Podkłady i pudry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2016, o 04:56

W rossmannie w cdn pojawil sie w fajnej cenie afiniton i podklady i pudry.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 19 kwi 2016, o 22:24

Słyszałam, że Affinitone 24h mają powoli wycofywać i wprowadzać SuperStay 24 w odświeżonej wersji. Myślę, że się skuszę, bo stara wersja była całkiem spoko :)
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Rinka » 20 kwi 2016, o 17:53

nowa jeszcze lepsza - ja już używam SuperStay 24h od tygodnia i polecam
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 20 kwi 2016, o 18:43

A używałaś też starej wersji? Czym się różnią?
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 20 kwi 2016, o 21:04

ence napisał(a):Słyszałam, że Affinitone 24h mają powoli wycofywać i wprowadzać SuperStay 24 w odświeżonej wersji. Myślę, że się skuszę, bo stara wersja była całkiem spoko :)
czyli to nowa wersja o innej nazwie? ja lubię Affinitone
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 20 kwi 2016, o 21:05

Rinka napisał(a):nowa jeszcze lepsza - ja już używam SuperStay 24h od tygodnia i polecam

nowości teoretycznie mają ulepszenia, wieć może lepiej kryje? lub dłużej sie trzyma?
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Podkłady i pudry

Postprzez joaska86 » 21 kwi 2016, o 12:15

Zobacz sobie z Avon long lasting. to chyba jedyny podkład który wypróbowałam i mi odpowiada.
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Pam_ela » 25 kwi 2016, o 21:49

Ja ostatnio odkryłam świetny podkład Vichy DERMABLEND [KOREKTA 3D] - posiadam niestety cerę z niedoskonałościami i nie jest tak łatwo obrać mi odpowiedni kosmetyk. Dostałam podczas wizyty w aptece kilka próbek i po nałożeniu okazało się, że podkład oprócz właściwości kryjących, to bardzo ładnie się rozprowadza i co najważniejsze nie zostawia efektu maski jak większość kosmetyków kryjących. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego i długotrwałego krycia, bo u mnie bez problemu utrzymuje sie na twarzy bez poprawiania spokojnie cały dzień.

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 26 kwi 2016, o 22:35

apart napisał(a):czyli to nowa wersja o innej nazwie?

SuperStay 24 h wraca z odświeżoną formułą. Więc czymś się różnić będą.
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Rinka » 27 kwi 2016, o 16:59

apart napisał(a):
Rinka napisał(a):nowa jeszcze lepsza - ja już używam SuperStay 24h od tygodnia i polecam

nowości teoretycznie mają ulepszenia, wieć może lepiej kryje? lub dłużej sie trzyma?

kryje ładnie - chociaż ja nie mam jakiejś bardzo problemowej cery, a trzyma się naprawdę długo, jak robię makijaż ran o 6:00 to do wieczora bez poprawek jest ok, przede wszystkim nie załamuje się na zmarszczkach mimicznych :)
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 27 kwi 2016, o 18:08

A jaki masz typ cery?
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Rinka » 27 kwi 2016, o 19:06

cera normalna, bez zbyt dużych niedoskonałości, lekko się czerwieni
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 27 kwi 2016, o 21:15

o to fajnie ,nie lubie jak mi sie zbiera w tzw kurzych łapkach :P to chyba kwestia tego ,że w reklamie mówią,iż jest elastyczny flexi cos tam ;]
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Rinka » 3 maja 2016, o 15:30

no waśnie nie mogłam sobie wyobrazić co to znaczy że podkład jest elastyczny ale to chyba właśnie o to chodzi że pracuje razem z twarzą i nie tworzą się załamania na liniach mimicznych
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 3 maja 2016, o 20:53

Podkład w zmarszczkach i jeszcze do tego za ciemny odcień = 20 lat więcej :)
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Rinka » 4 maja 2016, o 12:28

ence święta prawda, sposób na załamania w zmarszczek już mamy a z wyborem koloru to akurat sobie radzę
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 4 maja 2016, o 20:32

oprocz tych nadmiarów w zmarszczkach , to fajne jest jeszcze to ,że ten podkład sie nie odbija, producnet twerdzi,że po uzywaniu smartfona, nie masz całego ekranu brudnego
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 4 maja 2016, o 20:37

Ja aż tyle nie dzwonię :) Ale dla wielu 'tapeciar' może to być przydatne :)
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Pam_ela » 11 maja 2016, o 10:46

Ja potrzebuję podkładu, który ma dobre krycie - mam cerę naczynkową, do tego po opalaniu w solarium zostały mi na twarzy brzydkie przebarwienia, a w trakcie okresu wyskakują mi zawsze pryszcze, choć okres dojrzewania mam za sobą, to hormony widać robią swoje. Możecie polecić jakiś podkład z dobrym kryciem i taki, który nie zapycha porów?

