Plamienie zamiast miesiączki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Plamienie zamiast miesiączki

Postprzez Ewelayn » 21 lis 2014, o 22:08

Miesiączkę dostawałam zawsze około 20-stego każdego miesiąca . Wczoraj rano odczuwałam ból brzucha taki jak zawsze podczas pierwszych dni miesiączki , ale miesiączki nie ma . tzn wczoraj z rana pojawiło się tylko jakieś brązowe plamienie i potem przez cały dzień nic , dzisiaj z rana też pojawiło się to plamienie . Dodam że od kilku dni mam dziwne apetyty i wahania nastrojów i jakieś 2 tygodnie temu uprawiałam sex z partnerem bez zabezpieczenia . Kupiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny. Czy mimo tego powinnam się martwić ?
Dziękuje za odpowiedź. :(
Ewelayn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 22:06

Re: Plamienie zamiast miesiączki

Postprzez Theila » 30 lis 2014, o 23:08

Ogólnie test nie jest wyznacznikiem 100%, ale może powiedz nam coś więcej. Czy stosujesz antykoncepcję taką jak tabletki? Czy może jakiś streś miał na ciebie wpływ, albo jakiś wysiłek fizyczny. To wszystko ma znaczenie. Przy tabletkach czasem się tak dzieje, że bywają różne krwawienia.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]