Pomocy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomocy

Postprzez kasika94 » 24 kwi 2014, o 17:04

Chłopak zaprosił mnie na majówkę na mazury. Z racji tego że nie mam kasy on zgodził się zafundować mi cały wyjazd w ramach prezentu urodzinowego, gdyż urodziny mam nie długo to się zgodziłam. Jesteśmy razem już od ponad 1,5 roku ze sobą. Wcześniej byliśmy już razem na wakacjach ale brakowało mi jakiejś iskry. Mam pytanie jak mogę mu się fajnie zrewanżować za taki prezent, jak urozmaicić nasz wyjazd aby było ekscytująco i romantycznie. Mam nadzieje ze mi pomożecie. Z góry dziękuje :D
kasika94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 17:03

Re: Pomocy

Postprzez MłodaŻona20 » 24 kwi 2014, o 18:52

Jeśli już to robiliście albo chcesz seksu to polecam się ponętnie ubrać i go zszokować tym.
Jeśli natomiast uważasz że w waszym związku nie ma iskry to po prostu może kup mu coś fajnego nie wiem do samochodu jak ma swój albo coś do pokoju żeby pamiętał Ciebie. :ok:
Życzę udanej majówki;))
MłodaŻona20
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 13:44

Re: Pomocy

Postprzez Astra » 24 kwi 2014, o 21:10

Skoro jestescie juz razem ok.1,5 roku to tak naprawde sama wiesz co
moze go podniecac i krecic.
Uwazam , ze jesli bedziesz nastawiona na zaprogramowanie i planowanie roznych
atrakcji dla tej ,,iskry,, ktorej Ci brakowalo to moze nic z takiej romantycznosci
nie wyjsc.
Najlepsze i najskuteczniejsze sa naturalne i nie ustawiane sytuacje.
Jak wiesz co on lubi to juz masz gotowy plan dzialania.
Ja bym nie rewanzowala sie za majowke zadnymi kupowanymi prezencikami.
Mysle, ze bycie razem , ciekawa sceneria i dowody milosci to najbardziej pozadane i sprawdzone sposoby na cudowne i niezapomniane chwile spedzone we dwoje w atmosferze goracej i
szalonej namietnosci.
A jakies drobne prezenciki to jakos mi tu do tej majowki nie pasuja.
Nie wiem ,moze to kwestia gustu. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]