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 11 maja 2016, o 12:58

ence napisał(a):Ja aż tyle nie dzwonię :) Ale dla wielu 'tapeciar' może to być przydatne :)

wystarczy ,że wykonasz dłuższą rozmowę i ekran jest cały w podkładzie, nie uświadczyłaś tego? Zazdroszcze, u mnie to problem notoryczny. Teraz już nie dzięki SS24:D

Pam_ela napisał(a):Ja potrzebuję podkładu, który ma dobre krycie - mam cerę naczynkową, do tego po opalaniu w solarium zostały mi na twarzy brzydkie przebarwienia, a w trakcie okresu wyskakują mi zawsze pryszcze, choć okres dojrzewania mam za sobą, to hormony widać robią swoje. Możecie polecić jakiś podkład z dobrym kryciem i taki, który nie zapycha porów?

Pam_elko j.w. SuperStay24 od Maybelline, jest nowy , na pólkach go pełno. Nie zapcha Ci porów,i ukryje to co wyskoczy,ale w takim razie musisz dbać o odpowiedni demakijaż i odżywianie i nawilżanie poza makijażem
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Oczekiwana » 11 maja 2016, o 17:02

apart napisał(a):
ence napisał(a):Ja aż tyle nie dzwonię :) Ale dla wielu 'tapeciar' może to być przydatne :)

wystarczy ,że wykonasz dłuższą rozmowę i ekran jest cały w podkładzie, nie uświadczyłaś tego? Zazdroszcze, u mnie to problem notoryczny. Teraz już nie dzięki SS24:D

Ja mam to samo. W ciągu dnia wykonuję dużo połączeń i niestety ekran się mocno brudzi :(

apart napisał(a): SuperStay24 od Maybelline, jest nowy , na pólkach go pełno. Nie zapcha Ci porów,i ukryje to co wyskoczy,ale w takim razie musisz dbać o odpowiedni demakijaż i odżywianie i nawilżanie poza makijażem

A jak z ceną? Przystępna, czy trzeba wybierać pomiędzy brakiem kolacji, a ładną buzią? :D :D

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Podkłady i pudry

Postprzez aktywnalaura » 11 maja 2016, o 17:56

apart napisał(a):
ence napisał(a):Ja aż tyle nie dzwonię :) Ale dla wielu 'tapeciar' może to być przydatne :)

wystarczy ,że wykonasz dłuższą rozmowę i ekran jest cały w podkładzie, nie uświadczyłaś tego? Zazdroszcze, u mnie to problem notoryczny. Teraz już nie dzięki SS24:D

każdy podkład mocniej lub mniej brudzi wyświetlacz przy długiej rozmowie. Ja staram się uważać mimo wszystko. Ale fakt - SS24 wytrzymuje więcej niż pozostałe podkłady.

apart napisał(a):
Pam_ela napisał(a):Ja potrzebuję podkładu, który ma dobre krycie - mam cerę naczynkową, do tego po opalaniu w solarium zostały mi na twarzy brzydkie przebarwienia, a w trakcie okresu wyskakują mi zawsze pryszcze, choć okres dojrzewania mam za sobą, to hormony widać robią swoje. Możecie polecić jakiś podkład z dobrym kryciem i taki, który nie zapycha porów?

Pam_elko j.w. SuperStay24 od Maybelline, jest nowy , na pólkach go pełno. Nie zapcha Ci porów,i ukryje to co wyskoczy,ale w takim razie musisz dbać o odpowiedni demakijaż i odżywianie i nawilżanie poza makijażem

ss24 faktycznie jest lekki ale mimo to powinien się dobrze sprawdzić. Kryje bardzo dobrze i równomiernie dzięki krzemionce.
Avatar użytkownika
aktywnalaura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2016, o 17:48

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 11 maja 2016, o 18:37

Och jaki cudny podklad i jaki cudny spam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez ence » 11 maja 2016, o 18:54

W podkładzie najważniejsze jest aby dobrać go do swojej cery, koloru i potrzeb. Na dłuższą metę myślę, że nie ma co cudować, koloru nikt przez forum nikomu nie doradzi, to trzeba zrobić samemu w drogerii. Choć przyznam szczerze, że te testery które tam czasem stoją mocno mnie odstraszają.
ence
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Pam_ela » 16 maja 2016, o 12:09

Dzięki za pomoc, ale przy okazji mojej wizyty w aptece trafiłam na konsultantkę Vichy i poleciła mi podkład dermablend 3D. Muszę powiedzieć, że kryje świetnie moje plamy i popękane naczynka i nie wymaga nakładania kilku warstw. Mam nadzieje, że nie zapcha mi porów. Generalnie kosmetyki Vichy sprawdzały się u mnie do tej pory, więc pokładam nadzieje i w tym podkładzie.

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]