Pokoje dzieciece

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Helenka123 » 12 kwi 2019, o 09:02

Moim zdaniem, dziecko powinno odpocząć po dłuższym siedzeniu przed komputerem. Wiadomo, że to źle wpływa na oczy, na kręgosłup. Dzieciaki są teraz coraz mniej aktywni, więc i w domu potrzebują takiego miejsca na dodatkowy ruch, na jakieś ćwiczenia. Można zamontować na przykład SPAM w domu. Zachęcić dziecko do ćwiczeń po siedzeniu przed komputerem czy po lekcjach, świetna przerwa moim zdaniem.

Ostatnio edytowano 14 maja 2019, o 17:39 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez szoreks » 16 kwi 2019, o 17:22

Dziecko albo ma alergię albo jej nie ma. To, że w domu jest jakiś kurz nie oznacza, że dziecko zaraz dostanie alergii.
szoreks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 kwi 2019, o 17:14

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Karolina34 » 17 kwi 2019, o 14:26

Oooo, zazdraszczam dużego pokoju! Fajnie, bo możesz w nim umieścić np, łózko ze zjeżdżalnią lub jakiś mini plac zabaw - np. drabinkę, huśtawkę wieszaną na suficie albo mini ściankę wspinaczkową. Zależy, co lubią Twoje dzieci :)
Karolina34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 kwi 2019, o 14:21

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez ezek » 19 wrz 2019, o 18:28

Jakie kolory macie w pokoju dla dziewczynki? Czy standardowo jest to róż?
ezek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 18:17

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Boglarka » 20 wrz 2019, o 09:13

Nie mam jeszcze dzieci, ale myślę, że warto przełamać stereotyp, że dziewczynki uwielbiają róż. Jeżeli dzieci są już dosyć duże to myślę, że decyzję z kolorem ścian powinniśmy zostawić właśnie im. To przecież one spędzają tam najwięcej czasu i to one powinny czuć się tam przyjemnie. To samo tyczy się urządzania pokoju dziecka według mnie. :)
Avatar użytkownika
Boglarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 08:54
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]