Podróż poślubna

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Podróż poślubna

Postprzez deborah83 » 17 mar 2011, o 16:56

Gdzie sie wybieracie w podroz poslubna i dlaczego akurat w to miejsce? Wybieracie wakacje z biurem podrozy czy sami cos organizujecie?
deborah83
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Luśka » 18 mar 2011, o 21:30

ja z moim przyszłym mężem ruszamy na wyspę Rodos do Grecji:)
dlaczego tam..hmmm.....bo nie trzeba paszportu hehehe
a tak na poważnie, ma być ciepło i nie w Afryce:P
Luśka
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez dione » 14 kwi 2011, o 15:51

moim zdaniem te wszystkie wyjazdy zagraniczne są bardzo przereklamowane. Ja jednak chciałabym mieć po prostu trochę spokoju po tej całej bieganinie i potrzebny nam będzie porządny wypoczynek, dlatego wybieram po prostu wyjazd do SPA. Najprawdopodobniej wybiorę hotel Primavera SPA, gdzie jest bardzo duży wybór zabiegów, a okolica jest malownicza. W takim miejscu na pewno będziemy mogli trochę odpocząć.
dione
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez roksanna » 26 kwi 2011, o 09:47

dione - Primavera jest w Jastrzębiej Górze a to są naprawdę ładne tereny i bardzo blisko nad morze :) Tak więc trochę zazdroszczę ;) Zwłaszcza, że bardzo lubię te okolice i często je odwiedzam :)
roksanna
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez justyna1981 » 26 kwi 2011, o 13:52

Zgadzam się z dione:) jest tyle pięknych miejsc w Polsce więc stwierdzam, że nie ma sensu pchać się za granicę.
justyna1981
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Eleganckistyl_pl » 1 lip 2011, o 09:31

No tutaj już są opinie bardzo podzielone,bo niektórzy wolą wyjechać za granice,natomiast inni pozostać w naszym kraju,gdzie jest przecież tyle pięknych miejsc i atrakcji do zwiedzenia. A która z tych opcji jest tańsza? Chyba jednak podróż poślubna gdzieś w naszym kraju.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:00

Ja z mężem nigdzie nie wyjechaliśmy bo akurat zbliżała się sesja na studiach. Ale gdybym miała wybierać to z pewnością padłoby na jakieś ciepłe kraje, blisko morza:)
Japaneczka
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez eveline » 9 sie 2011, o 14:37

Znajomi wrócili niedawno z podróży do... Meksyku! Też bym tak chciała... :)
eveline
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez koralowadama » 1 wrz 2011, o 20:27

Na pewno ja ją zorganizuję. Tak lubię najbardziej. A gdzie? Jakieś góry i dużo po nich chodzenia :)
koralowadama
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez zlote_runo » 7 wrz 2011, o 20:38

eveline napisał(a):Znajomi wrócili niedawno z podróży do... Meksyku! Też bym tak chciała... :)


o jaaaaaaaaa, też marzę o Meksyku :)
zlote_runo
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez OnaUK87 » 28 wrz 2011, o 17:34

Ja chcę do Nicei:)
OnaUK87
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 23:00

Ja wymyśliłam podróż po Polsce. Dwa tygodnie z miejsca na miejsce - jest tyle miejsc, których nie widziałam. Nigdy nie byłam na Mazurach :( nie zwiedziłam muzeum Warszawskiego itp. Po prostu plecak na plecy, mapa Polski z zaznaczonymi miejscami które chcemy zobaczyć i w drogę! :) Uważam, że nigdy więcej taka okazja się nie zdarzy, a i pomysł oryginalny :D
Konkordia
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez zlote_runo » 7 paź 2011, o 22:09

Konkordia, to świetny pomysł!! :)
zlote_runo
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez koralowadama » 8 paź 2011, o 14:24

Superrrr pomysł naprawdę!
koralowadama
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez deborah83 » 19 paź 2011, o 21:59

ojjj Meksyk - naprawdę zazdroszczę. My w końcu zdecydowaliśmy się na podróż poślubną z funclubem w Chorwacji. Totalnie wykosztowaliśmy się na wesele, a oni mieli naprawdę super oferty w niskiej cenie. Tak nam się spodobało, że w przyszłym roku na naszą pierwszą rocznicę zarezerwowaliśmy sobie z nimi pobyt w Hiszpanii - Lloret de Mar:)) Oby było tak samo romantycznie, jak w podróży...
deborah83
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez oOosylwiaoOo » 20 paź 2011, o 13:54

Konkordia napisał(a):Ja wymyśliłam podróż po Polsce. Dwa tygodnie z miejsca na miejsce - jest tyle miejsc, których nie widziałam. Nigdy nie byłam na Mazurach :( nie zwiedziłam muzeum Warszawskiego itp. Po prostu plecak na plecy, mapa Polski z zaznaczonymi miejscami które chcemy zobaczyć i w drogę! :) Uważam, że nigdy więcej taka okazja się nie zdarzy, a i pomysł oryginalny :D


Też bym tak chciała:D Ale na razie o zaręczynach i podróży poślubnej mogę sobie pomarzyć:D
Przyznam, że masz świetny pomysł:)
Ja też wolałabym zwiedzić Polskę:) Bo tu są naprawdę super miejsca:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 19:12

a ja nie żałuję że wyjechaliśmy za granicę do Grecji.. mieliśmy zapewnioną pogodę, a w Polsce non stop padało :)
a myślę że koszty wyszłyby nawet takie same, a nawet w Polsce sobie więcej liczą niż za granicą :)
Luśka
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:24

Ale to jest prawda. Często nad naszym Polskim morzem jest o wiele drożej a i pogoda niepewna. Ostatnio moi znajomi w Itace znaleźli niezłą ofertę last minute i nawet się nie zastanawiali. w PL wyszło by ich drożej a że to był wrzesień to pogoda wiadomo jaka..
gohusia
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez zlote_runo » 4 lis 2011, o 16:25

No własnie nie rozumiem fenomenu polskiego morza. Ani tam ładnie, ani tanio.
zlote_runo
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez veryAnka » 1 gru 2011, o 17:16

veryAnka
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Tusia » 27 gru 2011, o 21:00

wszystko zależy czy para ma na wyjazd tylko weekennd i uwazam ze opcja fajna, zreszta byłam z nimi. A jeśli coś dłuższego to polecałabym jakieś Kanary z Itaką może albo Cypr, no kwestia w sumie ilosci mozliwego czasu.
Tusia
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 21:04

A gdzie byłaś z Unity? Jak podobali Ci się organizacyjnie? Wszystko ok?
a_gatka
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez Tusia » 27 gru 2011, o 21:11

taaak, bardzo dobra organizacja, pamiętam niesamowitą opiekę i szczególne wypytywanie czy ktoś nie ma problemów z chorobą morską :D A płynęlismy do Ystad :)
Tusia
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez sialala » 29 gru 2011, o 14:03

veryAnka napisał(a):A co powiecie na taki pomysl? http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... nowozencow


mi by coś takiego bardzo przypadło do gustu, uwielbiam Skandynawie... skaliste plaże, niesamowita przyroda i baaardzo świeże, morskie powietrze. Romantycznie jak nic :)
sialala
 

Re: Podróż poślubna

Postprzez koralowadama » 6 sty 2012, o 00:34

Też bardzo lubię Skandynawię :)
koralowadama
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]