"Pół"

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

"Pół"

Postprzez joannnna » 22 lut 2012, o 14:34

Witajcie!

Przyszła mi na myśl pewna dieta, zasłyszana w programie Miasto Kobiet w TVN Style.
Mianowcie, jemy to co normalnie ale połowie mniej, na przykład: zazwyczaj jemy założmy 10 pierogów- na diecie zjemy 5, zamiast całego schabowego połowe, zamiast 2 kanapek jedną.

Podobno pomaga.

Osobiście, nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek diet. Każda dieta się kiedyś skończy, a my prędzej czy poźniej wrócimy do starych nawyków żywieniowych gdyż jesteśmy tylko ludźmi i najdzie nas ochota na to czy tamto... I nie chodzi tutaj tylko o słodycze ale także o dania których nie powinniśmy jeść a bardzo lubimy. Prędzej czy poźniej 98% z nas wróci to starych nawyków żywieniowych. A ta "dieta" nie ogranicza naszych ulubionych dań, czy przyzwyczajeń żywieniowych tylko zmniejsza porcje. Głód jaki pozostaje, z racji zmniejszonych porcji można gasić wodą lub owocami.

Sądzę, że to dobra alternatywa dla osób, które mają- tak jak ja, problem z utrzymaniem diety. A także dla tych których portfel nie jest tak gruby aby wydawać pieniądze na produkty dietetyczne, które dla wielu osób są po prostu za drogie ( mówię, z perspektywy studentki :) ) 3. powód: zazwyczaj jeśli gospodyni jest na diecie, to cała rodzina narzeka.. a to że oni też to muszą jeść,a to że mama marudzi bo jest nie może zjeść tego co wszyscy. 4.powód również dlatego, że czasami nie ma po prostu czasu przygotowywać posiłków dla siebie-light, oraz dla rodziny- "zwyczajnych"

Co o tym sądzicie??
Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
joannnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 17:42

Re: "Pół"

Postprzez WeselneZaplecze » 22 lut 2012, o 16:05

Chodzi właśnie głównie o to żeby nie napychać się do syta. Jedzenie mniejszych porcji może więc pomóc zgubić parę kilogramów.
WeselneZaplecze
 

Re: "Pół"

Postprzez Baśka1971 » 23 lut 2012, o 09:33

Przyszła mi na myśl pewna dieta, zasłyszana w programie Miasto Kobiet w TVN Style.
Mianowcie, jemy to co normalnie ale połowie mniej, na przykład: zazwyczaj jemy założmy 10 pierogów- na diecie zjemy 5, zamiast całego schabowego połowe, zamiast 2 kanapek jedną.

Podobno pomaga.


Sprytne... TVN Style zatrudnił specjalistów od żywienia. :happy
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: "Pół"

Postprzez poziomkaa » 12 mar 2012, o 13:31

TVN ma specjalistów od wszystkiego :D
poziomkaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]