Sala weselna Kraków

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sala weselna Kraków

Postprzez Jagoda5 » 27 wrz 2013, o 09:00

Moja przyjaciółka kilka miesięcy temu się zaręczyła, i postanowiłyśmy trochę podpytać o salę weselne (bo zaczynają już co nieco planować), gdzie najlepiej? Jak wcześnie trzeba rezerwować, czy lepiej zdecydować się na miejsce, gdzie będzie możliwość noclegu?
No i przede wszystkim plisss napiszcie kilka restauracji, wartych uwagi, w rejonie Krakowa, bądź okolicach.
Jagoda5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 08:58

Re: Sala weselna Kraków

Postprzez Myszk-a » 7 paź 2013, o 17:45

Jeżeli chodzi o salę weselną, to nie ma na co czekać, rezerwację robi się z dwuletnim wyprzedzeniem, w zależności od miejsca. Jeżeli macie gości z poza miasta, to dobrą opcją jest miejsce gdzie będzie możliwość przenocowania gości, wiele też miejscowych gości może zdecydować się zostać na noc. Fajną restauracje masz w Jerzmanowicach (droga na Olkusz), jest duży parking, nad restauracją hotel, także warunki super. Jak z dostępnością terminów, to już się nie orientuję, natomiast skoro Twoja przyjaciółka dopiero się zaręczyła, to pora w sam raz na rezerwację sali.


-----
Moderatorka:
Wszelkie pytania i opinie odnośnie sal weselnych znajdują się w tym temacie:
sale-weselne-czyli-wasze-pytania-i-odpowiedzi-t6695.html

Ten temat zamykam.
Myszk-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 17:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bottinu33, Google [Bot]