Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 10:32

Witam, jestem młodą dziewczyną, jestem z chłopakiem przez prawie 2 lata, w tej chwili przebywa za granicą ale niedługo wraca. Byłam mu wierna przez ten czas gdy go nie było, ale ostatnio spotkałam się ze starym znajomym, całowaliśmy się, nie chce stracić mojego chłopaka, ale też nie chce chyba kończyć znajomości z drugim. Nie wiem co mam robić ... Czy według was pocałunki to zdrada ? Wiem dobrze, że gdyby mój chłopak o tym się dowiedział nasz związek by się zakończył. Co myślicie co mam robić ?
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 10:37

napewno nie był to pocałunek przyjacielski . No i ja niestety nie tolerowałabym aby moj partner całował sie z kobieta inna niz ja . A ja tez nie całowałabym sie z innym bo dlamnie jest to nie uczciwe .
Bo zapewne nie był to pocałunek w policzek na przywitanie czy poegnanie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 10:40

no niestety nie był to taki pocałunek, wiesz, do tej pory też sobie mówiłam że nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła, zapewniałam chłopaka o tym że będę na niego czekać, że będę wierna, ale to było silniejsze ode mnie i wiem że to co zrobiłam nie było w porządku, ale nie wiem co mam robić, ciągle o nim mysle..
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 10:56

rozumiem cie .
wiec tez powinnas sama rozwazyc czego tak naprawde chcesz , ty sama decydujesz to co najlepsze jest dla ciebie . Bo twoje zycie to ono jest w twych rekach nie w nikogo itez nie jest od nikogo uzaleznione . Zazwyczaj mowi sie , ze powinno słuchac sie swego serca , ale tez pod uwage brac to co mowi rozum
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 11:01

serce mówi jedno rozum drugie :( sama nie wiem czego chce, ale jestem pewna że ja nie zakończę związku z chłopakiem i nie przyznam się do tego co zrobilam, ale też wiem że póki co nie chciałabym tracić kontaktu z tym drugim, wróci chłopak może coś się zmieni z mojej strony, ostatnio spotkało mnie kilka nieprzyjemnych sytuacji, wiem że potrzebowałam kogoś, przytulenia , może dlatego to się wydarzyło ale wiem że mimo to i tak nie powinno, ehh .. :(
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 11:28

Mysle , ze wiesz co zrobic i tak zrobisz .
wiem , ze była Ci potrzeba wygadania sie , wyzucenia tego z siebie . I dobrze dotarłas tu do nas na forum .
Zycze Ci aby sie ułozyło .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez 456 » 21 mar 2013, o 12:18

Owszem jest to zdradą, chyba że Ty nie zrobiłabyś nic i byłoby Ci obojętne gdybyś dowiedziała się, że osoba na której Ci zależy lub, którą kochasz całowałaby się z inną dziewczyną będąc w związku z Tobą. Jeśli nie uznajesz pocałunków za zdradę tzn., że Twój chłopak może wpychać język do ust różnych innych dziewczyn. Wybacz za określenie ale jestem wrogiem jakiejkolwiek zdrady.
W każdym razie nie potępiam Twojej osoby. Ludzie popełniają w życiu błędy. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz od jednego i drugiego chłopaka. To już od Ciebie zależy co zrobisz dalej.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 12:24

a masz gwarancję, że to się nie powtórzy??
że jak drugi raz się z nim nie spotkasz to znów się nie zaczniecie całować??

Poza tym, pomyśl o jeszcze jednym, co jak Twój chłopak się o tym dowie nawet przypadkiem..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 13:31

nie mam żadnej gwarancji tym bardziej że cały czas utrzymuje kontakt z tym drugim.. i doskonale wiem że na pewno się spotkamy raz jeszcze, do tej pory potępiałam osoby które zachowywały się w ten sposób, dopiero teraz wiem jak to jest .. a prowadzenie podwójnego życia to nie jest rozwiązanie i nie zamierzam tego robić ale z drugiej strony tak ciężko jest zrezygnować z któregoś, tym bardziej że w moim związku ostatnio nie działo się najlepiej i chyba potrzebowałam spotkać się z kimś innym, nie spodziewałam się że do tego dojdzie
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 13:35

Kayira wiem i obawiam się tego że mógłby się dowiedzieć, wiem że bardzo by go to zraniło, nie wiem dlaczego posunęłam się do czegoś takiego, zawsze był dla mnie dobry, ale to chyba jest silniejsze ode mnie, zresztą dziewczyny same wiecie jak to jest z tym wszystkim :(
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez 456 » 21 mar 2013, o 14:08

