pomocy!!!

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

pomocy!!!

Postprzez ewelina890 » 5 mar 2014, o 18:21

hej dziewczyny i kobiety, potrzebuje waszej pomocy, niewiem już gdzie i do kogo mogę się zwrócic a sama już niewiem jak mam to napisac.
A mianowicie chodzi mi o prace mgr a dokładniej jak sformułowac mam problemy i hipotezy szczegółowe. Mój promotor ma wiecznie jakieś uwagi ja już tyle razy do niego chodzę i zawsze jest coś źle. Jestem już załamana i odechciało mi się juz jeździc na uczelnie nic mnie nie cieszy przez to :( dlatego piszę do was. Czy mogłybyście mi pomóc w jakiś sposób?
Piszę prace z pedagogiki na temat Potrzeby czytelnicze dzieci w wieku wczesnoszkolnym w ocenie ich rodziców i nauczycieli.
Z góry bardzo wam dziekuje :)
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: pomocy!!!

Postprzez kaja99 » 11 kwi 2014, o 13:44

Ja mam podobny problem, tylko z pracą licencjacką. Mój temat to: Oczekiwania rodziców i nauczycieli przedszkola wobec kształtowania dojrzałości dzieci i też promotorowi nic nie pasuje. Zastanawiałam się już na skorzystaniem z pomocy SPAM, bo nie wiem już co robić :(

Ostatnio edytowano 11 kwi 2014, o 13:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 13:40

Re: pomocy!!!

Postprzez sylwia4012 » 8 cze 2015, o 14:36

Zajrzyj koniecznie tutaj SPAM Zajdziesz tu wszystkie informacje na temat pisania pracy dyplomowej. Są tu chyba wszystkie wytyczne. Jak ja pisałam pracę to ta strona bardzo mi się przydała.

Ostatnio edytowano 8 cze 2015, o 14:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]