Sala weselna

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sala weselna

Postprzez Cetaji » 12 maja 2023, o 12:04

Z tego co wiem to ceny wesel obecnie są horrendalne, ale może znacie jakieś miejsce, gdzie można liczyć na to, że będzie ładnie przygotowana sala a jednocześnie będzie można jeszcze liczyć na to, że cena nie będzie jakoś szczególnie windowana?
Cetaji
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:47

Re: Sala weselna

Postprzez Bearishly » 15 maja 2023, o 10:27

Swoje dwie sale weselne prowadzi między innymi Las Vegas w Barciach - barcice pl. Nie wiem jak tam dokładnie pod kątem pojemności, ale to spore sale więc myślę, że się można spokojnie tam z weselem zmieścić. Choć też wiadomo, że trzeba mieć na uwadze odpowiednio wcześniejsze rezerwowanie terminu. Można też zorganizować poprawiny w stylu góralskich z grillem.
Bearishly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: Sala weselna

Postprzez babeczkazpolski » 25 mar 2024, o 06:59

A może zapytaj w https://biesiadnyniegow.pl/? To przepiękne miejsce, wiem, że ludzie organizują tam też duże wesela - ja miałam nieco mniejsze. Sala jest idealna, a obsługa dokłada wszelkich starać, by zorganizować dla pary wesele marzeń:) Jak chcesz, to mam pod ręką nr tel: 601 142 787. Nie zaszkodzi przedzwonić i zapytać, co i jak:)
babeczkazpolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 21:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]