 mar 2024, o 01:34

Dobry jest ten krem odżywczy krem z olejem z jagód acai . Hamuje procesy starzenia skóry, poprawia jej nawilżeni, jej wygląd, krem porównywalny jakością z takimi z górnej półki jak Dior czy gabana
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez kika29 » 15 kwi 2024, o 19:26

Jest tu ktoś kto zajmuje się medycyną estetyczną? Widziałam, że w aptece DOZ można zamówić teraz botoks, korzystałyście?
kika29
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 lut 2022, o 18:27
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron