Piosenka na pierwszy taniec

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez maska » 17 wrz 2017, o 16:38

Całkowicie to nie :p ale zawsze chciałam wolną piosenkę. Myślę, że jest na tyle stresu w tym dniu, że nie warto się dodatkowo przejmować bardzo skomplikowanym układem. Dla mnie opcja - kołysanie wystarczy! ;D

maska
Jestem tu nowa :)

Postprzez Jaśmin » 17 wrz 2017, o 21:11

Prawda, tez jestem tego zdania. Ja nie chodzilabym na kurs tanca na przyklad aby nauczyc sie jakiegos ukladu... No ale wiadomo kazdy robi jak chce :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Postprzez orszulka » 14 kwi 2018, o 20:41

Wybór piosenki to wbrew pozorom łatwa decyzja :) my z narzeczonym głowiliśmy się co z naszymi umiejętnościami tanecznymi :P i ostatecznie doszliśmy do wniosku, że zapiszemy się na kurs. Muszę przyznać, ze to fajna opcja, bo można nie tylko nauczyc sie choreografii, ale tez prawidlowej postawy podczas tanca, podstawowych krokow, ktore przydaja sie nawet w takim zwyklym tancu podczas rodzinnych imprez. A kurs mielismy w szkole Pierwszy taniec w Myślenicach. Przyjemna atmosfera, taka bez stresu, a duzo udalo nam sie nauczyc przez dwa miesiace treningow :)
orszulka
Miła Kobietka

Postprzez lesja23 » 17 kwi 2018, o 16:52

A ja będę tanczyc do stand by me :)
Mielismy tanczyc do takiej piosenki "il piu bel sogno" Train to roots, ale jest trochę za szybka i trzeba byłoby duzo skakac. Tez jestem zdania ze najlpeiej wybrac piosenke, ktora cos znaczy. Nawet nie musi byc romantyczna. Pierwszy taniec nie jest dla gosci :D tylko dla Pary Mlodej, ktora ma sobie cos przypomniec albo wrocic do fajnych wspolnych chwil razem :)

Nie jesteś sam!!
:happy
lesja23

Postprzez katrinkaa » 25 kwi 2018, o 17:50

Mi się podobają polskie klasyki - Anny Jantar, Bajmu nawet, chociaż to już trochę na granicy... Może jeszcze Czerwone Gitary :)
katrinkaa

Postprzez kamila.fajfer » 25 kwi 2018, o 21:57

Mnie to się marzy wesele na plaży, muzyka indyjska konkretnie utwor z mojego ulubionego filmupy.: " Kal ho naa ho.. "
kiedś znajde tego jedynego i oby sie na nia zgodzil, bo po slubie hahaah :D
kamila.fajfer

Postprzez Karolka » 14 maja 2018, o 13:07

Moim zdaniem piosenka na pierwszy taniec powinna być szczególna dla pary młodej. My wybraliśmy "Będziesz moją panią" Grechuty w wykonaniu G.Turnaua, bo piosenka ta kojarzyła nam się z wieloma ważnymi dla nas chwilami.
Karolka
Miła Kobietka

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Nuty-zapachowe