Podkłady i pudry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Jamelia » 2 paź 2015, o 14:07

Had mam ten sam podkład, tez mi przypasował :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 5 paź 2015, o 13:50

Theila, ja mam ogólnie mieszana ze skłonnością do suchej.
A krem pod daję zawsze, albo prawię zawsze.
Więc to chyba nawet nie wskazane przy suchej skórze nie zadbać o nawilżenie.
Ale z tego co mi się kojarzy on nawet ma działanie nawilżające, choć, wg mnie i tak powinnaś krem do tego użyć.
Można więcej poczytać tu: http://www.maybelline.pl/Produkty-do-ma ... -skin.aspx

Jam jak miło Cię widzieć. A podkład wg mnie jest super ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Theila » 15 paź 2015, o 08:10

No i namówiłyście mnie. Podkład mnie zaskoczył. W prawdzie zazwyczaj jednak daję do niego odrobinę kremu, ale jak nakładam makijaż na szybko i tego nie zrobie nie czuję dyskomfortu, więc coś w tych jego nawilżającyhc właściwosciach musi być. Przede wszystkim ma fajna konsystencję i jest bardzo wydajny. Nie czuje go na skórzę, więc nie obciąża jej. Ze względu na tą 6 paletową skalę kolorów udało mi się dobrać go niemalże idealnie do siebie. Do tego fajnie wygląda na półeczce z kosmetykami ;) Stanowczo daje mu 10/10
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Podkłady i pudry

Postprzez kolorowe_kredki » 5 lis 2015, o 20:52

Krem BB z Garniera był dla mnie strzałem w dziesiątkę :)

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 9 lis 2015, o 22:15

Tylko niektórzy np nie uznają kremu bb jako podkład ;)
jest to zdecydowanie delikatny sposób krycia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Bestobej » 4 gru 2015, o 07:42

No, ja potrzebuję co nieco więcej krycia. Mam początki trądziku różowatego, co wygląda jakbym miała mocno naczynkową cerę. Bez podkładu nie wychodze z domu. Używam aktualnie nową wersję Loreal Infallible 24h. On też ma składniki nawilżające. Mimo, że muszę tego trochę nałożyć na skórę nie przeszkadza mi przez cały dzień. Makijaż trzyma się dobrze cały dzień. Nie nakładam zwykle z pośpiechu pudru sypkiego i jest ok.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Podkłady i pudry

Postprzez kusicielka » 4 gru 2015, o 13:59

Bestobej napisał(a):No, ja potrzebuję co nieco więcej krycia. Mam początki trądziku różowatego, co wygląda jakbym miała mocno naczynkową cerę. Bez podkładu nie wychodze z domu. Używam aktualnie nową wersję Loreal Infallible 24h. On też ma składniki nawilżające. Mimo, że muszę tego trochę nałożyć na skórę nie przeszkadza mi przez cały dzień. Makijaż trzyma się dobrze cały dzień. Nie nakładam zwykle z pośpiechu pudru sypkiego i jest ok.

A w jakiej cenie i gdzie kupiłaś?
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 6 gru 2015, o 21:29

O dziwo ja teraz się ograniczyłam tylko do kremu bb...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Nosia » 7 gru 2015, o 23:14

Ja używam tylko Lancome teint idole ultra 24h a ostatnio odkryłam nową stronkę cash4free gdzie jeszcze zwracają część kasy za zakupy, a jeszcze nie tracę przy tym swoich zniżek z sephory
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Bibia » 11 gru 2015, o 20:22

Bestobej napisał(a):No, ja potrzebuję co nieco więcej krycia. Mam początki trądziku różowatego, co wygląda jakbym miała mocno naczynkową cerę. Bez podkładu nie wychodze z domu. Używam aktualnie nową wersję Loreal Infallible 24h. On też ma składniki nawilżające. Mimo, że muszę tego trochę nałożyć na skórę nie przeszkadza mi przez cały dzień. Makijaż trzyma się dobrze cały dzień. Nie nakładam zwykle z pośpiechu pudru sypkiego i jest ok.


Widziałam u koleżanki. Rzeczywiście nie wysusza. Nie próbowałam jeszcze pod pełen makijaż, ale tak porządnie przykrył moje rozszerzone naczynka, że zamierzam zakupić w najbliższym czasie
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Bestobej » 13 gru 2015, o 03:04

Kuscielka, pytałaś ile zapłaciłam za podkład Infallible? Ja go kupiłam za ok. 30 zł. Najlepiej sama sprawdź na ceneo, gdzie możesz kupić najtaniej. Możesz też pójść do Rossmanna, to może dostaniesz próbki i pomogą Ci dopasować odcień.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Podkłady i pudry

Postprzez zuzAnka00 » 25 lut 2016, o 11:08

Ja uwielbiam podkłady marki Ingrid. Obecnie stosuję ideaLUMI - rozświetlający podkład. Ma bardzo fajną konsystencję i nie zatyka porów :D
zuzAnka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 11:53

