Podrażnienia po depilacji

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Podrażnienia po depilacji

Postprzez Qxxina » 14 gru 2012, o 16:50

Jakie znacie sposoby na podrażnioną skórę po depilacji?
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez ladyD22 » 14 gru 2012, o 21:22

Dołanczam sie do pytania:) bardzo czesto po depilacji strefy intymnej mam podrazniona skure wyskakuja czerwone krostki i bardzo swedza jest to dosc nie komfortowe i nie wyglada zbyt ladnie:d znacie jakies sposoby zeby tego nie bylo?
jakies kremy czy balsamy??DZIEWCZYNY NAPISZCIE SWOJE SPOSOBY:D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez wizazpaznokcie.pl » 16 gru 2012, o 17:24

Witam.
Po tradycyjnym goleniu maszynką mogą pojawiać się krostki, które są wynikiem podrażnienia lub tępej maszynki. W jakimś stopniu pomagają kremy po depilacji. Mają w sobie składniki łagodzące.
Ja polecam depilację woskiem. Jeżeli nie potraficie sobie tego same zrobić zapraszam do salonu na Kasprowicza 62 w Warszawie. Przy okazji metoda ta na dłużej starcza, ponieważ włoski wolniej odrastają:).
wizazpaznokcie.pl :woman:
wizazpaznokcie.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 17:16

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Katia » 17 gru 2012, o 16:21

To wszystko zależy czym się golicie. Ja używam kosmetyków z joanny (pianka, krem do depilacji) do których są dołączone olejki z aloesu czy kremy po depilacji. Fajnie się sprawdzają bo nie mam takiego problemu jak wy. Pozdrawiam

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez ladyD22 » 18 gru 2012, o 12:59

Ja uzywam maszynek jednorazowych, gole sie na mydlo z dave naturalne. i zastanawiam sie nad zmiana wlasnie :d dzieki za odpowiedzi :D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez jadwinia » 25 gru 2012, o 23:21

wizazpaznokcie.pl napisał(a):Witam.
Po tradycyjnym goleniu maszynką mogą pojawiać się krostki, które są wynikiem podrażnienia lub tępej maszynki. W jakimś stopniu pomagają kremy po depilacji. Mają w sobie składniki łagodzące.
Ja polecam depilację woskiem. Jeżeli nie potraficie sobie tego same zrobić zapraszam do salonu na Kasprowicza 62 w Warszawie. Przy okazji metoda ta na dłużej starcza, ponieważ włoski wolniej odrastają:).
wizazpaznokcie.pl :woman:


a od depilacji woskiem lepszy jest jeszcze laser ;) na dłużej starcza i mnie boli ;) Studio Laser, które ma swoje ośrodki w Warszawie - dwa, i w Częstochowie i w Poznaniu, zapewnia fachową obsługę w tym zakresie ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Kammilia » 13 sty 2013, o 17:48

Jedynym znanym mi sposobem na podrażnienia jest po prostu balsam po goleniu. Najlepiej też używać dobrego kremu do golenia :)
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez tred102 » 13 sty 2013, o 23:52

Ja mam to samo . Niestety. i jet coraz gorzj. nie wiem co robic.
Ostatnio na plazy wstydziłam się włóżyć bikini. czy nie ma na
to jakiegoś lekarstwa??? :(((

fachadas de piedras - Pozdrowienia Mart1k4a
tred102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 23:48

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez bettti86 » 14 lut 2013, o 14:54

jadwinia napisał(a):
a od depilacji woskiem lepszy jest jeszcze laser ;) na dłużej starcza i mnie boli ;) Studio Laser, które ma swoje ośrodki w Warszawie - dwa, i w Częstochowie i w Poznaniu, zapewnia fachową obsługę w tym zakresie ;)


faktycznie laser jest obecnie najlepszy, ale niestety nie każdy, wiele dziewczyn nawet nie zdaje sobie sprawy, że salony nie są tak samo wyposażone i niektóre idą na ILP, a potem dziwią się, że zabieg nie przyniósł efektu, w innych miastach to nie wiem jak to wygląda, ale w Częstochowie depilacja laserowa jest jeszcze mało popularna i nie każdy salon ma np. salon Light Sheer, czyli ten obecnie najlepszy jakościowo na rynku
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 14 lut 2013, o 20:03

Czasami jest tak, że skóra po prostu nie może ulegać depilacji. Mam koleżankę w pracy, która nie może golić nóg ponieważ wyskakuje jej mega uczulenie. Ja już nawet nie pamiętam co to jest ale jak tylko ją zobaczę to zapytam.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Leticia » 20 lut 2013, o 10:40

Moim sposobem jedynym skutecznym i absolutnie niezawodnym od lat jest posmarowanie okolic bikini zaraz po goleniu oliwką dla dzieci, taką najprostszą bez żadnych ulepszaczy.
Czasem, na wyjazdach, kiedy nie mam przy sobie oliwki sprawdza się krem Nivea (zwykły z niebieską nakrętką, bo np. soft jeszcze bardziej podrażnia), jednak konsystencja podczas rościerania nie odpowiada mi w stosowaniu na co dzień.
Leticia
 

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez maggy2013 » 20 lut 2013, o 11:01

Ja przerzuciłam się ze zwykłej maszynki na depilator bikini i przestałam mieć jakiekolwiek problemy z podrażnieniem skóry. Polecam. Jednorazowy wydatek, a efekty super.

