Płytki do kuchni

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Płytki do kuchni

Postprzez Marzena1 » 19 lip 2011, o 15:30

Hej
robimy aktualnie kuchnię.
Jakoś tak się z całym tym planowaniem remontu zamieszaliśmy, że teraz (kiedy już zrywamy stare płytki) na szybko kupujemy nowe. Znaczy spieszyć się nie spieszy, do poniedziałku mamy spokojnie czas.
Chcemy kupić takie, żeby było świeżo, czysto i kolorowo.
Spójrzcie proszę na te płytki do kuchni Tretto/Tryton.
Podobają Wam się? Oczywiście my mały małą blokową kuchnię, ale myślimy, że te będą ładnie się prezentować.
Marzena1
 

Re: Płytki do kuchni

Postprzez Konwalia » 20 lis 2011, o 01:41

I jak Wasza kuchnia się prezentuje w owych płytkach? :-) Moim zdaniem są b.ładne.

Lubię jasne, stonowane kolorki. Sami się przymierzamy do zakupu płytek do naszego, niewielkiego aneksu. Póki co, poważnie bierzemy pod uwagę płytki ceramiczne Santa Caterina. Ktoś już miał styczność z tymi płytkami? Myślę, że wyglądają świetnie. Ciekawe jak w służą :P
Avatar użytkownika
Konwalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 10:58

Re: Płytki do kuchni

Postprzez Yagoda » 28 sty 2012, o 14:51

gres polerowany?
wygladaze bedzie slizgawica :-)
Yagoda
 

Płytki do kuchni jaki producent

Postprzez helka » 16 cze 2012, o 12:36

Ciekawa jestem czym powinnam się kierować wybierając płytki do naszego mieszkania. Nie chodzi mi o samą kolorystykę, ale po prostu wybór producenta. Czy są jakieś preferencje co do firm oferujących swoje wyroby. Przeglądając strony internetowe wydaję się że najlepszą ofertę ma nasz rodzimy producent. Jego płytki wspaniale komponują się z propozycją aranżacji wnętrza jakie proponują ich styliści. Co o tym sądzicie.
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45

Re: Płytki do kuchni

Postprzez niki11 » 17 cze 2012, o 16:57

Teraz trochę humoru:

Skazali gościa na śmierć.
Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym.
Zarządzili dietę.
Po tygodniu o chlebie i wodzie - koleś zamiast schudnąć, przytył 10 kilo.
Na krzesło nijak się nie mieści.
Zarządzili tylko wodę - znów przytył 10 kg.
Postanowili nic mu nie dawać.
Kolo zamiast chudnąć, poprawił się o 10 kg.
- Co jest, Czemu nie chudniesz?
- Jakoś kurde nie mam motywacji...

niki11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 16:43

Re: Płytki do kuchni

Postprzez Yagoda » 30 cze 2012, o 18:23

hehehehe swietne ;))
Yagoda
 

Re: Płytki do kuchni

Postprzez pomcia » 14 lip 2012, o 12:01

A podobają wam się w ogóle płytki w kuchni? Czy decydujesz się na nie ze względu na funkcjonalność?
pomcia
 

Re: Płytki do kuchni

Postprzez Katja13 » 18 paź 2012, o 10:00

Hmm ja przez długi czas kładłam w swojej kuchni kafelki, ale ostatnio stwierdziłam że czas na zmiany. Poszukałam w internecie i znalazłam bardzo fajny sklep z fototapetami do kuchni. Napradę polecam takie rozwiązanie, napewno bardziej nowatorskie i interesujące niż kafelki w kuchni które są moim zdaniem przereklamowane. Mnie na ich stonie najbardziej spodobała się ta tapeta z limetką, naprawdę świetna:D

My life my problem
Avatar użytkownika
Katja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 19:25
Lokalizacja: Poznan

Re: Płytki do kuchni

Postprzez pomcia » 19 paź 2012, o 10:24

Zależy, jedne gospodynie wolą przytulne inne stawiają na łatwość utrzymania. Wśród moich znajomych bardzo wiele osób zdecydowało się właśnie na płytki, i nie tylko podłoga ale i ściany przy blatach.
Tutaj kilka inspiracji:http://modny-dom.pl/nowoczesna-i-zmyslowa-aranzacja-wnetrza-dzieki-plytkom-ceramicznym.html
Fakt, kuchnia w kafelkach wygląda nowocześniej.
pomcia
 

Re: Płytki do kuchni

Postprzez vicky0019 » 26 paź 2012, o 18:23

Ja również mam w kuchni fototapetę i powiem, że wszystkim podoba się bardziej niż moje stare kafelki. Fajne fototapety do kuchni i ogromny wybór ma firma Demur.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:56 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Płytki do kuchni

Postprzez parzenica » 13 sie 2013, o 12:17

Ja byłam ostatnio w firmie ceragres we Wrocławiu i mieli całkiem ciekawy wybór płytek różnych producentów. Mieli między innymi takie jakieś włoskie, ale prześliczne i drogie... ale uzbieram trochę pieniędzy i je kupie, bo się w nich zakochałam :)

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
parzenica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:55

Re: Płytki do kuchni

Postprzez sylwia4012 » 24 sty 2014, o 12:50

pomcia napisał(a):A podobają wam się w ogóle płytki w kuchni? Czy decydujesz się na nie ze względu na funkcjonalność?


Mi się podobają. Jakoś nie widzę paneli w kuchni. Jeszcze jakbym miala połączoną z pokojem to może... Ja mam nowoczesną kuchnię. Na podłodze mam tylko kafelki takie: SPAM a nad meblami mam szybę lakobel czy jakoś tak:) Szyba też szara, ale meble są całe białe lakierowane. Dodatki mam takie zielone oliwkowe ale nie takie ciemne tylko bardziej takie jakby jaskrawe, coś w rodzaju jak takie zielone jabłko :)

Ostatnio edytowano 24 sty 2014, o 12:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia nie linki
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:15

Re: Płytki do kuchni

Postprzez casia » 17 lis 2017, o 17:51

Zdecydowanie lepiej niż panele. Mi też jakoś nie pasują za bardzo do kuchni.

casia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 17:38

Re: Płytki do kuchni

Postprzez Sylwuśka123 » 23 kwi 2018, o 14:48

Mi najbardziej podobają się białe płytki, lub takie szare, ale jaśniutkie - można stworzy coś na wzór skandynawskiego wnętrza. No sama zobacz tutaj https://tanigres.pl/sklep/?kategoria=scienne i nie mów, że te płytki z Kiermaszu Płytek TANIGRES nie są cudowne :D

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]