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Ludwika » 8 mar 2016, o 11:26

Stosowałam większość podkładów drogeryjnych, ale ze względu na moją alergiczną i kapryśną cerę nie wszystkie mi odpowiadały. Teraz "przeszłam" na kosmetyki naturalne i ina naturalną pielęgnację. Z lepszych podkładów drogeryjnych mogę polecić Bourjois (healty mix).
Ludwika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 mar 2016, o 11:19

Re: Podkłady i pudry

Postprzez jagoda144 » 8 mar 2016, o 15:05

Ja sobie cenię podkład L'Oreal revitalift z serum przeciwzmarszczkowym. Jak dla mnie ma odpowiednią konsystencję, która fajnie kryje i zostawia grubej skorupy na twarzy. Nie mam po nim zatkanych porów i nie wysusza mi się skora. Jest naprawdę naturalny i fajnie rozświetla mi buzię. Wcześniej miałam upolowany podkład Diora i naprawdę nie widzę potrzeby przepłacania.
Dziewczyny a nakładacie codziennie krem pod podkład lub jakąś bazę?
jagoda144
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 10:04

Re: Podkłady i pudry

Postprzez BlueTiger » 21 mar 2016, o 22:22

ostatnio kupiłam sobie na próbę inny puder niż zwykle. jakoś zawsze mam z tym problem, ale trafiło tym razem na puder Sensique rozświetlający. akurat kolor przypasował mi idealnie więc wzięłam:) używałyście takiego? ja jestem bardzo zadowolona
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Theila » 23 mar 2016, o 11:43

Często kupuje ich kosmetyki. Sensique to niedrogie kosmetyki, a nieźle się sprawdzają. Dobrze, ze mam niedaleko Drogierie Nature, bo chyba tylko u nich można je w ogóle kupic. A który ten puder tak Ci podpasował ?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Podkłady i pudry

Postprzez a_gatka » 24 mar 2016, o 14:56

Widziałam je parę razy i nazwa fajna, ale jakoś nigdy nie kupowałam. Co mają ciekawego i wartego wypróbowania? :)
a_gatka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez BlueTiger » 25 mar 2016, o 20:13

Theila napisał(a):Często kupuje ich kosmetyki. Sensique to niedrogie kosmetyki, a nieźle się sprawdzają. Dobrze, ze mam niedaleko Drogierie Nature, bo chyba tylko u nich można je w ogóle kupic. A który ten puder tak Ci podpasował ?


Konkretnie kupiłam Matt Finish Powder. Przymierzałam się do kupienia takich poczwórnych cieni z tej firmy. Kojarzysz? Ciekawa jestem czy dobrze się trzymają a mają fajne kolory:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 26 mar 2016, o 13:09

Przypominam, że temat jest o podkładach i pudrach ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Demeter » 29 mar 2016, o 18:56

W temacie podkładów to rzucił mi się w oczy taki zestaw podkładów do konturowania z KOBO Professional. Próbowała któraś z Was? Lubię czasem spędzić chwilę na eksperymentach i zastanawiam się czy są warte uwagi.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 29 mar 2016, o 19:07

Nie wiem czy któraś blogerka, czy jak to się ładnie mówi vlogerka nie polecała tego zestawu.. Ale nie jestem pewna

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez mandela » 29 mar 2016, o 21:08

ja ostatnio odkryłam lancome teint miracle i jest mega :) delikatny, odświeżający, z delikatnymi drobinkami a w dodatku całkiem dobrze kryje

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29

Re: Podkłady i pudry

Postprzez docha » 5 kwi 2016, o 20:12

Demeter napisał(a):W temacie podkładów to rzucił mi się w oczy taki zestaw podkładów do konturowania z KOBO Professional. Próbowała któraś z Was? Lubię czasem spędzić chwilę na eksperymentach i zastanawiam się czy są warte uwagi.

Jeśli masz na myśli te:
Obrazek
to naprawdę polecam. Do tego zestaw pędzelków i jakaś ściągawka z neta, co gdzie nakładać. Daje naprawdę niezłe efekty, może do Kim Kardasian mi daleko, ale w życiu nie sądziłam, że mam takie ładne kości policzkowe ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Theila » 11 kwi 2016, o 20:41

Hadassa napisał(a):Przypominam, że temat jest o podkładach i pudrach ;)

Włąśnie o puder pytałam.


Co do samych podkładów takich do konturowania to ostatnio kupiłam też KOBO podkład w czterech kolorach, ale trochę inny. Genialnie się u mnie sprawdza mimo, że nie jestem mistrzem makijażu ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Podkłady i pudry

Postprzez apart » 13 kwi 2016, o 21:13

dla mnie podkład musi nawilżać skóre,bynajmniej nie wysuszać, nie lubię tych mikro skórek przy suchej skórze i złym podkładzie
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]