Olejek kokosowy do włosów
maggy2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:59

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez marlenkanieziewaj » 7 kwi 2013, o 14:28

Ja po depilacji wrażliwych miejsc nakładam maść z witaminą A lub Panthenol w piance. Oba preparaty doskonale regenerują podrażnioną skórę. Coraz bardziej zastanawiam się też nad depilacją światłem. Widziałam, że Philips wypuścił teraz taki depilator lumea. Spory wydatek, ale i tak wychodzi sporo taniej niż depilacja laserowa. Co o tym myślicie? Używałyście, albo coś o tym słyszałyście?

Ostatnio edytowano 28 paź 2013, o 13:57 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować.

sama się podpis.
Avatar użytkownika
marlenkanieziewaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 14:14

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez hot.n.cold » 25 maja 2013, o 13:53

Ja miejsca intymne depiluje zwykla maszynka uzywajac pianki do golenia, pozniej uzywam kremu sudokrem do pielegnacji pup niemowlat (dostepny w aptece) nakladam gruba warstwe kremu, nie wmasowuje tylko pozostawiam tak do wyschniecia. czerwonych punktow brak, gladka skora :)
hot.n.cold
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 10:26

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Misiek » 26 maja 2013, o 12:37

Mnie na podrażnienia pomaga krem-żel aloesowy z HB. Pomaga zarówno na podrażnienia po depilacji jak i po opalaniu. Zajrzyj sobie na stronę HB i poczytaj o nim.
Misiek
 

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Catherine » 26 maja 2013, o 14:35

ja smaruje po depilacji sudokremem bądź lepszym tribiotic maść która kosztuje 1,70 chyba mała saszetka za to tubka kosztuje 18 chyba zł. mnie ta mała saszetka starcza na dwa trzy razy w aptece sie to znajdzie.

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez RioGrande » 27 maja 2013, o 09:42

Ja po depilacji używam najbardziej zwykłego kremu nivea jest najlepszy co do tego :P

Podobno nieźle idzie zarobić w call center
Avatar użytkownika
RioGrande
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 09:34

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez hania30 » 27 maja 2013, o 20:03

Zdecydowanie polecam depilację laserową. Zabieg zajmuje 5 minut, nie ma podrażnień no i nie trzeba ciągle się pilnować. Należy także starannie dobrać gabinet, w którym wybierany jest taki zabieg - nie należy kierować się ceną, chodzi o nasze ciało :)

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:06 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
hania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 19:43

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez Misiek » 2 paź 2013, o 16:23

Polecasz depilację laserową? Ja ją natomiast odradzam. Zabieg w Częstochowie jest zupełnie nieopłacalny. Koszty duże, a zabieg jest nieskuteczny. Jak zobaczyłam, że włoski znów odrastają, zaraz kupiłam wosk do depilacji hb i zrobiłam ponowną depilację. Nie zamierzam już wydawać pieniędzy na laser. Czy tylko w moim przypadku był one nieskuteczny?
Misiek
 

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez orientalna » 3 paź 2013, o 22:52

Mnie także wyskakują krosteczki. Na krótką metę pomaga mi trochę balsam nivea, ale też niespecjalnie i nie wszystkie krostki znikają. Ktoś w innym temacie napisał, że utrzymują się one niby jeden dzień.. ja bym się z tego niezwykle cieszyła..

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:52

To bardzo częsty problem i dlatego ważnym jest to abyśmy korzystali z dobrego kremu który zredukuje podrażnienia do minimum. U mnie rzadko który zdaje egzamin,dlatego też za każdym razem udaje się na depilację do salonu kosmetycznego gdzie mam fachową opiekę.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez malinka 61 » 25 paź 2013, o 19:10

Depilacja laserowa dobra jest ale przy ciemnych włosach , np. siwe nie wychwyta , :x

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez sabinamusial » 28 paź 2013, o 13:33

Mam ten sam problem, najgorsze jest uczulenie i zapalenie mieszkaów włosowych

sabinamusial
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 13:27

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez wish. » 28 paź 2013, o 17:39

ja kiedyś miałam problem z podrażnieniami na nogach, ale wyczytałam, żeby przed goleniem zrobić peeling. pomogło.

my nawet nie mieliśmy siebie w planach, a
teraz budzę się i zasypiam z Twoim imieniem
na ustach
Avatar użytkownika
wish.
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 00:57

Re: Podrażnienia po depilacji

Postprzez malinka 61 » 14 lis 2013, o 12:33

Chciałam być piękna ,zrobiłam sobie depilację pod nosem paskami z woskiem , tragedia , trzy dni łuszczyła mi się skóra , pomimo nałożenia później kremu . :cry: Może jestem uczulona na jakiś składnik . Paski woskowe kupiłam w aptece .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]