Pilnie potrzebuje Waszej porady

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Anyszka » 13 mar 2013, o 10:36

Mam dylemat. Moj maz wyslal na dzien kobiet zyczenia tresci "Milosci, ciepla i zapachu kawiatow na codzien. D" do podobno kobiet z ktorymi w ramach pracy wspolpracuje. Uwazam ze to zbyt czule zyczenia jak na tego typu znajomosci. Kiedy zapytalam do kogo zyczenia wyslal odparl ze nie pamieta i ze zyczenia juz wyrzucil z komputera. Zapytalam wiec czy jest w stanie mi powiedziec - na podstawie odpowiedzi ktore otrzymal - i zrobila sie awantura. Moim zdaniem zyczenia jesli juz powinny byc bardziej neutralnej tresci, nie czuje sie komfortowo w tej sytuacji. Nie wiem oczywiscie na ile czule odpowiedzi dostal moj maz na takie zyczenia. Wiem o nich bo... dostalam je rowniez (UKRYTY ZALACZNIK CC) Piszcie prosze.

Ostatnio edytowano 13 mar 2013, o 10:39 przez Anyszka, łącznie edytowano 1 raz
Anyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:33

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Kasia9393 » 13 mar 2013, o 10:39

Hm nie przesadzasz troche? W koncu to tylko zyczenia, tym bardziej wysylane ;)
Kasia9393
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:23

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez drzemag » 13 mar 2013, o 10:42

Też mi się wydaje, że nie ma powodu do niepokoju. Po prostu miłe życzenia i tyle.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Anyszka » 13 mar 2013, o 10:43

Niby tak, ale nie wiem przeciez w na ile zazylych stosunkach jest z .... kim? No wlasnie tego tez nie wiem. Wiemy w zyciu tyle ile nam chca powiedziec. Nie robilabym problemu gdyby wyslal zyczenia do wszystkich kobiet ze skrzynki mailowej - a nie wybiurczo. A i tresc typu "neutralnego" nie wzbudzalaby niepokoju... W koncu nie jest singlem...
Anyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:33

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Kasia9393 » 13 mar 2013, o 10:44

Hm aTy wysylasz zyczenia do wszystkich mezczyzn czy tylkod o tych ktorych lubisz? Nie rob niepotrzebnie porblemu
Kasia9393
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:23

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Anyszka » 13 mar 2013, o 10:46

Jestem w zwiazku - nie wysylam indywidualnych zyczen - chyba ze "otwarte" na FB. Zyczenia swiateczne wysylam wspolnie.
Anyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:33

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Kasia9393 » 13 mar 2013, o 10:50

A czy to, ze jestes w zwiazku znaczy to, ze odseparowujesz sie od swoich znajomych ? No bez przesady, toco Twoj facet juz nie moze pogadac z kolezanka? Albo wyslac glupich zyczen ?
Kasia9393
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:23

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Anyszka » 13 mar 2013, o 10:52

Czy to znaczy ze Twoj moze? Ze gdybys siue dowiedziala przypadkowo o jakichs zazylosciach to byloby ok? gdyby Ci zobil awanture ze smiesz pytac? Nie rozumiem. Przeciez jesli ktos ma czyste sumienie i po prostu wysyla zyczenia bez zadnego podtekstu to nie musi sie z tym chowac po katach. Gdybym ja wysylala do facetow po prostu z grzecznosci dlaczego mialabym nieodpowiedziec na pytanie do kogo wyslalam albo po prostu powiedziec ze chce wyslac...
Anyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:33

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Kasia9393 » 13 mar 2013, o 10:56

Ja z moim facetem jestem juz 5 lat. I mamy do siebie zaufanie i nie sprawdzamy sobie telefonow czy mejli. Uwazam ze to sa prywatne sprawy kazdego z nas. I moze Twoj nie chcial Ci powiedziec bo sie wkurzyl ze chcesz mu patrzec w jego prywatne sprawy. Rozumiem zrobic awanture o CIAGLE pisanie z jakas inna to okej, ale no o zyczenia ? -.- Sie ciesz ze masz faceta ktory jest mily dla kobiet i pamieta o naszym swiecie !
Kasia9393
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:23

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez AnaStazJa » 13 mar 2013, o 11:01