Jeśli chcesz wszystko naprawić i być z obecnym partnerem, to rób coś w tą stronę i przede wszystkim nie powtarzaj więcej swojego błędu. Jeżeli nie widzisz poprawy w związku to nie ma sensu trzymać kogoś przy sobie aby był i bo szkoda. Nie ma sensu także okłamywać i oszukiwać obecnego partnera jeżeli podświadomie zakładasz, że znowu możesz coś zrobić. Zastanów się czego chcesz póki nie jest za późno, bo im dłużej będziesz brnąć w drugą stronę, tym gorzej na tym wyjdziesz.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 14:24

powiem Ci tak, kiedyś byłam w podobnej sytuacji...
byłam z chłopakiem, zaczęłam studia... Impreza integracyjna i był w mojej grupie pewien koleś... wypiliśmy, uparł się że mnie odprowadzi... zaznaczam, że wiedział, że jestem zajęta...
w którymś momencie zaczął mnie całować... nie trwało to długo, trudno się było oderwać, od faceta który jednak mi się podobał, no ale mam faceta.....
Przeprosił, że nie mógł się opanować itp... ale po chwili znów próbował....
po prostu uciekłam od niego....
Przyznałam się mojemu do tego... zabolało to go... było to widoczne... jednak mi wybaczył.... przez jakiś czas mnie pilnował , ubioru, tego z kim gadam... ale i ja ograniczyłam kontakty z tamtym, po czasie on zrezygnował ze studiów....
Jednak najwięsza awantura wywiązała sie w momencie gdy mój przeczytał mojego sms do mojej przyjaciółki gdy napisałam, ze facet był przystojny......

Czy to była zdrada, wg mnie nie... bo nie chciałam tego i nie zamierzałam, a nawet nie zakładałam tego by mogło się powtórzyć....byłam wtedy młoda i głupia...

Jak już teraz jestem z moim, miałam podobną sytuację.. kumpel z któym kręciłam dużo przed poznaniem mojego... poszliśmy na piwo... padały z jego strony jednoznaczne propozycje, próbował mnie pocałować... Powiedziałam, ze nie bo jestem szczęśliwa w związku i poszłam do domu, nie utrzymują z nim kontaktu, czasem zdawkowa rozmowa w necie....

Więc teraz sama musisz sobie odpowiedzieć czego na prawdę chcesz... na dwa fronty nie polecisz, bo prędzej lub później odbije się to na Tobie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 14:31

pierwszy raz znalazłam się w takiej sytuacji, przez ten czas od kiedy jestem w związku nawet z nikim nie rozmawiałam, liczył się tylko ten jeden, ale wyjechał jakiś czas temu i za kilka dni wraca, przez pewien okres wszystko było dobrze czekałam na jego powrót, rozmawialiśmy i wogóle później coś zaczęło się we mnie chyba wypalać od około 2 tygodni mało rozmawiamy a jak już to się kłócimy, może od 1.5 tyg zaczęłam rozmawiać własnie z tym drugim chłopakiem spodobało mi się to, moze potrzebowałam czegos innego bo w związku się nie układało, zrobiło się nudno, wiem że chłopak przeze mnie by cierpiał ale czuje że nie skonczy sie tak szybko z tym drugim, jakoś nie mogę odmówić kolejnego spotkania , nie wiem co ze mną ..
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 14:34

Podstawowa sprawa, w związku nie tylko będą szczęśliwe chwile i trzeba się z tym liczyć...
Rozłąka jest na pewno jakimś rodzajem sprawdzianu...

Tylko że rzucanie się lub szukanie innego nie jest rozwiązaniem....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 14:36

wiem o tym doskonale że związek składa się też z tych gorszych chwil i nie zamierzam się tłumaczyć że może to wszystko przez to że się kłóciliśmy czy coś, sama nie wiem jak to odbierać, nie spodziewałam się po sobie takiego czegoś, a jednocześnie jakoś nie dam rady z tym skończyć
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 14:38

Tu już musisz zdecydować.. jak pisałam, na dwa fronty długo nie polecisz...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 14:40

tak na dwa fronty nieda sie ciagnac . A i konsekwencje tez sama poniesiesz wiec musisz sama zdecydowac bo nie da sie dwoch srok za ogon trzymac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 14:41

chyba dam sobie czas do powrotu chłopaka na podjecie decyzji .. zobaczę jak to się ułoży wszystko, dziękuję wam kochane za rady :)
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 14:49

tak musisz to tez przemyslec , a moze nawet poczekac jak samo sie ulozy . ale to ty masz wybor
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez 456 » 21 mar 2013, o 15:07

Ułoży się. Sama wybierzesz to czego chcesz. Powodzenia.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez Hadassa » 21 mar 2013, o 15:10

Mądra decyja... może po prostu rozłąka Wam obu dała w kość :) i to tylko chwilowe ;)

trzymam kciuki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez elzbieta45 » 21 mar 2013, o 15:12

a czas sam pokaze co dobre jest dla ciebie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 15:15

dziękuję wam bardzo za rady i za to że mnie nie oceniałyście ani nie potępiałyście że mogłam się wygadać, tego potrzebowałam : ) życzę wam powodzenia w waszych związkach kochaniutkie : )
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez 456 » 21 mar 2013, o 15:15

fallinlove napisał(a):dziękuję wam bardzo za rady i za to że mnie nie oceniałyście ani nie potępiałyście że mogłam się wygadać, tego potrzebowałam : ) życzę wam powodzenia w waszych związkach kochaniutkie : )

:roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pocałunek- czy to zdrada ? :(

Postprzez fallinlove » 21 mar 2013, o 15:16

Blackfox o co chodzi?
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]