Place zabaw

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Place zabaw

Postprzez mariposa555 » 7 sie 2014, o 11:29

Gdy nadchodzi lato, pragniemy by nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Idealnym rozwiązaniem są place zabaw. Dzieci mogą się spotykać z przyjaciółmi z przedszkola a ich mamy nie muszą się martwić o ich bezpieczeństwo. Lubicie takie spędzanie czasu?

Ostatnio edytowano 7 sie 2014, o 12:59 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mariposa555
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 11:27

Re: Place zabaw

Postprzez Hadassa » 7 sie 2014, o 13:00

Temat fajny, ale bez dublowania i bez spamu proszę

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Place zabaw

Postprzez Natka92 » 13 paź 2014, o 00:08

Ja uwielbiam chodzić z moją córeczką na plac zabaw. Często umawiam sie z koleżanką, która ma dziecko w podobnym wieku, i nasze córeczki przyjemnie spędzają czas bawiąc się, a my mamy czas na plotkowanie :) Nie wyobrażam sobie dzieciństwa bez huśtawek, zjeżdżalni i karuzeli...
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Place zabaw

Postprzez kusicielka » 13 paź 2014, o 14:25

Ja mam znajomą która ma traumę na temat placów zabaw. Córka sobie ręke złamała - bardoz poważnie i teraz az drży.
Natomiast mój m teraz odbiora często młodą o tej samej porze i zwalczają panikę mamy, dzoewczyny uwielbiają razem się bawić, nasza sama nie chce już chodzić na place zabaw.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Place zabaw

Postprzez Lenamama » 14 paź 2014, o 13:30

My również kochamy place zabaw. Raczej te nowe, unikamy starych konstrukcji i miejsc pomiędzy ciemnymi uliczkami.
Lenamama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 13:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Place zabaw

Postprzez Pata Patu » 14 paź 2014, o 20:18

W moim przypadku jest tak, że nie tyle ja kocham place zabaw, co moja córcia. Nie lubię, jak jest dużo dzieci, a jeszcze gorzej jak są dużo starsze od mojej Zuzi. Ona jest bardzo towarzyska i nie raz próbuje się bawić ze starszymi dziećmi. Nie raz została też odrzucona. Wydaje się, że nie zrozumiała co się wydarzyło, ale ja zrozumiałam. Było mi jej żal. Dzieci potrafią być okrutne. Mimo to chodzę na place zabaw, bo Zuzia je uwielbia. :ok:

Avatar użytkownika
Pata Patu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:21

Re: Place zabaw

Postprzez zielonookanatalia » 27 lip 2015, o 17:09

place zabaw teraz sa swietnie zrobione, nie to co za naszych czasow gdzie metalowe elementy ostre wystawaly i sie zawsze kaleczylam ( do teraz to pamietam) teraz wiecej plastikowych drewnianych.. uwielbamy spedzac czas na swiezym powietrzu
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]