Strasznie przesadzasz. Radzę ci nie rób takich głupot jak ja swoich czasów, bo możesz tego żałować. Też byłam przesadnie zazdrosna i potrafiłam czepiać się wszystkiego (nawet jak kasjerka w sklepie się uśmiechnęła do mojego lubego to potrafiłam z tego zrobić awanturę). Tylko, że jaki w tym był sens? Taka postawa tylko psuje związek, a wierz mi, że najbardziej cierpliwa osoba kiedyś powie "dość".
Życzenia, które zacytowałaś wcale nie są jakieś głębokie czy coś. One są po prostu zwyczajne. Nie ma w nich nic co mogło by w jakiś sposób wzbudzić w tobie zazdrość. A to, że nie powiedział ci do kogo konkretnie je powysyłał to też normalne. Nie musi ci się ze wszystkiego spowiadać, a już zwłaszcza z takich błahostek.
Lepiej odetchnij spokojnie, zaparz sobie melisy czy czegoś innego na uspokojenie i daj sprawie spokój, bo to bez sensu. Robienie z igły wideł nigdy nie wychodzi niczemu na dobre.
AnaStazJa
 

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Anyszka » 13 mar 2013, o 11:05

Dzieki AnaStazJa . Pewnie masz racje. Ciekawa jestem jak w taki razie poradzilas sobie z tematem swojej zazdrosci w zwiazku?
Anyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 10:33

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez AnaStazJa » 13 mar 2013, o 11:22

Anyszka napisał(a):Dzieki AnaStazJa . Pewnie masz racje. Ciekawa jestem jak w taki razie poradzilas sobie z tematem swojej zazdrosci w zwiazku?


Szczera rozmowa to podstawa. Taka na spokojnie bez unoszenia się i łapania za słówka czy przerywania wpół zdania. Pomaga to lepiej zrozumieć siebie nawzajem. Ty masz wtedy możliwość spojrzenia na sprawę ze strony partnera, a on z kolei może zobaczyć jak to wszystko wygląda w twoich oczach. No, ale wiadomo, że to dopiero początek góry lodowej, bo sama rozmowa nie sprawi od razu, że tego typu rzeczy nie będą grały ci na nerwach. Dlatego trzeba nauczyć się samokontroli. Ja kiedy czułam, że coś zaczyna mnie drażnić, a jednocześnie miałam świadomość, że jest to pierdoła próbowałam szukać pozytywów w takiej sytuacji. Dajmy na to przykład uśmiechającej się kasjerki, który poruszyłam wyżej. Wtedy starałam się myśleć "o jak fajnie, mój luby podoba się innym kobietom, a one mogą mi tylko pozazdrościć, bo to ja jestem jego oczkiem w głowie". ;)
AnaStazJa
 

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez Babeczkowa_ewa » 13 mar 2013, o 12:40

Aż się za głowę złapałam, gdy przeczytałam jakiego "problemu" ten wątek dotyczy. Kobieto, przesadzasz. Ja w tych życzeniach nie doszukałam się nic niewłaściwego, powinnaś się raczej cieszyć, że masz takiego kulturalnego faceta, który pamięta o kobietach w dniu ich święta. A to, że był rozdrażniony? Też bym była, jakby mnie ktoś bezpodstawnie o coś podejrzewał :-/
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez G**** » 13 mar 2013, o 14:53

Ja w tych zyczeniach nie widze niczego zlego, a to ze nie chchial Ci powiedziec komu je wyslal to juz inna sprawa... Kobieto zobacz jak Ty zreagowalas na to, ze w ogole wyslal, a jakby Ci powiedzial komu to juz wcale bys mu zyc nie dala. I moze dlatego nie chcial powiedziec komu zeby zaoszczedzic bezsensownej klotni.
G****
 

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez paula » 13 mar 2013, o 15:11

jeśli mąż to wysłał do np. 20 kobiet to wierzysz że ze wszystkimi na raz Cię zdradza? ;) oj nie przesadzaj. Ja dostaje niejednokrotnie od znajomych z uczelni bardziej prywatne życzenia i jeszcze bardziej dwuznaczne i naprawdę nic sobie z tego nie robię :)
paula
 

Re: Pilnie potrzebuje Waszej porady

Postprzez elzbieta45 » 13 mar 2013, o 16:09

tez mi sie wydaje , ze przesadzasz zyczenia miłe i t7le niema w nich nic nadzwyczajnego czy watpliwego aby czuc sie zagrozonym czy zniesmaczonym . kazdy ma z nas swych ulubionych przyjaciól o ktorych pamieta
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]